Mini Tajiha ܓܨ

www.MiniTajiha.fay.ir

نشست خبري پرويز مظلومي قبل از بازي با شيرين فراز كرمانشاه

پرويز مظلومي: بازي با شيرين فراز تفريح نيست با قدرت ميجنگيم/ به سه بازيكن استراحت ميدهم


پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از مسابقه با شیرین فراز کرمانشاه در جام حذفی گفت:‌ جام حذفی، جام شگفتی‌هاست، گاهی تیم‌های بزرگ حذف می‌شوند و به همین دلیل ما این بازی‌ها را دست کم نمی‌گیریم. بازیکنان حریف انگیزه فراوانی دارند، بخصوص اینکه بازی پخش مستقیم است. آن‌ها تیم جوانی هستند که قدرت بدنی خوبی دارند. در بازی گذشته نیز ماشین‌سازی را که صدرنشین بود متوقف کردند. احترام خاصی برای این تیم قائل هستم و فرمان کریمی مدیرعامل این باشگاه از استقلالی‌های قدیمی است.
 وی ادامه داد: به بازیکنانم گفته‌ام که فردا بازی تفریحی نداریم و اصلا اینگونه نیست. ما می‌خواهیم با یک برد به مصاف مس سرچشمه برویم، البته به ۳ بازیکن خود استراحت خواهم داد. آن‌ها خسته هستند و می‌خواهم در بازی با مس سرچشمه از آنها استفاده کنم. هفته پیش در بازی با ذوب‌آهن ثابت کردیم که در غیاب بازیکنان کلیدی هم پیروز می‌شویم زیرا بازیکنان جایگزین خوبی داریم. که وظایفشان را بخوبی انجام می‌دهند.
 مظلومی تاکید کرد: ‌ما تیمی هستیم که در قالب تاکتیک کار می‌کند نه فرد و هر کس در قالب تاکتیکی کار کند و وظیفه‌اش را انجام می‌دهد، استقلال متکی به فرد نیست.
 سرمربی استقلال در مورد مدافع توگویی که در تمرینات این تیم شرکت می‌کرد، گفت: او امروز رفت. ما نگرانی در مورد وضعیت پزشکی او داشتیم زیرا در آلمان در تیمی که بازی می‌کرد بعد از ۶ بازی زانویش دچار مصدومیت شد روی این مسئله مطالعه می‌کنیم. اگر مصدمیتش شدید نباشد بازیکن خوبی است یکی دو مورد دیگر هم بررسی می‌کنیم. کادر فنی بعد از بازی فردا جلسه‌ای خواهد داشت ما مدافعی می‌خواهیم که مشکل ما را حل کند خط دفاع ما خوب است اما می‌خواهیم آن را تقویت کنیم تا اگر بازیکنی سه اخطاره شد، چه کنم چه کنم نکنیم.
 مظلومی در مورد اینکه نام سه بازیکنی که آن‌ها را استراحت می‌دهید را اعلام می‌کنید یا نه، گفت: ‌اسامی آن‌ها را نمی‌گویم. سه چهار نفر هستند که فردا استراحت می‌کنند البته از آن‌ها بر روی نیمکت استفاده می‌کنم تا اگر نیاز شد آنها را به میدان بفرستم.
 مظلومی در مورد وضعیت آرش برهانی گفت: او دو روز مرخصی گرفته بود و امروز مرخصی‌اش تمام می‌شود و سر تمرین می‌آید. او با تلفن همراه من تماس گرفت؛ اما چون خاموش بود از پورحیدری مرخصی گرفت. مشکلات خانوادگی داشت و می‌خواست به شهرستان برود.
 وی در مورد اینکه مرخصی برهانی اجباری بوده یا نه گفت: خیر من مشکلی با بازیکنان ندارم. برهانی بازیکن بزرگ و تاثیرگذاری است. گل دربی را زده و من هم دوستش دارم؛ اما بروید مقایسه کنید و ببینید او در زمان من چقدر بازی کرده و در زمان مربیان دیگر چقدر بازی کرده است. برخی گفته‌اند من بعد از بازی با ذوب‌آهن گفته‌ام به او نیاز ندارم درحالی که چنین چیزی نیست. من گفتم در آن بازی نیازی به برهانی نداریم و در ادامه به برهانی نیاز داریم.
 وی در مورد اینکه جاسم کرار تهدید جدایی از استقلال را کرده، گفت: چنین چیزی درست نیست او جایی حرف نزده است و تکذیبیه مصاحبه‌اش را هم منتشر کردیم. (مدیر رسانه‌ای باشگاه استقلال نیز گفت: فردی که دوست دارد مدیربرنامه جاسم کرار باشد به جای او مصاحبه می‌کند که ما این مسئله را به آن روزنامه تذکر دادیم. مدیر برنامه کرار فردی بنام موسوی است.)
 مظلومی ادامه داد: کرار در آن مصاحبه گفته که من پولی نگرفتم درحالی که او بخشی از مطالباتش را دریافت کرده است. ولی در آن مصاحبه از قول کرار نوشته شده است که یک ریال هم نگرفته که این خود نشان می‌دهد که این مصاحبه واقعی نیست.
 مظلومی در مورد اینکه شایعه کرده‌اند که خسرو حیدری چشمانش را با چایی شسته است، گفت: اصلا چنین چیزی صحت ندارد. زیرا داروهای زیادی برای شستشوی چشم وجود دارد و قطره‌های زیادی است. در قدیم‌ها چنین کاری می‌کردند اما اکنون علم پیشرفت کرده است هرچند بعضی‌ از کارهای قدیمی‌ها هم درست بوده با این حال پزشکان ما به طب سنتی رجوع نمی‌کنند. من از تیم پزشکی رضایت کامل دارم.
 وی ادامه داد: تیم پزشکی استقلال از هر لحاظ بدون حاشیه است و دکتر رضایی و دکتر حقیقت کار خودشان را به خوبی انجام می‌دهند. فریدون زندی نیز با تلاش آن‌ها به بازی ذوب‌آهن رسید و دکتر کیهانی که زندی را عمل کرد بی‌نهایت متشکرم.
 مظلومی در مورد حضور هیئت مدیره استقلال در تمرین این تیم و اینکه آیا بازیکنان استقلال آنها را شناختند یا نه، گفت: همه هیئت مدیره ما را می‌شناسند. سیاسیون آن‌ها را هم می‌شناسند، مگر می‌شود کسی فرزامی و زرینچه را نشناسد. گاهی اوقات بازیکنان ما مزاح می‌کنند. حضور آن‌ها را در تمرین استقلال به فال نیک می‌گیریم آن‌ها حرف‌های نویدبخشی زدند که از آینده روشن استقلال خبر می‌داد، البته به زمان نیاز هست.
 سرمربی استقلال ادامه داد: صحبت از راه‌اندازی کمپ استقلال بود. امیدوارم این اتفاق سریع‌تر راه بیفتد تا ما از آلاخون والاخون شدن در بیاییم. البته یکی دو جلسه در کمپ تمرین کردیم اما هنوز کامل نیست.
وی در مورد اینکه برخی سیاسیون حاضر در هیئت مدیره استقلال رانمی‌شناسند گفت: دکتر رضایی را نمی‌شناسید؟ ساور را نمی‌شناسید؟
 مگر می‌شود کسی دکتر رضایی را نشاسند ساور را نشاند، رسولی‌نژاد که معاون وزیر بوده است را نشاند.
 مظلومی در مورد اینکه مشکلات مالی استقلال به طور کامل حل خواهد شد یا نه، گفت: یکی از آقایان مصاحبه‌ای کرده و گفته بود پول مفت به استقلال و پرسپولیس ندهید آیا این دو باشگاه با ۳۰ میلیون هوادار پول مفت می‌گیرند و ما پول مفت نمی‌خواهیم. حق این باشگاه را از نظر حرفه‌ای‌گری پرداخت کنید نه منتظر دولت هستیم. کی پول ما را می‌دهند. در عالم حرفه‌‌ای حق ما داده شود پول مفت نمی‌خواهیم.
 وی در مورد اینکه آیا نباید از مربیان جوانی مانند استیلی حمایت شود، گفت: مدیریت باشگاه پرسپولیس دیشب هم اعلام کرد که از او حمایت می‌کند. مسائل حاشیه‌ای در فوتبال طبیعی است تیم ما با تفاضل کمتر در رده دوم جدول بود اما با یک مساوی دیدید که حواشی برایش ایجاد شد. پرسپولیس و استقلال هواداران زیادی دارند به همین دلیل مرکز حواشی هستند. مدیریت پرسپولیس حمایت خوبی از کادر فنی انجام داده من بارها گفته‌ام استیلی مربی خوب و با دانش و فنی است و هرجا بوده موفق و خوب کار کرده است. در بوشهر هم دیدید که شاهین با مربیگری استیلی چقدر زیبا بازی می‌کرد اما آنجا هم در نتیجه‌گیری بدشانس بود.
 سرمربی استقلال ادامه داد: در کل باید به مربیان جوان بیشتر فرصت داد. نباید آن‌ها را فوری برکنار کنیم تا مربیان جوان جرأت عرض اندام داشته باشند. باید جای استیلی باشید تا ببینید چقدر فشار و استرس را تحمل می‌کند. این فشار و استرس گاهی اوقات اجازه نمی‌دهد که درست تصمیم بگیرید.
 وی در مورد اینکه پولی که می‌گیرید به اندازه استرس ارزش دارد یا نه گفت: ما در اینجا پولی نمی‌گیریم. در جاهایی دیگر پول می‌گرفتیم و استرس نداشتیم؛ اما در استقلال پول نمی‌گیریم و استرس داریم.

مظلومی ادامه داد: اینجا تا ماشینم را عوض می‌کنم عکس ماشینم را می‌اندازند در حالی که من هنوز ۲۰ درصد از قرارداد پارسالم را نیز طلب دارم. طلبکاران می‌گویند پول گرفتی طلب ما را هم بدهید. در خبرها می‌آید ۲ میلیون پاداش به حساب بازیکنان ریخته شده است؛ اما اگر شما پولی دیدید ما هم دیدیم. هفت هفته‌ است که ما می‌بریم اما بازیکنان پاداشی دریافت نکردند

دربی ته جدولی ها را پرسپولیس برد!!!

علي: برد غرور آفرینان لنگي در دقيقه ي 118 رو از همين جا به همه ي خاك بر سران لنگي تبريك ميگم ....

لنگ ديگه اوج گرفت خدايـــــــــــــــــــــــا  تا دربی برگشت از حمید استیلی محافظت بفرما... (البته پنالتي دقيقه ي 120 مس رو ناديده ميگيريم...)

انقد بدم ميومد شعار ميلاد واويلا رو تقليد كرده بودن گذاشته بودن رو كاظميان.... باز جالب اينجاس هي ميگفتن جواد كاظميان واويلا واويلاااااا كه كاظميان يه جا شوت زد كه من فقط داشتم ميخنديدم ....

راستي تراكتورسازي، سايپا، سپاهان، ملوان و نفت هم از جام حذفی حذف شدن...

+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم آبان ۱۳۹۰ساعت 0:4  توسط ali 19  | 

پرویز مظلومی:برهاني دو روز به مرخصي رفته

برهانی با لباس شخصی در تمرینات حضور یافت...

 آرش برهانی که بعد از بازی با ذوب آهن در تمرینات تیمش حضور نداشت عصر امروز در ورزشگاه دستگردی حضور پیدا کرد.
  این بازیکن با آبی پوشان تمرین نکرد و تنها با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد تا با مظلومی صحبت کند.


پرویز مظلومی:به برهاني احتياج دارم و حاضر به معاوضه ي او با هيچ بازيكني نيستم...

در اصفهان استقلال دوباره به صدر برگشت.خیلی ها منتظر بودند تا بازی با ذوب آهن را هم ببازیم و نتیجه نگیریم تا حملات خود را ادامه دهند. متاسفانه خیلی از این ها استقلالی هم هستند که منتظرند ما نتیجه نگیریم. عوض این که کمک کنند تیمشان نتیجه بگیرد شروع می کنند در رسانه ها علیه من و استقلال انتقاد کردن. اگر انتقادی دارید بیائید رودررو صحبت کنید و بگوئید. خدا را شکر که بعد از 2 بازی توانستیم یک تیم قدرتمند را شکست دهیم. 

پیروزی شما مقابل ذوب مقتدرانه بود. خودتان فکرش را می کردید؟خوشحالم که با اقتدار توانستیم در اصفهان بعد از 6 سال این تیم را شکست دهیم. بازیکنانم خیلی زحمت کشیدند. ما می توانستیم خیلی بیشتر گل بزنیم و به 2 گل بسنده نکنیم چون واقعا توان این کار را داشتیم و چند موقعیت گل خوب را هدر دادیم. ذوب آهن هم بازی خود را انجام داد. روزنه هایی که می دانستیم ممکن است از آنها استفاده کند را بستیم. سعی کردیم با یک بازی تک ضرب قدرت خود را به حریف دیکته کنیم. دیدید که توانستیم زود گل بزنیم و بعد بازی را کنترل کنیم. ما در حملاتی که ذوب آهن داشت، خونسرد و منطقی عمل کردیم و توانستیم در ادامه به گل دوم هم برسیم. 

این صدرنشینی برای شما لذت بخش است؟خیلی تلاش کردیم تا بتوانیم صدر جدول را بگیریم. خوشحالم که دوباره توانستیم به صدر برگردیم هرچند آمدن به صدرجدول الان زیاد مرا دلخوش نمی کند. ما باید این روند را ادامه دهیم و ثبات داشته باشیم و آخر فصل بتوانیم صدرنشین شویم و به قهرمانی برسیم. 

استقلال مقابل ذوب آهن در کل 90 دقیقه کمتر افت و خیز داشت و تقریبا با ثبات تر از بازی های قبل بود. دلیل خاصی داشت؟
با تغییر سیستمی که بعد از گل ها دادیم یک مقدار تفکرات تیم حریف را به هم ریختیم. آنها آمادگی داشتند که ما با 4-3-2-1 بازی کنیم ولی ما ترکیب اولیه خود را 4-4-2 گذاشتیم. تفکرات قبل از بازی آنها این بود که بتوانند از عمق و کناره ها به تیم ما ضربه بزنند ولی این تغییر سیستم باعث شد تا تقریبا خلع سلاح شوند. بعد از 2 گل می دانستیم که آنها از کناره ها حمله می کنند و با ارسالهای بلند پشت دفاع ما سعی می کنند به گل برسند ولی ترکیب را 4-2-3-1 کردیم و راه نفوذ آنها را بستیم. هدف ما این بود در نیمه دوم با جمع شدن در زمین خود، حملات حریف را خنثی کنیم و با ضد حملات بتوانیم گل های بعدی را بزنیم. واقعا بارها موقعیت گلزنی گیرمان آمد ولی بچه ها در زدن ضربات آخر بی دقت بودند وگرنه می توانستیم پرگل تر ببریم. 

تیم ذوب آهن را چظور دیدید؟این تیم هم بازی خوبی انجام داد. بازیکنان بزرگی دارد و تیم منسجمی است که سالها بازیکنانش دارند کنارهم بازی می کنند. مربی خوبی هم دارد. در هر صوتر فوتبال روان و خوبی بود. هم از فوتبال شاگردانم راضی هستم و هم از نتیجه بازی. از هوادارانی هم که آمدند ما را تشویق کردند، تشکر می کنم. 

می گویند ذوب آهن ضعیف تر از قبل شده و قدرت گذشته را نداشت. این طور بود؟
اتفاقا ذوب آهن قدرت گذشته خود را داشت . رودرویی ما در این بازی کاملا شرایط متفاوت داشت. ذوب آهن از 2 بازی قبلی خودش 6 امتیاز گرفته بود و روحیه خیلی خوبی داشت ولی ما از 2 بازی قبلی خود تنها یک بازی گرفته بودیم. ذوب آهن در بهترین شرایط روحی روانی اش بود. حالا همیشه این حرف ها را می زنند. توجه به این حرف ها نمی کنم. بعضی آدم ها عقده ای بار آمده اند. 

مشکل این عده ای که می گوئید با شماست یا استقلال؟
ببینید نمی خواهم این مسئله را باز کنم. بعضی از آقایان که می خواستند به استقلال بیایند ما اجازه ندادیم به کادر فنی بیایند. بعضی ها هم می خواستند بیایند بازی کنند ولی ما نگذاشتیم و ناراحت شدند. حالا از روی ناراحتی حرف می زنند . به این ها زیاد بهاء ندهید. آقایان هم می روند سروقت این طور آدم های ناراحت و ناراضی از آنها مصاحبه می گیرند. 

مثل این که از داور بازی رضایت داشتید.
بله تیم ما نشان داد که اگر داوری روز خوبی داشته باشد ما می توانیم ببریم. ترکی و همکارانش خیلی خوب سوت زدند. باید تشکر کنم از آنها. گاهی وقت ها وقتی انتقاد می کنیم در عوض موقعی که داوری خوب سوت می زند باید شهامت و شجاعت داشته باشیم و بگوئیم. 

یکی از دلایل پیروزی مقابل ذوب آهن در اختیار داشتن ملی پوشانتان بود. چیزی که همیشه با تعطیلی لیگ نگرانتان می کند.
تفاوت بازی ما با ذوب آهن را با بازی راه آهن ببینید. هر وقت که صحبت می کنم و می گویم 12 روز بازیکنان ملی پوشم نبودند و بعد 2 روز قبل از بازی به من می دهند، نمی توانم کاری بکنم خیلی ها باور نمی کنند. یک مربی باید در این فرصت کم چکار کند؟ ما در بازی با راه آهن و تراکتور از این موضوع ضربه خوردیم. دیدید که این 7،8 روزی که بازیکنان را داشتیم راحت برنامه ریزی کردیم و طبق آنالیز ذوب آهن توانستیم برنامه ها را در تمرین کار کنیم و مزدش را در بازی گرفتیم. بی خود بهانه نمی آورم. ما دلیل و مدرک داریم که بازیکن باید در اختیار مربی باشد تا تیم نتیجه بگیرد. حداقل بازیکن ما را می برند 4 روز 5 روز بعد برای ما بازی بگذارند تا بچه ها ریکاوری کنند و خستگی آنها از بین برود. این خواسته ماست وگرنه ما حرفی نداریم. این بازی نشان داد که بی خود حرف نمی زنم. هواداران ما میلیونی هستند و باید جوابگوی 30 میلیون باشیم. البته کرش هم باید جواب یک ملت را بدهد. ما یک مساوی در تهران با راه آهن گرفتیم همه کاس و کوسه ها را سر من شکستند.آقایان هم که منتظر بودند انتقاد کنند گفتند مربی بهانه می آورد. اینها جای مربی که نیستند بدانند چه می کشیم. الکی چشم خود را می بندند و دهان باز می کنند. 

مثل این که پولهایی که به استقلالی ها دادند، کم بوده. بعضی از بازیکنان تهدید به فسخ قرارداد کردند. مگر اینها پول نگرفتند؟
درصدی از مشکلات ما برطرف شده. پولهایی که دادند قطره ای است در مقابل دریا. 2، 3 سال است بازیکنان طلبکارند. همین الان 25 درصد پول پارسالم هنوز مانده. امسال که جای خود دارد. بچه ها تازه دارند طلب های گذشته را می گیرند. هنوز مشکلات مالی کسی برطرف نشده تازه درصدی حل شده. البته درصدی هم که حل شده از لحاظ روحی روانی خیلی به تیم ما کمک کرد. در تمرینات گذشته بیشتر تمرکز بازیکنان تحت شعاع این مشکلات و طلب ها بود. مخصوصا به تیم رقیب ما (پرسپولیس) هم پول داده بودند. این پول خیلی به ما کمک کرد. 

مگر کرار پول نگرفته که تهدید به فسخ قرارداد کرده؟
کرار هم درصدی از پولش را گرفته ولی بازهم طلبکار است. 

ناراحتی و قهر برهانی چقدر صحت دارد؟
نه او نه قهر کرده و نه ناراحت است. او 2 روز از پورحیدری مرخصی گرفته است. بازیکن حرفه ای با باشگاه قرارداد دارد. هر وقت نیاز بود از او استفاده می کنیم و هر وقت هم نیاز نبود باید روی نیمکت باشد. برهانی بازیکن تاثیرگذاری هم برای ما بوده و هست. 

برهانی را به تراکتور می دهید؟
نه. او بازیکن ماست و به آرش نیاز داریم. ما به همه بازیکنان نیاز داریم و هیچ بازیکنی هیچ جا نمی رود. ما حاضر نیستیم هیچ بازیکنی را معاوضه کنیم. ما بازیکن نمی خواهیم. این ها همه شایعه است. 

پس با مصاحبه کردن و این حرفها بازیکن به ترکیب اصلی نمی رسد.
به بازیکنان اولتیماتوم داده ام که با مصاحبه و تهدید نمی توانند به ترکیب برسند. بعضی ها دارند شرایطی درست می کنند که کسی مصاحبه و اعتراض کند من او را در ترکیب می گذارم ولی این طور نیست. تا به حال رسانه ای نکردم. بازیکنی بوده که صحبت کرده در مطبوعات ولی من 5 هفته به او بازی ندادم. عادت ندارم اتفاقات تیم را رسانه ای کنم ولی مجبورم بعضی مسائل را رسانه ای کنم که مردم بفهمند این حرف ها نیست. اگر بازیکنی بخواهد از حیطه اختیارات خود پا را فراتر بگذارد و بخواهد در مورد مسائل دیگر دخالت کند قطعا او را در لیست 18 نفره هم قرار نمی دهم چه برسد روی نیمکت. بازیکن باید بفهمد پول حرفه ای می گیرد تا رفتار حرفه ای داشته باشد. اگر واقعا حقی دارد زحمت بکشد و تمرین کند تا به ترکیب برسد. اگر ما نیاز داشته باشیم با صلاحدید و بازی که در پیش داریم از بازیکن استفاده می کنیم در غیر این صورت حق اعتراض ندارد و باید کارش را انجام دهد. تیم ما 25 نفر است و فقط 11 نفر بازی می کنند و 3 نفر تعویض می شوند. یعنی بقیه نفرات باید برای بازی نکردن اعتراض کنند؟ اگر این طور باشد سنگ روی سنگ بند نمی شود. 

از دست برهانی ناراحت هستید؟
نه من ناراحت نیستم. ما کار خود را می کنیم. بازیکن در اختیار تیم و کادر فنی باید باشد. 

در مورد جام حذفی هم صحبت کنید.
با تمام توان در جام حذفی شرکت می کنیم و دنبال موفقیت هستیم. باید اولین گام را محکم برداریم. این بازی ها با لیگ کاملا فرق دارد. باید خیلی با هوش و منطقی بازی کنیم. این بازی ها خطرناک است. ما هیچ تیمی را دست کم نمی گیرید. 

وضعیت استیلی در پرسپولیس زیاد جالب نیست.
 در مورد آنها صحبت نمی کنم. این برعهده ما نیست. ما آروزی موفقیت می کنیم برای استیلی انشالله موفق باشد. 

خیلی ها معتقدند بحران کاری استیلی از زمانی شروع شد که در دربی به شما باخت. قبول دارید؟
نه. به ما ارتباطی ندارد. قبل از دربی هم پرسپولیس وضعیت خوبی نداشت و اعتراضات بود. آن ها قبل از رویارویی با ما نتایج برخی بازی ها را داده بودند.


پورحیدری: عمران‌زاده و فرزامی با هم برخوردی نداشتند


منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط استقلال قبل از بازی فردا با شیرین فراز کرمانشاه گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشته ایم. جام حذفی را جدی گرفته ایم و به موفقیت در این جام امیدوار هستیم. 
وی در خصوص اینکه برگزاری تمرینات پشت درهای بسته تا چه زمانی ادامه دارد، عنوان کرد: این موضوع بسته به نظر مربیان دارد. فرصت استفاده از همه بازیکنان و انجام تمرینات تاکتیکی کم است و به همین دلیل مربیان ترجیح می دهند پشت درهای بسته تمرینات را انجام دهند تا خلوت تر باشد. 
سرپرست تیم استقلال در ارتباط با حضور هیئت مدیره در تمرین روز گذشته گفت: حضور اعضای هیئت مدیره در تمرین خیلی خوب بود و در مورد آینده باشگاه صحبت هایی شد. 
پورحیدری در خصوص اینکه گفته می شود عمران زاده به سمت فرزامی نرفته است، گفت: فرزامی زمانی به تمرین آمد که سایر اعضای هیئت مدیره صحبت هایشان را کرده بودند و تمرین تیم شروع شده بود. این مسائل را روزنامه ها می نویسند و مشکل ساز می شوند. مردم هم این خبرها را می خوانند و گرفتاری برای ما درست می کنند. عمران زاده به بزرگترها احترام می گذارد. 
سرپرست آبی پوشان در مورد اینکه می گویند به برهانی مرخصی اجباری داده شده، اظهار داشت: این بحث هایی است که در مطبوعات شکل می گیرد. او خودش این درخواست را کرده و مظلومی هم روی او نظر مثبت دارد.


کرار: با پیروزی بر مس سرچشمه به قهرمانی نیم فصل نزدیک می شویم


"جاسم کرار" درباره شرایط تیم گفت: بعد از بردی که مقابل ذوب آهن بدست آوریم و کسب 3 امتیاز در شرایط خوبی بسر می بریم. در این بازی همه خواسته های کادر فنی را به خوبی انجام دادیم. 
وی ادامه داد: مظلومی از من خواست که در زمین با حفظ توپ بازی را کنترل کنیم. استقلال مدعی اول قهرمانی است و با بردی که مقابل این تیم بدست آوریم نشان دادیم شایستگی این عنوان را داریم. 
هافبک استقلال اظهارداشت: در همه جای دنیا جام حذفی از اهمیت کمتری برخوردار است اما برای ما مهم است و برای قهرمانی در این مسابقات حاضر خواهیم شد. 
کرار در خاتمه درباره بازی با مس سرچشمه گفت: این تیم هفته گذشته بازی خوبی را از خود به نمایش گذاشت و مقابل ما با انگیزه بالایی بازی خواهند کرد. پیروزی مقابل مس سرچشمه از 2 جنبه برای ما اهمیت بالایی دارد یکی اینکه با کسب 3 امتیاز این بازی جایگاهمان را تثبیت خواهیم کرد و دوم اینکه صدرنشینی مان در نیم فصل اول تا حدی مسجل خواهد شد.


محبوب مجاز به استقلال بازگشت...

مجتبی محبوب مجاز بعد از گذراندن دوران سربازی اش تمریناتش را با استقلال از سر گرفت.
 هافبک تیم فوتبال استقلال دوران سربازی اش به پایان رسیده و امروز (سه شنبه) پدر وی با در دست داشتن کارت پایان خدمت به باشگاه استقلال رفت تا این مدرک را ضمیمه پرونده پسرش کند. 

گفتنی است؛ محبوب مجاز با داشتن کارت پایان سربازی اش از امروز به طور مستمر در تمرینات استقلال شرکت خواهد کرد.

علي:کی رفت که حالا برگشت؟ .... ولي در كل خدمت که رفته ؛ کار هم که داره ... این مطلب رو زدم که یواش يواش براش آستين بزنيم بالا .... بچه ها كجاييد؟؟

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آبان ۱۳۹۰ساعت 13:26  توسط ali 19 

بازم زنگ تفريح استقلالي....

استيلي + دايي + 11 بازي بيشتر = پرويز دوبله سوبله...

 

علي: خيلي باحاله.... دو تا مربي پرسپوليسي رو اگه با هم حسابم كني (كه 11 بازي بيشترم انجام دادن در دو تيم مختلف) تازه ميشه يه جورايي با پرويز مقايسشون كرد... هه ه ه  ...

يني.... دو تيم + دو سرمربي + يازده بازي بيشتر = استقلاله مظلومي


يه چرخ دارم ...

یه چرخ دارم

که عالیه

جاش سر تمرین

خالیه

سوار می شم

به تیم می رم

به شکل مستقیم می رم

{درست است که}من این تیمو نداشتم

{لیکن}سوختای خوب که داشتم

{لذا}دکتر به من عیدی داد

یه تیم لپ گلی داد

راهنمايي كلمات كليدي شعر:

چرخ:در ادبیات اطفال دهه شصت،به معنای «دوچرخه»به کار می رود
دکتر:منظور وزیر محترم ورزش دکتر عباسی می باشد
تیم لپ گلی:استعاره ای از تیم لنگ پایتخت

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آبان ۱۳۹۰ساعت 11:59  توسط ali 19  | 

تيتر روزنامه هاي سه شنبه 3 آبان...

نگاهی داریم به نیم صفحه ی اول روزنامه های ورزشی چاپ سوم آبان


برای دیدن روزنامه ها به ادامه ی مطلب بروید
ادامه مطلب
+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آبان ۱۳۹۰ساعت 11:28  توسط ali 19 

اعضاي هيئت مديره استقلال در تمرين تيم(عکس) + خبراي روز اس اس

 بازم تير حاشيه سازان به سنگ خورد ...برهانی در استقلال ميماند و به امارات نميرود....


به گزارش خبرگزاری فارس، آرش برهانی که این روزها از ترکیب استقلال دور شده از یک تیم اماراتی پیشنهاد داشت. در روزهای گذشته خبر رسید که قرار است این بازیکن به امارات برود اما فرصت برهانی برای مذاکره با این تیم اماراتی تا روز گذشته بود و بدین ترتیب حضور وی در این کشور منتفی شد.

برهانی در تمرینات دو روز گذشته استقلال حضور نداشت و به همین حرف و حدیث هایی ایجاد شده بود که وی قرار است با یکی از بازیکنان لیگ برتری معاوضه شود اما غیبت او با هماهنگی بود. امروز مرخصی برهانی تمام می شود و باید در تمرینات شرکت کند.

علي: باز خدا رو شكر غيبت برهاني سر تمرين با هماهنگي بود... آرش برميگرده و دوباره روزاي خوشش رو ميبينيم (ايشالله)  

به افتخارش اينم يه پوستر قشنگ از آرش (كليك كنيد)


بالاخره اعضاي هيئت مديره رو هم ديديم... همه بودن جز جواد ذرينچه

تمرينات تيم استقلال امروز در حالي پشت درهاي بسته انجام شد که مهمانان ويژه اي داشت....   جواد زرینچه که درگیر بیماری پدرش است با هماهنگی فتح الله زاده و سایر اعضای هیأت مدیره در تمرین دیروز آبی پوشان شرکت نکرد.    


وضعيت جذب مدافع توگويي ؛ هنوز معلوم ني...

چند روزی است که یک مدافع ۲۸ ساله توگویی به نام بیم بومبا در تمرینات استقلال شرکت می کند.
مظلومی هنوز نظر نهایی خود را اعلام نکرده اما به نظر می رسد که این مدافع در این چند روز مورد تایید کادرفنی قرار گرفته است.
قرار است دو سه روز دیگر این بازیکن در تمرینات آبی پوشان باشد و سپس مظلومی نظر نهایی خود را اعلام کند.


كرار استقلال را تهديد به فسخ قرارداد كرد

این هافبک در شرایطی که چیزی حدود نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است،‌ مسوولان باشگاه‌شان را تهدید به فسخ قراردادش در صورت عدم دریافت نیمی دیگر از مبلغ قراردادش آن هم تا دو هفته دیگر کرد. باید دید واکنش باشگاه به این خواست ستاره عراقی چیست.
نیمکت‌نشینی‌ات مقابل ذوب‌آهن برای هواداران استقلال خیلی عجیب و غیرمنتظره بود...
چرا باید عجیب و غیرمنتظره باشد؟ به‌هرحال من هم یک بازیکن هستم و ممکن است گاهی اوقات نیمکت‌نشین شوم.
این اتفاق در شرایطی افتاد که استقلال مجتبی جباری را هم در اختیار نداشت و از این رو پرویز مظلومی طبیعتا باید از تو استفاده می‌کرد و عدم قرار گرفتنت در ترکیب اصلی به نوعی ریسک محسوب می‌شد!
اول اینکه باید بگویم ذخیره و جانشین جباری نیستم که اگر نباشد بخواهم فیکس بازی کنم. برای خودم جای ثابتی دارم و جایگاهم در تیمش مشخص است. در ثانی این تشخیص سرمربی تیم بود که بازی نکنم.
می‌گویند مظلومی به خاطر غیبت چند روزه‌ات در تمرین از تو شاکی و ناراحت بود و برای اینکه جریمه و تنبیه‌ات کند نیمکت نشینت کرده‌؟!
کاری نکردم که بخواهد جریمه‌ام کند. در تمرینات نبودم چون از قبل مرخصی گرفته و هماهنگ کرده بودم. غیبتم غیرموجه نبود که بخواهم جریمه شوم.
پس چرا مسوولان باشگاه از غیرموجه بودن غیبتت و جریمه مالی‌ات خبر دادند و صحبت کردند؟
مسوولان باشگاه هیچ جریمه‌ای برایم در نظر نگرفتند چون غیبت‌هایم موجه بود و نمی‌دانم کدام­یک از مسوولان از جریمه و غیرموجه بودن غیبت‌هایم صحبت کرده است.
از قول من بنویسید که جریمه نشده‌ام و اخباری که پیرامون جریمه مالی کرار شنیده می‌شود کذب محض است.
بالاخره مشکلات مالی‌ات برطرف شد یا نه؟
نه، مجبور شدم خانه‌ام را بفروشم ولی همچنان مشکل مالی دارم و امیدوارم مسوولان باشگاه استقلال هرچه سریعتر مشکل مالی‌ام را برطرف کنند تا کارم به فروش سایر اموالم نرسد.
تو که بیشتر از سایر استقلالی‌ها پول گرفته‌ای. پس چرا همیشه شاکی هستی؟‌
فعلا که در آخرین پرداختی‌های باشگاه چیزی عاید من نشد. به فتح‌ا...‌زاده گفته‌ام که تا دو هفته دیگر مبلغی که هنگام قرارداد توافق کرده‌ایم را پرداخت کند وگرنه مجبور به فسخ قراردادم می‌شوم.
تاکنون نیمی از مبلغ قراردادت را دریافت کرده‌ای. نکند توقع داری تا قبل از پایان نیمفصل کل مبلغ قراردادت را دریافت کنی؟‌
توقع دارم پرداخت شود چون از قبل با فتح‌ا...‌زاده همین را توافق کرده بودیم. من یک بازیکن حرفه‌ای و خارجی هستم و باید مسوولان باشگاه به تمام تعهداتی که در قبال من دادند عمل کنند.
یعنی اگر تا دو هفته دیگر مبلغ قراردادت را تمام و کمال دریافت نکنی قراردادت را فسخ می‌کنی؟‌
بله، مسوولان باشگاه باید به قولی که داده‌اند عمل کنند و از بدقولی خوشم نمی‌آید.
بگذریم، بازی با ذوب‌آهن را چطور دیدی؟‌
بازی خوبی بود. هر دو تیم فوتبال خوب و شناوری ارایه دادند. می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم دست پیداکنیم. توپ و میدان در بیشتر دقایق در اختیار ما بود و قطعا اگر حریف‌مان تیم قدری مثل ذوب‌آهن نبود جشنواره گل به راه می‌انداختیم.
با این پیروزی هم که دوباره صدر جدول را پس گرفتید...
تازه اول راه هستیم و تا پایان فصل صدر جدول دستخوش تغییر و تحولات زیادی می‌شود ولی مطمئن هستم در پایان این استقلال است که جام قهرمانی را بالای سرش می‌برد.
مثل اینکه خیلی هم سردت بود؟
بله، با اینکه سومین سال حضورم در ایران را سپری می‌کنم ولی هنوز به لحاظ آب و هوایی با این کشور سازگاری پیدا نکرده‌ام و فصل پاییز و زمستان که می‌شود حسابی سردم می‌شود و چون به هرحال عراقی‌ام و طاقت سرما را ندارم.

علي: اين كه بعد از بازي مصاحبه كرده بود و از مسئولين واسه پرداخت مطالباتش تشكر كرده بود كه....؟؟؟ .... اين مصاحبه بوي خون ميده..جدي نگيرين ....(اون مصاحبش چند تا پست پايين تر زده)

مدیر برنامه کرار: شروبر ميگويند... از نويسنده خبرهاي دروغين شكايت ميكنيم...

سید موسوی وکیل رسمی جاسم کرار در گفت و گویی اختصاصی با سایترسمی باشگاه استقلال ، اعلام کرد: " روز پنج شنبه با حضور در حسابداری باشگاه استقلال بخشی از مبلغ قرارداد کرار را طی یک فقره چک دریافت کردم که مبلغ قابل توجهی هم هست و از این بابت از آقای دکتر فتح اله زاده و باشگاه استقلال تشکر میکنم."
با این حال امروز در برخی نشریان نقل قول های از کرار منتشر شده که من به آنها مشکوکم و در شرایطی که بازیکن پول خود رادریافت کرده فکر می کنم این نوشته ها مغرضانه است و نویسندگان آن اهداف دیگری دارند که در صورت ادامه مجبورم از مجاری قانونی آنها را پیگیری کنم.


عمران زاده: در جام حذفی هم می خواهم گل بزنم

"حنیف عمران زاده"  درباره گلزنی اش مقابل ذوب آهن گفت: در این مدت خیلی تلاش کردم که گل بزنم و خوشحالم که در بازی مقابل ذوب آهن این اتفاق افتاد. گفته بودم که اولین گلم را که بزنم گلهای بعدی ام در راه خواهد بود به همین دلیل به هواداران این وعده را می دهم که منتظر گلهای بعدی ام باشند. می دانم که وظیفه یک مدافع در وهله اول دفاع است و من هم سایر همبازیهای دیگر اول کار دفاعی ام را انجام خواهم داد و بعد به فکر گلزنی هستم. 
وی درباره جام حذفی ادامه داد: درست است که شیرین فراز تیم لیگ یکی است اما همیشه جام حذفی به جام شگفتی ها معروف بوده است و ما هم این تیم را دست کم نمی گیریم. امیدوارم بتوانم مقابل شیرین فراز نیز گلزنی کنم. در جام حذفی با 5، 6 برد می توان به قهرمانی رسید؛ استقلال هم این فصل 3 قهرمانی می خواهد و پتانسیل این کار را داریم. 
مدافع تیم استقلال درباره تیم ملی خاطرنشان کرد: من همیشه به تیم ملی فکر می کنم و آنقدر تلاش می کنم تا نظر مساعد سرمربی تیم ملی را جلب کنم. کوئیروش در این مدت نشان داده که حق بازیکنان را به شایستگی می دهد. 
عمران زاده در خاتمه گفت: به فاصله 3 روز بعد از جام حذفی با مس سرچشمه در لیگ برتر بازی خواهیم داشت و مطمئنا کادر فنی چاره اندیشی مناسب را انجام می دهند تا بازیکنان برای این بازی خسته نباشند. مقابل مس سرچشمه به پیروزی می رسیم تا جایگاهمان را در صدر جدول حفظ کنیم.


میداوودی: می توانیم قهرمان دو جام باشیم


میلاد میداوودی به روزهای اوجش بازگشته، او این هفته زننده یکی از گلهای استقلال در بازی مهم هفته برابر ذوب آهن اصفهان بود.

شماره 10 استقلال مصاحبه ای با سایت رسمی خود انجام داده و در آن گفته :مجموعه فعلی استقلال این توانایی را دارد که قهرمان هر دو جام شود و باید علاوه بر لیگ برتر در جام حذفی نیز با تمام توان بازی کنیم تا هواداران استقلال بعد از سال ها شاهد دو قهرمانی تیمشان در یک فصل باشند

+ نوشته شده در  سه شنبه سوم آبان ۱۳۹۰ساعت 11:19  توسط ali 19  | 

ادامه ي اعتراضات برهاني.... پرسپولیس و استقلال 16 آبان

پرسپولیس و استقلال 16 آبان به مصاف هم می روند؟

رقابت هاي جام ولايت با حضور سه تيم پرسپوليس، استقلال و ناسيونال پاراگوئه از روز پنجشنبه 12 آبان ماه آغاز مي‌شود و داربي دو تيم پرسپوليس و استقلال دوشنبه 16 آبان برگزار خواهد شد. 

قرعه کشي اين رقابت ها صبح امروز (يکشنبه) انجام شد که متعاقب آن، برنامه مسابقات به شرح زير اعلام شد:

پنجشنبه 12 آبان
پرسپوليس – ناسيونال پاراگوئه

شنبه 14 آبان
استقلال – ناسيونال پاراگوئه

دوشنبه 16 آبان
پرسپوليس – استقلال

گفتني است قرار بود اين مسابقات با حضور چهار تيم برگزار شود و در پي آن مذاکرات با يک تيم ليگ برتري براي اضافه شدن به اين جام ادامه دارد. ناسيونال پاراگوئه سال گذشته قهرمان ليگ آپرتورا كشورش شده است.
همچنين با توجه به برگزاري اردوي تيم ملي در روزهاي فوق، احتمال عدم حضور ملي‌پوشان دو تيم پرسپوليس و استقلال در اين رقابت‌ها وجود دارد.

علي:من ميخواستم نظرمو بنويسم اما نظرات دوستان لنگي تو سايت خبري پرسپوليس رو ميزارم خودتون متوجه شين ديگه چه خبره...

azad_perspolisi:  خدا کنه این بازی برگزار نشه چون اگه بشه بدجور میبازیم، دلمون به 6 تایی بودن استقلال خوش بود با این استیلی بدترم میبازیم...

larisa:خدا به دادمون برسه

mehran11: پرسپولیس بدون کریمی مقابل استقلال فقط خدا رحم کنه   در جوابش يه لنگي ديگه ميگه:

sfaiazy:ای بابا مگه با کریمی‌ تو دربی قبلی‌ چند تا زدیم که اینبار قراره نگران باشیم. خدا رو چه دیدید، شاید الکی‌ الکی‌ بردیم  

mehran11: به قولی‌ میگن مرگ یه بار شیون یه بار. بالا تر از سیاهی که رنگی‌ نیست. می‌خوام گریه کنم

avazes0rkh:پروین مثل اینکه اون حیا کن رها کنا یادش رفته آشغال استیل آذینی نشیم خیلیهههههههه (بله نميدونم دقيقا چه ربطي به موضوع داشت ولي  اين است عزت و احترام اسطوره ي قرمز...)

HOTANI:وای خدا نکنه که بازی کنن من دیگه نمیتونم تحمل کنم این وضعیتو...

كلي خنديمااااااااااااا همين الان ترس پرويز دوبله سوبله اونا رو داره می كشه....


کرار: از مسئولین بابت پرداخت بدهی ممنونم


هافبک عراقی استقلال از مسئولان این باشگاه تشکر کرد.
 کرار جاسم پس از پیروزی برابر ذوب آهن گفت: "تشكر مي كنم از مسئولان كه به فكر بچه ها افتادند. حالا با دغدغه كمتری بازي مكنیم. اميدوارم در ادامه راه هم به فكر بچه ها باشند تا اين روند را ادامه بدهيم." 
وی افزود: "مقابل ذوب آهن خوب بوديم. روز به روز بايد هماهنگ تر شويم. ذوب آهن هم خوب بازي كرد و از تيم هاي خوب ايران هستند."
او درباره بازی کردن یا نکردن خود اظهار داشت: "من هم نيمه دوم تلاش كردم خواسته مربيان را انجام بدهم. مطمئن باشید استقلال اين روند را ادامه مي دهد."


برهاني همچنان معترض...


 آرش برهانی که هفته گذشته مصاحبه های تندی علیه پرویز مظلومی انجام داد و در لیست 18 نفره استقلال برای بازی با ذوب آهن قرار نگرفت، در تمرین امروز آبی ها شرکت نکرد تا اعتراضاتش را بدین شکل ادامه دهد.

باید دید پرویز مظلومی نسبت به غیبت آرش برهانی در تمرین امروز استقلال چه واکنشی نشان خواهد داد.

علي: خدا كنه يا دروغ باشه اين خبر يا آرش واسه غيبتش دليل موجهي داشته باشه ... آخه پرويز با وجود ميلاد و فرهاد و اسي زياد اين روزا (با توجه به بازی های آسون پیش رو) به آرش احتياج نداره و واسه اينكه پيش رسانه ها كم نياره و يه جورايي سياستشو نشون بده ؛ ميده دهن آرشو سرويس كنن...


تيموريان: استقلال شخصيت قهرماني دارد

* شرایط استقلال چطور است؟
وضعیت خوبی داریم. در دو بازی قبلی ۵ امتیاز از دست داده بودیم و نیاز داشتیم مقابل ذوب‌آهن نتیجه بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم. بازی قابل قبولی مقابل ذوب‌آهن انجام دادیم. ذوب‌آهن تیم قدرتمندی بود اما ما خیلی بهتر از آنها بودیم.

*برخی می‌گویند شاید ذوب‌آهن روز خوبی نداشته و گرنه استقلال مقابل راه‌آهن شرایط خوبی نداشت؟
مقابل راه‌آهن هم مستحق پیروزی بودیم و فرصت های زیادی را از دست دادیم. برخلاف جریان بازی گل خوردیم. برای بازی با ذوب‌آهن تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

* از شرایط خودت راضی هستی؟
در حال حاضر خوبم و مشکلی ندارم.

* فشردگی مسابقات باشگاهی و حضور در تیم ملی آزارت نمی دهد؟
بازیکن ملی باید در خدمت تیم ملی باشد. خستگی پیش می آید اما چاره ای نیست.

* خیلی ها می گویند وقتی ملی پوشان خسته هستند مظلومی بهتر است از ذخیره ها استفاده کند؟
۵ تن از ملی پوشان استقلال در تیم ملی فیکس بازی می کنند پس برای یک مربی باشگاهی خیلی سخت است که این ۵ بازیکن را کنار بگذارد و بخواهد از ذخیره ها استفاده کند. مربی نمی تواند بازیکنش را کنار بگذارد.

* در بازی با ذوب‌آهن جباری نبود. غیبتش احساس شد؟
نبود یک بازیکن تاثیر خود را می گذارد اما سایرین خوب بودند و توانستیم نبود او را جبران کنیم.

* ظاهرا قرار است برای این بازی دو میلیون تومان هم پاداش بگیرید؟
نمی دانم. من چیزی نشنیدم.

* پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان در این پیروزی تاثیر گذار بود؟
صد در صد تاثیر داشت. مطمئن باشید که بازیکنان شارژ روحی شدند. کسی که کار می کند مزد زحمتش را باید بگیرد.

* شنیدیم تو جز بازیکنانی هستی که پولی نگرفتی؟

من نگرفتم ولی مهم نیست پول دادند یا ندادند. باشگاه ترجیح داد به بازیکنانی که از قبل طلب داشتند و یا نیاز بیشتری داشتند پول بدهند. من ناراحت نیستم.

* استقلال می تواند قهرمان شود؟
بازی به بازی لیگ فرقی می کند. استقلال تیم قوی است و شخصیت قهرمانی دارد. تیم های دیگر هم در حال تعقیب استقلال هستند. همه تیم ها به هم نزدیک شده اند. هنوز ۱۱ هفته گذشته و فرصت زیاد است.

* جدی ترین رقیب استقلال کدام تیم است؟
نفت، تراکتورسازی و صبا. این تیم ها در حال حاضر خوب نتیجه گرفته اند.

* از پرسپولیس اسمی نیاوردی؟
من اسم تیم هایی که امتیازشان به استقلال نزدیک بود را گفتم. متاسفانه پرسپولیس شرایط خوبی ندارد و روی بد فوتبال به آنها نظر کرده است.

* می گویند اگر استقلال هم ببازد مثل پرسپولیس به حاشیه می رود؟
خدا نکند چنین اتفاقی بیفتد. پرسپولیس حاشیه ندارد بلکه نتیجه نگرفتن این تیم باعث شده این شرایط پیش آید و حاشیه درست کنند.

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم آبان ۱۳۹۰ساعت 21:0  توسط ali 19  | 

اخبار و حواشی + مصاحبه ی بازیکنان و کادر فنی پس از برد ذوب (2)

زمان نشست خبري استيلي و مظلومي

نشست خبری حمید استیلی و محمود محمودنیا سرمربیان دو تیم پرسپولیس و مس رفسنجان روز دوشنبه ساعت ۱۴ در سالن روابط عمومی سازمان لیگ برگزار می‌شود.روز سه‌شنبه و در همین ساعت نیز نشست خبری پرویز مظلومی سرمربی استقلال و مجید آقاجری سرمربی شیرین فراز کرمانشاه در سازمان لیگ برگزار می‌شود.

اسامی داوران و زمان بازی جام حذفی ss o pp

* پرسپوليس با مس رفسنجان .................. سه شنبه
 احمد صالحي- سعيد زارع- تورج عيوض محمدي- ايرج ساعدي-    ناظر:غلامرضا سليماني 

* استقلال تهران با شيرين فراز كرمانشاه  ................. چهار شنبه
شاهين حاج بابايي- مسعود فرح نيا- محمدرضا اميني- پيمان فرخي مهر-    ناظر:حسين عسكري

استقلال با چهره ای متفاوت در جام حذفی

با تصمیم کادر فنی استقلال، این تیم با تغییرات زیادی در جام حذفی حضور پیدا خواهد کرد.
به گزارش خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، با توجه به خستگی بازیکنان از بازی با ذوب آهن و اینکه اولین بازسازی تیم در جام حذفی در فاصله 3 روز مانده تا بازی با مس سرچشمه برگزار می شود، مظلومی قصد دارد مقابل شیرین فراز از بازیکنان ذخیره خود استفاده کند.

به احتمال زیاد بازیکنانی مثل، عزیززاده، شیرزاد، غلامی، حمودی و... در ترکیب ثابت استقلال خواهندگرفت 


کیانوش رحمتی: می‌توانستیم گل‌های بیشتری نیز بزنیم


کیانوش رحمتی در گفتگو با ایمنا پیرامون بازی با ذوب‌آهن و پیروزی با ارزش استقلال در خارج از خانه گفت: بازی خوبی بود و ذوب‌آهن نشان داد که تیم خوبی است و فوتبالبسیار خوبی را به نمایش می‌گذارد و این باعث شد کا ما راحت‌تر بشود.
وی ادامه داد: در هفته‌های گذشته اکثرا با تیم‌هایی بازی داشتیم که بسته بازی می‌کردند و این موضوع کار را برای ما سخت می‌کرد اما امروز چون ذوب‌آهن هجومی بازی می‌کرد فضاهای خوبی در بازی برای ما بوجود آمد.
هافبک تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: ما بازی منطقی را به نمایش گذاشتیم و به دنبال فضاهایی بودیم که بتوانیم نفوذ کنیم و به گل برسیم که خوشبختانه این اتفاق افتاد و البته می‌توانستیم گل‌های بیشتری را نیز به ثمر برسانیم و بازی را با گل‌های بیشتری ببریم.
رحمتی در مورد بازی‌های آتی استقلال نیز در ادامه لیگ برتر گفت: قطعا با توجه به اینکه به صدر جدول رسیدیم در ادامه کار برای ما دشوارتر است و تلاشمان این است که این روند را ادامه دهیم تا بتوانیم قهرمانی را برای هواداران استقلال به ارمغان بیاوریم.


 حجازی: خط دفاع بهترین روزش را سپر کرد/ در جام حذفی هم به دنبال قهرمانی هستیم


آتیلا حجازی در گفتگو باخبرنگار خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا)، گفت: مقابل ذوب آهن بازی قابل قبولی را به اجرا گذاشتیم و خط دفاع بهترین روز خود را پشت سر گذاشت و اجازه نفوذ به بازیکنان حریف نداد. خوشبختانه توانستیم با برنامه ریزی که داشتیم به 2 گل برسیم و اگر قدر فرصتها را می دانستیم به طور حتم تعداد گلهایمان افزایش پیدا می کرد. در این چند سال کم اتفاق افتاده که ذوب آهن در اصفهان با 2 گل از تیمی شکست خورده باشد. مطمئن باشید در ادامه راه شاهد عملکرد بهتری از استقلال خواهید بود و روز به روز عملکرد بهتری را از تیم شاهد خواهید بود. 
وی در ادامه صحبتهای خود افزود: از حالا به بازی با شیرین فراز در جام حذفی فکر می کنیم. این جام را هم جدی گرفته ایم و با چند برد می توانیم به فینال راه پیدا کنیم. نباید حریف را به واسطه حضور در لیگ لیگ دست کم گرفت. در این جام هم به دنبال قهرمانی هستیم تا هواداران را خوشحال کنیم. 
حجازی در آخر صحبتهای خود گفت: خوشبختانه درصدی از مشکلات مالی برطرف شده و روحیه به تیم بازگشته است البته دلیل برد تیم در اصفهان فقط این موضوع نبود. در 2 بازی قبل هم که نتوانستیم نتایج لازم را بدست آوریم هم تمام تلاش خود را کردیم اما اتفاقات باعث شد آن نتایج رقم بخورد.


زندی: استقلال در حد یک قهرمان بازی کرد


بالاخره فریدون زندی بعد از گذشت یازده هفته از رقابت های لیگ برتر، بعد از پشت سر گذاشتن یک دوره نسبتا طولانی مصدومیت برای این تیم به میدان رفت. زندی در مقابل ذوب آهن حدود 70 دقیقه برای استقلال بازی کرد و بازی خوبش را با ارسال یک پاس گل نیز تکمیل کرد. 
فریدون زندی در خصوص دیدار استقلال و ذوب آهن گفت: پیش از هر چیزی باید بگویم که بازگشتم به میدان را به فال نیک می گیرم و خوشحالم از اینکه این بازگشتم با یک پیروزی با ارزش آن هم خارج از خانه و برابر یک تیم بزرگ که خودش هم مدعی است به دست آمد. 
هافبک چپ پای آبی پوشان اضافه کرد: بی اغراق باید بگویم که استقلال در این بازی مثل یک قهرمان بازی کرد و بازی ما واقعا در اندازه و قواره قهرمان لیگ بود. خوشبختانه دوره کوتاه افت ما سپری شده و باز هم استقلال افتاده روی دور امتیاز گیری. ولی حالا دیگر باید ذوب آهن و این پیروزی بزرگ را فراموش کرد و به بازی های دیگری که پیش رو داریم فکر کرد.


یوسفی: از ذوب آهن حرفه ای تر بودیم


هافبک چپ پای استقلال اعتقاد دارد مشکلات مالی این تیم همچنان پابرجاست.
محسن یوسفی گفت: در بدترین شرایط مالی هم برای استقلال کم نمی گذاریم و فقط به دنبال موفقیت تیم هستیم. اینکه عنوان می کنند مشکلات مالی برطرف شده حقیقت ندارد و مشکلات مالی همچنان پابرجاست. درصدی از مطالبات پرداخت شد تا بتوانیم امورات زندگی خود را بگذرانیم البته مطمئن هستیم با تلاشهای فتح الله زاده این مشکلات هم برطرف خواهد شد. 
وی در ادامه صحبتهای خود افزود: در بازی با ذوب آهن هر 2 تیم نیمه اول بازی خوبی را انجام دادند اما ما از حریف حرفه ای تر بودیم و توانستیم 2 گل بزنیم. نیمه دوم هم به دنبال زدن گلهای بیشتر بودیم اما با بدشانسی فرصتها را از دست دادیم. این 3 امتیاز ارزش زیادی داشت زیرا علاوه بر بازگشت به صدر جدول توانستیم ذوب آهن را بعد از چند سال در اصفهان شکست دهی


کرار از مسئولان فدراسیون فوتبال عراق عذرخواهی کرد


هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال عراق پس از خط خوردن از تیم ملی از مسئولان فدراسیون کشورش عذرخواهی کرد. 
به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا» جاسم کرار، بازیکن تیم ملی عراق و تیم فوتبال استقلال که به دلیل آنچه که سر باز زدن وی از همراهی تیم ملی عراق اعلام شده بود، برای ادامه بازی‌های مقدماتی جام جهانی 2014 برزیل از تیم ملی این کشور کنار گذاشته شده بود، روز گذشته با تقدیم نامه عذرخواهی خود برای مسئولان فدراسیون فوتبال عراق، آمادگی خود را برای بازگشت دوباره به ترکیب تیم ملی کشورش اعلام کرد.

یک مقام مسئول فدراسیون فوتبال عراق در این زمینه به صدای عراق گفت: کرار عذرخواهی خود را به صورت رسمی به ما اعلام کرده است اما اینکه آیا وی دوباره به تیم ملی عراق دعوت شود یا خیر به مسائل فنی مربوط می‌شود که زیکو، سرمربی برزیلی عراق در مورد آن تصمیم گیری می‌کند.

علی: دانلود کلیپ گل های استقلال در بازی با ذوب و دانلود تک به تک فرهاد و صحنه ی تعویض و کاپیتانیه شریفات چند پست پایین تره....

+ نوشته شده در  یکشنبه یکم آبان ۱۳۹۰ساعت 14:32  توسط ali 19 

دانلود گلهای استقلال به ذوب آهن در هفته یازدهم

دانلود گل اول استقلال به ذوب آهن توسط حنيف عمران زاده  

دانلود گل با کیفیت avi


دانلود گل دوم استقلال به ذوب آهن توسط  ميلاد ميداودي

دانلود گل با کیفیت avi


دانلود هر دو گل ( با کیفیت wmv)...... البته اين لينكش فيلتره بايد با فيلتر شكن برين  
دانلود تک به تک مجیدی در دقیقه ۹۰

دانلود لحظه خنده دار تعویض فرهاد با شریفات ...

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مهر ۱۳۹۰ساعت 23:49  توسط ali 19  | 

ذوب آهن ... استقلال

امروز 16:45

ذوب آهن ۰... ۲ استقلال

داور: محسن ترکی 

غايبان بزرگ اين بازي : جباري و برهاني...


خبرهایی از اردوی استقلال در اصفهان

- آبی پوشان ديروز (جمعه) با استقبال جمع کثیری از هواداران خود وارد اصفهان شدند. 
- در فرودگاه اصفهان شعار« قهرمان آسیا خوش آمدی» طنین انداز گشته بود.
- هوای اصفهان آفتابی اما سرد است به طوری که اعضای استقلال را غافلگیر کرده است.
- فریدون زندی و آندرانیک تیموریان بیش از سایرین مورد استقبال قرار گرفتند.
- جمعه شب کلیپی از گلهای استقلال پخش شد و خوشحالی کردن شریفات پس از گلزنی سوژه سایر بازیکنان شده بود.
- جلسه هماهنگی مسئولین دو تیم ساعت 10 صبح امروز با حضور منصور پورحیدری انجام شد...

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مهر ۱۳۹۰ساعت 15:40  توسط ali 19 

مصاحبه های بازیکنان استقلال قبل از رویارویی با ذوب آهن

مجیدى: براى سنت شکنى به فولاد شهر مى رویم

بدون شک تمام نگاه ها در بازى امروز معطوف به فرهاد مجیدى خواهد بود. مهره اى که در غیاب مجتبى جبارى وظیفه سنگین را در فولاد شهر خواهد داشت و باید با تمام قوا براى استقلال بازى کند. فرهاد که فصل قبل هم در اصفهان به ذوب آهن گل زده، در مورد این مسابقه مى گوید:جدال با ذوب آهن همواره جذاب زیبا و البته کم حاشیه بوده است. ما مى دانیم حریفمان دنبال ضد فوتبال نیست و همین مساله کمک بسیار خوبى برایمان محسوب مى شود چون خبرى از روش هاى غیر معمول براى کسب امتیاز نخواهد بود. البته چند سال است که آنها را در فولاد شهر شکست نداده ایم اما براى طلسم شکنى راهى اصفهان مى شویم و توانایى اینکه ذوب آهن را در خانه اش شکست دهیم را نیز داریم البته به شرطى که از موقعیت ها خوب استفاده کنیم چون این مسابقه در واقع جدال فرصت طلبان است و هر کس بتواند بهتر از موقعیت هاى محدودش استفاده کند فاتح میدان مى شود.

میداودى: بازى امروز فینال بالاى جدول است


حضور فرهاد مجیدى و در کنار او میلاد میداودى و آرش برهانى موجب شده تا آبى پوشان براى باز کردن هیچ دروازه اى مشکل چندانى نداشته باشند البته خط هافبک هم به خوبى آنها را تغذیه مى کنند. این دقیقاً همان نکته اى است که اتفاقاً میداودى هم بر روى آن دست گذاشته و مى گوید: یکى از عوامل موفقیت خط حمله استقلال عملکرد خوب هافبک هاى ماست. آندو به خوبى مى جنگد و مجتبى، جاسم کرار و خسرو هم پاس هاى مناسبى به ما مى دهند. در مجموع استقلال در این فصل واقعاً از هر جهت آماده و مهیاى قهرمانى است.مهاجم ملى پوش آبى پوشان در خصوص جدال امروز با ذوب آهن مى گوید: این بازى به نوعى فینال بالانشینان جدول محسوب مى شود. البته براى تیم هایى همچون: نفت؛ صبا و تراکتورسازى هم احترام فراوانى قائلم اما به اعتقاد من در این فصل جنگ اصلى قهرمانى میان استقلال و ذوب آهن خواهد بود و به همین خاطر باید از حریفى که مى دانیم در روزهاى پایانى لیگ برایمان دردسر ایجاد مى کند در خانه خودش امتیاز بگیریم. تا بعداً برایمان دردسرساز نشود.

منتظرى: ما ضعیف نیستیم؛ موقعیت هاى حریفان به چشم مى آید


پژمان منتظرى مرد ملى پوش آبى ها با اشاره به انتقادات صورت گرفته از خط دفاعى تیمش مى گوید: استقلال یک تیم تهاجمى است و همه از بچه ها توقع حمله دارند. تیمى که حمله مى کند خود به خود در دفاع به ویژه هنگام ضد حملات دچار مشکل مى شود چون تعداد نفرات حاضر در زمین خودى کاهش مى یابد بنابراین بدیهى است که در برخى اوقات رقبا صاحب موقعیت شوند و اتفاقاً فرصت هایشان هم بیشتر به چشم بیاید. خط دفاع استقلال ضعیف نیست و اگر رقبا روى ضد حملات گل مى سازند نباید آن را به حساب ضعیف بودن ما گذاشت. البته بدیهى است که هر تیم یا هر بازیکن ضعف هایى هم دارند که باید به مرور زمان آن را مرتفع کنند.منتظرى در مورد احتمال پیوستن یک مدافع خارجى به استقلال گفت: من در این مورد اظهار نظر نمى کنم چون مساله در حیطه اختیارات کادر فنى است.

حمودى: فقط پیروزى مى خواهیم


على حمودى، مدافع راست آبى پوشان در آستانه این مسابقه شرایط تیمش را خوب توصیف کرد و گفت: در طول هفته تمرینات خوب و منظمى را زیرنظر کادرفنى پشت سر گذاشتیم. خوشبختانه این هفته تمام ملى پوشان هم از ابتدا همراهمان بوده اند و تمرینات تاکتیکى خوبى انجام دادیم. از هر نظر آماده ایم و مى خواهیم مقابل ذوب آهن پیروز شویم.وى ادامه داد: از رسانه ها مى خواهم این بازى را بیش از حد حساس نکنند. حریف ما نایب قهرمان آسیا باشد یا قعرنشین لیگ فرقى برایمان ندارد. فقط پیروزى مى خواهیم و در بازى فردا (امروز) هم به دنبال کسب ۳ امتیاز در فولادشهر هستیم.مدافع استقلال همچنین درخصوص مشکلات مالى افزود: مشکلات مالى که هنوز وجود دارد اما از مسئولین ممنون هستیم که به ما کمک کردند تا بخشى از مطالبات نفرات پرداخت شود و با انگیزه اى دو چندان مقابل ذوب آهن قرار بگیریم.حمودى تصریح کرد: ذوب آهن حریف قدرتمندى است. این تیم کادرفنى و بازیکنان خوبى را در اختیار دارد و با توجه به ۲ پیروزى قبلى روحیه خوبى دارد. با این حال ما با توجه به نتایج ۲ بازى گذشته مان فقط و فقط پیروزى را مى خواهیم و در این راستا باید طورى بازى کنیم که ۳ امتیاز را بگیریم و نتایج نامطلوب مقابل ملوان و راه آهن را جبران کنیم. 

آتیلا حجازى: مقابل ذوب آهن به کمتر از ۳ امتیاز فکر نمى کنیم


آتیلا حجازى مربى تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد با برد در اصفهان عدم نتیجه گیرى در ۲ بازى گذشته جبران خواهد شد. او اظهارداشت: در ۲ بازى گذشته مقابل ملوان و راه آهن به ناحق امتیاز از دست دادیم. آن هم درشرایطى که استقلال در انزلى حداقل مساوى و در بازى باراه آهن ۳ امتیاز مى توانست بدست آورد. در اصفهان از انگیزه هاى بالایى برخورداریم تا ۳ امتیاز را بدست آوریم البته حریف تیم قدرتمندى است که از کادر فنى کاربلدى هم سود مى برد. جدا از این میزبانى انگیزه هاى آنها را دوچندان خواهد کرد.وى در ادامه صحبتهاى خود افزود: خوشبختانه در طول این هفته ملى پوشان خود را از ابتدا در اختیار داشتیم و این باعث شد کار تاکتیکى لازم را انجام دهیم. در کل هدف استقلال ۳ امتیاز بازى است و به کمتر از آن راضى نخواهیم شد.آتیلا حجازى در خاتمه گفت: خوشبختانه مشکلات مالى هم تا حدودى برطرف شده است و این موضوع باعث شد تمرکز بازیکنان بیشتر شود.


موسوی: اگر گل می زدم آن را به فرهاد مجیدی تقدیم می کردم

شیره

نسی : (همین جوری دوست داشتم اینو اینجا اضافه کنم )

با معذرت از علی :))


و اما يه خبر بد براي استقلالي ها...

حیف شد.بعد از یه عمری لنگیا یه مربی نسبتا با ادب آورده بودن اونم که خرابش کردن...البته امكانش هم هست شايعه باشه

به گفته ي برخي خبرگزاري ها.......استيلي امروز رفتنيه....آخرین خبر موثق از باشگاه این است که همه اعضا برای خداحافظی با استیلی در جلسه ساعت 3 آماده هستند و از فردا تیم باید زیر نظر مربی موقت تمرین کند. مربی موقت و نظارت مستقیم علی پروین. البته با حضور سرمربی بزرگ آینده ، حوزه اختیارات پروین هم در امور فنی کاهش می یابد و پروين دوباره به جایگاه مدیریتی بر می گردد.

علي: اينا به كنار امروز شنبه ؛ روز مژده امير رضاست... ببينيم رضا امروز چه مژده اي ميخواست بده....(انتظار ها فك كنم ديگه داره به سر ميرسه)

+ نوشته شده در  شنبه سی ام مهر ۱۳۹۰ساعت 11:5  توسط ali 19 

بهتاش فريبا: بازيكنان مي‌خواهند سنت شكني كنند

بهتاش فريبا: تا جايي كه ملي پوشي توان دارد بايد از او استفاده كرد

بهتاش فريبا  در مورد شرايط تيم استقلال براي رويارويي با ذوب آهن اصفهان، گفت: تمرين‌هاي خوبي انجام داده‌ايم و شرايط خوبي داريم. بازيكنان ما كمي از نتيجه‌ هفته گذشته ناراحت بودند كه امتياز بازي را از دست دادند، اما در حال حاضر انگيزه خوبي براي رويارويي با ذوب آهن دارند. با زحمات فتح‌الله‌زاده و شارژ مالي كه شدند تا حدي گرفتاري‌هايشان حل شد و آماده بازي هستند. 
مربي استقلال درمورد شرايط تيم ذوب آهن گفت: ذوب آهن تيم استخواندار، تاكتيكي و قديمي است. اين تيم جزو تيم‌هايي است كه كمترين تغييرات را داشته و تيم با ثباتي است. در هر سال ممكن است فقط يكي دو بازيكن از اين تيم جابجا شوند. بنابراين بازيكنان با افكار مربي كاملا آشنا هستند و مي دانند كه مربي از آن‌ها چه مي‌خواهد . 
وي افزود: ذوب آهن تيم دونده اي است و نتايج خوبي را هم به دست آورده است. بازي در اصفهان هميشه سخت است و در چند وقت اخير استقلال نتوانسته كه ذوب آهن را در اصفهان شكست دهد. بازيكنان با نيتي كه دارند مي‌خواهند سنت شكني كنند و اين تيم را در اصفهان شكست دهند. 
فريبا در مورد در اختيار داشتن بازيكنان ملي پوش استقلال قبل از بازي با ذوب آهن گفت: يكسري كارهاي تاكتيكي پايه داريم كه طبيعي است وقتي 10 ـ 12 روز شش بازيكن از تيم خارج باشند، برنامه‌ريزي براي اين نوع تمرينات سخت مي‌شود. خوشبختانه اين هفته تمام بازيكنان را در اختيار داشتيم و خوب كار كرديم تا بتوانيم يك بازي سراسر هجومي را ارائه دهيم. 
مربي استقلال با بيان اين كه بازيكن ذخيره اين تيم توانايي جايگزيني بازيكنان ملي پوش را دارند، گفت: بازيكنان ذخيره ما اين پتانسيل را دارند كه به جاي بازيكنان ملي پوش وارد زمين شوند. در بازي گذشته نيز تغييراتي را در تركيب انجام داديم. در بازي قبل تا جايي كه ملي پوشان توان داشتند، از آن‌ها استفاده كرديم و سپس آن‌ها را تعويض كرديم. 
وي افزود: نمي‌توان از بازيكن ملي پوش گذشت، وقتي يك بازيكن ملي پوش مي‌شود به اين معني است كه بهترين بازيكن ايرا ن است و تا جايي كه توان دارد، از او استفاده مي كنيم. مقابل راه‌آهن هم همين كار را انجام داديم. 
فريبا با اشاره به موقعيت‌هاي استقلال برابر راه‌آهن عنوان كرد:
اگر يكي از 10 موقعيتي كه در پايان بازي ثبت شده بود، به گل تبديل مي‌شد و يا پنالتي كه روي فرهاد مجيدي انجام شد و داور آن را اعلام نكرد، به سود ما گرفته مي‌شد ، نتيجه‌ فرق مي كرد. پنالتي فقط يك ضربه و يك گل نيست. اگر در دقيقه‌هاي اول مي توانستيم از موقعيت‌هاي‌مان به گل برسيم و يا پنالتي ما گرفته مي‌شد و به گل تبديل مي‌شد، قطعا تعداد فرصت‌ها و گل‌هاي ما بيشتر مي‌شد. 
فريبا با بيان اين كه انتخاب 18 بازيكن اصلي در استقلال مشكل است، گفت: وقتي اين انتخاب اين همه سخت است، چه برسد به اين كه بخواهي 11 بازيكني كه به زمين مي‌خواهند بروند را انتخاب كنيم. اين كه بخواهيم 12 ـ 13 بازيكن را در يك سطح نگهداريم، سخت است، اما مظلومي اين كار را مديريت مي‌كند تا بتواند به وقتش از آن‌ها استفاده كند. 
مربي استقلال در مورد شرايط فريدون زندي گفت: او از نظر بدني ، آماده است و كارهاي تاكتيكي را خوب انجام داده است و اگر مظلومي بخواهد، مي‌تواند بازي كند. بازي قبلي نيز او آماده بود، اما چون شرايط بازي كمي گره خورده بود، از او استفاده نكرديم.


ابراز علاقه دوباره موسوي به فرهاد مجیدی ...

سید ایمان موسوی بهترین گلزن نفت هم درباره ناکامی‌اش در گلزنی در سه‌ بازی اخیر این تیم گفت: در فوتبال تنها یک نفر گل نمی‌زند و سایر بازیکنان هم تلاش‌شان را انجام می‌دهم. ما بازیکنان خوبی داریم که جای من را پر کرده‌اند. 
او با اشاره به علاقه‌اش به فرهاد مجیدی گفت: منتظرم تا یک گل بزنم و بعد از آن مانند مجیدی خوشحالی کنم. 

علي: نميدونم اين جسارت ها رو چه جوري بايد جواب داد ولي ناكس خوب راهي انتخاب كرده... راستي پزشكان ذوب آهن صلصالي رو به بازي مقابل استقلال رسوندن

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مهر ۱۳۹۰ساعت 22:5  توسط ali 19  | 

نشست خبري مظلومي قبل بازي با ذوب...

مظلومي:يوسفي يا زندي جاي جباري را ميگيرند....

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از بازی با ذوب‌آهن اظهار داشت:‌ بازی حساس و سختی برابر ذوب‌آهن داریم. امیدوارم بازی زیبایی انجام دهیم. ذوب‌آهن تیم قابل احترامی است که کادر فنی و بازیکنانش چند سالی است در کنار هم حضور دارند و بسیار هماهنگ هستند. 
وی ادامه داد: در دو بازی گذشته امتیاز‌های مهمی را از دست دادیم که علت آن فنی نبود و به مسائلی برمی‌گشت که خارج از عهده ما بود. 
  سرمربی استقلال با اشاره به قضاوت محسن ترکی در بازی فردا، اظهار داشت: امیدوارم ایشان قضاوت خوبی داشته باشند و من برای همه داوران احترام قائل هستم. 
مظلومی درمورد اینکه فردا چه کسی به جای مجتبی جباری محروم در میدان بازی می‌کند، گفت:‌ عادت دارم شب قبل از مسابقه با کادر فنی جلسه می‌گذارم و تصمیم نهایی را می‌گیرم. اکنون یوسفی و یا زندی را انتخاب کردم که امشب تصمیم نهایی را می‌گیرم. 
سرمربی استقلال در مورد تزریق ۲ میلیارد تومان پول به باشگاه گفت: بی‌پولی تمرکز بازیکنان ما را به هم می‌‌زند اما این مسائل مربوط به باشگاه است و به ما مربوط نمی‌شود. 
  وی در مورد اعتراض بازیکنان استقلال برای حضور در ترکیب گفت: هرجا بازیکنان در مورد مسائل فنی حرف بزنند من موضع‌گیری می‌کنم اما مسائل غیر فنی به من مربوط نمی‌شود. 
مظلومی در مورد تیم ملی گفت: ما همیشه حتی با ضعیف‌ترین تیم‌های ملی خود از این مرحله گروهی صعود کرده‌ایم و مشکل ما در مرحله بعدی است. امیدوارم این مرتبه در این مورد هم مشکلی نداشته باشیم. 
وی در مورد مدافع توگویی حاضر در تمرینات استقلال گفت: این بازیکن کاپیتان دوم توگو است و ۳ روز است که در تمرینات ما تست می‌دهد. امروز تست سرعت داد و فردا تست پزشکی می‌دهد. نگرانی ما مصدومیتی است که این بازیکن در آرمینیا بیله‌فلد داشت. اگر وضعیت پزشکی‌اش مشخص شود او را جذب می‌کنیم.  


جاسم کرار: اختلاف کجا بود؟ رفتم عراق تا خانه ام را بفروشم


*وضعیت جسمانی ات چطور است؟ 
- خوشبختانه در بهترین شرایط ممکن قرار دارم و برای بازی با ذوب آهن لحظه شماری می کنم.

*دلیل این همه انگیزه چیست؟ 
- هفته قبل به دلیل 3 اخطاره بودن نتوانستم مقابل راه آهن بازی کنم و همین موضوع انگیزه هایم را دوچندان کرده تا بهترین بازی را فردا به نمایش بگذارم.

*حریف را چطور ارزیابی می کنی؟ 
- ذوب آهن از تیمهای خوب فوتبال ایران است. در تراکتورسازی مقابل این تیم بازیهای خوبی انجام داده ام و از آنها شناخت دارم.

*چه پیش بینی از بازی داری؟ 
- به دنبال 3 امتیاز این بازی هستیم تا به صدر جدول بازگردیم. در 2 بازی قبل به آنچه استحقاقش را داشتیم نرسیدیم و به همین دلیل برای برد و جبران 2 هفته گذشته به مصاف ذوب آهن می رویم.

*راستی دلیل اصلی سفر تو به عراق چه بود؟ 
- از 2 جهت به عراق رفتم. اول اینکه به خاطر برخوردهایی که داوران با من می کردند از نظر روحی دچار مشکل شده بودم و باید ریکاوری می شدم. دوم اینکه به دلیل مشکلات مالی می خواستم خانه ام را بفروشم که موفق به آن نشدم.

*پس اختلافی با مسئولان استقلال نداشتی؟ 
- به هیچوجه نه اختلافی با استقلال داشتم و نه در حال حاضر اختلافی دارم. متأسفانه برخی ها به دنبال حاشیه سازی هستند و اخبار کذب مطرح می کنند.

*برای بازگشتت به تیم ملی با زیکو صحبت کردی؟ 
- در این باره صحبتهایی انجام شد و توضیحات خود را ارائه کردم. هر زمان که صلاح بدانند و دعوتم کنند با جان و دل برای تیم ملی کشورم بازی خواهم کرد.

*در بازی فردا جباری 3 اخطاره است، این کار شما و سایر هافبکها را سخت خواهد کرد
- جباری از بهترین هافبکهای فوتبال ایران است که در اوج آمادگی قرار دارد او چه در استقلال و چه در تیم ملی بهترین بوده است و عملکردش بهترین دفاع برای تواناییهای او است. تمام تلاشمان را می کنیم تا مقابل ذوب آهن جای خالی او را پر کنیم و تیم دچار مشکل نشود.

*تو نمی خواهی گل بزنی؟ 
- (می خندد) مگر می شود به دنبال گل زدن نباشم؟ آن هم وقتی با این کار سکوهای آبی منفجر می شود. مطمئن باشید اولین گل را بزنم دیگر روی غلتک خواهم افتاد.


دکتر فتح اله زاده : باشگاه های فوتبال عامل تزریق نشاط و انرژی به جامعه اند

حاجي با اشاره به مشکلات مالی باشگاه استقلال تصریح کرد: واریز اعتبار2 میلیارد تومانی به حساب باشگاه استقلال تنها بخش کوچکی از مشکلات را کاست و این معضل همچنان پابرجاست چرا که بدهی های انباشته هنوز گریبان گیر ماست. 
دکتر فتح اله زاده افزود: با این حال مطالبات باشگاه استقلال از وزارت ورزش از سالهای گذشته مانده که شاید این اعتبار پرداخت نشده بالغ بر 7 و نیم میلیارد تومان باشد.
مدیرعامل استقلال با تقدیر از پیگیری های وزیر ورزش و جوانان برای حل مشکلات دو باشگاه استقلال و پیروزی گفت: با وجود آن که دو وزارت خانه یکی شده و حجم کار وزیر بسیار بالاست اما همواره از حمایت های بی دریغ ایشان بهره مند بوده ایم.
دکتر فتح اله زاده با اشاره به اینکه استقلال و پیروزی از معدود شرکتهای دولتی هستند که در ردیف بودجه فراموش شده اند، گفت: در حالی که در یک شهرستان برای یک باشگاه 20 میلیارد تومان هزینه شده. تخصیص اعتبار سالیانه 7، 8 میلیارد تومانی برای باشگاه هایی مثل استقلال و پرسپولیس گره گشا نیست. شما در ایران شرکتی پیدا کنید دولتی باشد ردیف بودچه نداشته باشد. چطور دو شرکت دولتی دیده نشده است؟ 
الان 70 درصد انرژی مدیریتی من صرف پول درآوردن شده است.
مدیرعامل استقلال با گلایه از مجلسی ها گفت:
من از دوستان مجلسی گله مندم. مصوبه اخیر مجلس برای عدم پرداخت به باشگاه های حرفه ای بدون توجه به تدابیر لازم برای دستیابی ما به راهکارهای قانونی درآمدزایی ما را در تنگناهای مالی قرار داده و اگراین روند ادامه یابد فوتبال ایران در نیم فصل تعطیل می شود. از مجلس می خواهم به دنبال حقانیت ما هم باشد و برای احقاق حق ما نیز اقدامی کند.
و همچنین کارکرد های فوتبال در جامعه را برشمرد و باشگاه های فوتبال را عامل تزریق نشاط و انرژی به جامعه توصیف کرد که باید هزینه هایی این تولید نشاط و انرژی دیده شود.
دکتر فتح اله زاده همچنین با اشاره به دیدار مشترک مدیران عامل دو باشگاه استقلال و پیروزی با دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: این موارد در گفت و گو با ایشان مطرح شد. از توجه ایشان تشکر می کنم و آقای لاریجانی هم در این زمینه قول دادند به طور ویژه نگاه کنند.
عضو کمیته باشگاه های حرفه ای آسیا ادامه داد: ما در کنفدراسیون فوتبال آسیا تصمیم گرفته ایم از 2013 باشگاه های حرفه ای مدارک خود را ارائه بدهند تا ما استانداردهای آنها را بررسی کنیم. الان ما در زمره حرفه ای ها هستیم و با وجود توان بالقوه برای دستیابی به مقام در رده های جهانی با کارهای کوچکمان همه چیز را زیر سوال می بریم.
عضو هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به آغاز به کار هیات مدیره باشگاه گفت: هیات مدیره باید از بالا به مسایل نگاه کند و در مسایل کلان حرکت کند.اداره استقلال و پرسپولیس از یک وزارتخانه سخت تر است. هم اکنون در هیات مدیره کمیته اقتصادی تشکیل شده و دوستان پیشنهادهایی داشتند که امیدوار شدیم با اجرایی شدن آنها و طرح های دراز مدت بتوانیم موفق تر باشیم.
دکتر فتح اله زاده با تشکر از بازیکنان استقلال نیز گفت: تا کنون حتی هیچ پاداشی بابت بردهای متعدد تیم از ابتدای فصل پرداخت نشده اما همه اعضای تیم با سعه صدر به کار خود ادامه می دهند.
انصافا با وجود به تاخیر افتادن پرداخت حقوق بازیکنان و کادر ، تا کنون حتی یک نفر هم پیش من نیامد که گلایه کند. اگر هم یکی دو نفر در رسانه ها حرفی زدند، به این دلیل بود که تحت فشار بودند. اما همه ی این نفرات ابتدای فصل امدند و بدون اینکه پولی داشته باشیم، تنها با اعتبار ما قرارداد بستند.
مدیرعامل استقلال با اشاره به وضعیت جاسم کرار گفت: جاسم کرار نسبت به سال گذشته تغییر کرده اما همچنان که یکی ازاعضای کمیته داوران هم گفت، در مواردی برخی داوران بی توجه از خطا هایی که روی اوانجام شده گذشته اند و این بازیکن را در جریان بازی عصبانی می کند. در این شرایط آقای مظلومی تشخیص داد به کرار فرصت بدهد تا او برود استراحت کند.
دکتر فتح اله زاده با تاکید بر اینکه توقعات از استقلال بالا رفته است گفت: تیم ما الان برای حفظ صدرنشینی فشار روانی بالایی را تحمل می کند و این روی کیفیت فنی آنها تاثیر منفی گذاشته است اما باید به بچه ها فرصت بدهیم که بتوانند شایستگی های خود را بیش از پیش نشان دهند.
مدیرعامل استقلال از تکمیل فازهای اولیه کمپ استقلال خبر داد و گفت: یکی از افتخارات من کمپ اختصاصی باشگاه استقلال است. تیم ما دو بار آنجا تمرین کرده است و در آینده نزدیک ان شا الله (با تکمیل سکو ها) طی مراسمی با حضور هواداران در خانه خودشان، تمرین تیم در کمپ انجام خواهد شد.
دکتر فتح اله زاده در مورد پیگیری طرح "آبی سل" گفت: این خط در خارج از کشور فعال است و به تازگی در 3 کشور دیگر از جمله آمریکا فعالیت خود را آغازکرده. در ایران نیز در حال پیگیری هستیم تا با کمک دوستان در مخابرات زمینه اجرای آن را فراهم کنیم.
مدیرعامل استقلال همچنین از همکاری های مشترک اقتصادی دو باشگاه استقلال وپیروزی در آینده نزدیک خبر داد و در مورد آکادمی باشگاه استقلال نیز گفت: در سال آینده آکادمی با هیات مدیره ای مستقل فعالیت خواهد کرد.

علي: استيلي بازم نتونست انتظارارو براورده كنه....هالالاي لاي لالالاي لاي استيلي با پرسپوليس ديگه باي باي...

راستي خبرگزار سابق اينجا دوباره به همين جا بازگشت... nasi با نام نسترن...

+ نوشته شده در  جمعه بیست و نهم مهر ۱۳۹۰ساعت 20:17  توسط ali 19 

شماره ي پيراهن زندي = شماره پيراهن مبعلي

زندي با شماره ي 32 به ميدان ميرود...


فریدون زندی بازیکن بسیار محبوبی میان فوتبالدوستان است. هواداران تیم ملی علاقه زیادی به او دارند و حالا که زندی سر از استقلال درآورده محبوبیتش بیشتر هم شده. زندی با یک مصدومیت ناخواسته از ناحیه زانو روبرو شد و نتوانست تا هفته دهم در ترکیب اصلی استقلال قرار بگیرد. با گذشت 10 هفته از مصدومیت زندی به نظر می‌رسد درهای خوشبختی به روی این بازیکن باز شده و قرار است برای اولین بار در ترکیب استقلال قرار بگیرد. زندی اول فصل پیراهن شماره 32 ایمان مبعلی را انتخاب کرد و حاضر نشد از اعداد پایین استفاده کند. حضور او با این شماره در ترکیب استقلال می‌تواند بسیار جالب توجه باشد. زندی به احتمال فراوان عصر شنبه در همان پستی بازی می‌کند که مجتبی جباری حضور داشت. پرویز مظلومی می‌خواهد فریدون را یک خط جلوتر از آندو و کیانوش رحمتی قرار دهد تا وزن هجومی تیمش در غیاب جباری بیشتر شود. در آخرین تمرین استقلال پیش از بازی با ذوب‌آهن فریدون میان بازیکنان اصلی تمرین سختی را پشت سر گذاشت.

علي:باز خوبه تیم  الان پشت درهای بسته تمرین میکنه که کسی چیزی از تیم مون نفهمه..


۲ ميليارد دادين ولي بازم كمه...حاجي فتح الله بازم کم آورد !


فدراسیون فوتبال از طریق درآمدهای باشگاه استقلال 2 میلیارد تومان به این باشگاه پرداخت تا شاید اندکی از مشکلات مالی آبی‌ها در آستانه بازی حساس با ذوب‌آهن برطرف شود اما بدهی‌ها آنقدر زیاد بود که این پول کفاف بدهی باشگاه را نداد.
طبق شنیده‌ها آنقدر وسعت بدهکاری‌ها زیاد بود که باشگاه مجبور شد 213 میلیون تومان دیگر جور کند تا همه بازیکنان و اعضای کادر فنی راضی شوند. اینکه این 213 میلیون تومان از کجا جور شده مشخص نیست. احتمالا باز هم علی فتح‌ا...زاده دست به دامان دوستان خود شده و از آنها قرض کرده است. بازیکنان و کادر فنی استقلال پس از دریافت مقداری از حقوق خود اما همچنان از باشگاه طلب دارند.
به گفته یکی از بازیکنان استقلال تاکنون فقط بدهی‌های سال قبل به بازیکنان پرداخت شده و با وجود تقسیم این دو میلیارد و دویست و سیزده میلیون تومان اما همچنان 30 درصد حقوق این فصل به بازیکنان و کادر فنی پرداخت نشده است. باشگاه استقلال همچنان درحال رایزنی است تا از طرق گوناگون بدهی خود را به بازیکنان و اعضای کادر فنی پرداخت کند.

اللهم اشف کل مریض ... حاجي حالش اصلا خوب نيست... 

مديرعامل استقلال دومين بار متوالي در 24 ساعت گذشته به بيمارستان رفت.
علي فتح الله زاده به دليل عفونت ريه عصر پنجشنبه به جاي حضور در تمرين استقلال به بيمارستان ميلاد رفت. 
وي چهارشنبه شب هم در اورژانس بيمارستان آتيه تحت مداواي پزشكان قرار گرفته بود.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۰ساعت 16:18  توسط ali 19  | 

بالاخره ما هم پول دار شديم.... هوراااااااااااا

بر محمد و آل محمد صلوات...بالاخره پول به استقلال رسيد...

به گزارش خبرگزاری فارس، سرانجام دو میلیارد تومان وزارت ورزش به باشگاه استقلال رسید و به جیب بازیکنان و کادرفنی آْبی پوشان رفت.

این پول روز گذشته بین تمامی بازیکنان و اعضای کادرفنی استقلال تقسیم شد.

مسئولان استقلال با توجه به مبلغ پیش قراردادها و بدهی های فصل گذشته به بازیکنان پول دادند و همه پول مساوی دریافت نکردند. البته این پول باعث نشد بدهی ها صفر شود و آبی پوشان همچنان بخشی از مطالبات خود را دریافت نکرده اند.

علي:من كه باورم نميشه... يني باورش برام سخته... بازم خدارو شكر

رضا جان دمت گرم من كه واقعني سوپرايز شدم...كارت فوق الاده بود...


فرزامي:فردا من و زرینچه در تمرین شرکت می کنیم...

فرزامي گفته: فعلا ممنوع المصاحبه هستم چون تیم باید آرامش داشته باشد.

حسین فرزامیدر مورد پرداخت پول به بازیکنان و اینکه اکنون موقع حضور در تمرینات استقلال است، اظهار داشت: با فتح الله زاده هماهنگی ها شده و قرار است به ما خبر بدهد چه زمانی در تمرین شرکت کنیم. احتمالا امروز یا فردا من و زرینچه در تمرین شرکت می کنیم و دوشنبه هفته بعد هم کل اعضای هیئت مدیره در تمرین حاضر می شویم.

وی در خصوص کمیته اقتصادی باشگاه گفت: فعلا اطلاعاتی ندارم که بدهم. منتظریم ابتدا بازی ذوب آهن بگذرد و سپس این کمیته را سازماندهی کنیم. فعلا در حال رفع و رجوع کارهای عقب افتاده هستیم.

فر
زامی در پاسخ به این سؤال که آیا افرادی هستند که حاضر شوند در کمیته اقتصادی باشگاه استقلال مشارکت کنند، اظهار داشت: چرا نباید چنین افرادی نباشند؟ ما به دنبال سازماندهی هستیم که در آن هواداران هم شرکت داشته باشند. هوادارانی هستند که به افراد هیئت مدیره نزدیک هستند. بهتر است بیشتر از این صحبت نکنم چون من ممنوع المصاحبه هستم. حق هم دارند که چنین چیزی بگویند. تیم باید در آرامش باشد

علي: باز خوبه ممنوع المصاحبه بودي... . آرش برهاني هم خودشو تا بازي با ذوب ممنوع المصاحبه كرده (البته مصاحبه نكرده)...


استقلال به دنبال جذب مدافع توگويي (اسمش هست بيم بمبا)

تيم استقلال که با محروميت يا مصدوميت يکي از مدافعان اصلي خود دچار مشکل مي شود و بازيکن جايگزين مناسبي براي پست دفاع وسط ندارد، قصد دارد يک بازيکن از کشور توگو را به خدمت بگيرد.
 پيش از اين قرار بود پرويز مظلومي از يک مدافع اهل مقدونيه استفاده کند که حضور اين بازيکن بنا به دلايلي در استقلال منتفي شد.
 مربيان استقلال بعد از تماشاي فيلم چند بازي مدافع توگويي قانع شده اند که او را از نزديک زير نظر بگيرند و در صورت تاييد فني، با اين مدافع قرارداد امضا کنند.
 بهتاش فريبا با تاييد اين خبر گفت: من فيلم اين بازيکن را نديده ام، اما گفته مي شود از نظر فيزيکي شرايط خوبي دارد و قد او بالاي 1 متر 90 سانتي متر است. اميدوارم مشکلاتمان با جذب اين مدافع برطرف شود.
 قرار بود اين مدافع شب گذشته وارد تهران شود و امروز به تمرينات استقلال برود.
 

علي: ول كنين تو رو خدا... بازيكن كيلويي نگيرين.... هنوزم بحث معاوضه ي امير آبادي و كوشكي داغه (همين انجام شه بهتره) اگه هم ميخواين بازيكن خارجي بگيرين از همين عراق بگيرين حداقل كارنامه ي عراقيها تو ايران بهتره 


شیرزاد: اگر ملی پوش شوم تا جام جهانی می مانم

جواد شیرزاد"گفت: از ابتدای فصل اعلام کردم خیلی انگیزه دارم تا علاوه بر حضور در ترکیب ثابت استقلال به تیم ملی هم دعوت شوم. در چند بازی ابتدایی به این مهم دست یافتم اما در ادامه راه شرایط به گونه دیگری رقم خورد. در بازی با ملوان دوباره در ترکیب 11 نفره ثابت قرار گرفتم اما به نظرم باخت در این بازی عملکرد من را هم زیر سوال برد. انگیزه هایم را از دست نداده ام و دوباره به این مهم دست خواهم یافت. 
هافبک استقلال در ادامه صحبتهایش افزود: در اصفهان بازی سختی در پیش داریم. هر 2 تیم مدعی قهرمانی هستند و به کمتر از 3 امتیاز راضی نخواهند شد. ذوب آهن از کادر فنی کاربلدی سود می برد که بازیکنان این تیم هم چند سالی است کنار هم بازی می کنند که این کار ما را سخت خواهد کرد. خوشبختانه مشکلات مالی تا حدودی برطرف شده و ملی پوشان هم از ابتدای هفته کنار تیم تمرین کردند. این 2 موضوع به ما کمک خواهد کرد تا در اصفهان به اهداف خود دست پیدا کنیم. 
شیرزاد در خاتمه گفت: اگر به ترکیب ثابت راه پیدا کنم به راحتی آن را از دست نخواهم داد زیرا تحت هر شرایطی باید دوباره ملی پوش شوم و نظر مثبت کوئیروش را جلب کنم. اگر ملی پوش شوم تا جام جهانی 2014 به این حضور ادامه خواهم داد.

علي: رضا جون با اجازت ؛ دو تا خبرگزار ديگه ي اينجا رو حذف كردم...  تا ديگه خودم بشم و خودت

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و هفتم مهر ۱۳۹۰ساعت 12:28  توسط ali 19 

آبی‌ها پولدار می‌شوند...مظلومي:از كرار حمايت مي كنم

علي:حاجي رفته بود دنبال انتقلال دو ميلياد سازمان به باشگاه (كه اين انتقلال هنوز انجام نشد...) 

فرزامي سه شنبه ي هفته ي قبل گفته بود امروز پول مياد اما نيومد و انقدر امروز و فردا كردن تا رسيد اينجا كه گفتن يكشنبه ميديم اما بازم امروز پولي نيومد حالا ميگن دوشنبه يا سه شنبه....

امروز فردا ها ادامه دارد...آيا استقلالی‌ها دوشنبه پولدار می‌شوند ؟

بر خلاف آنچه گفته می‌شد امروز مبلغی به حساب استقلال واريز نشد.
احتمالا در روز دوشنبه یا سه شنبه مبلغ دو میلیارد همچون پرسپولیس به حساب باشگاه استقلال واریز می‌شود تا آبی پوشان بتوانند بخشی از پیش قرارداد خود را پرداخت کنند. 
لازم به ذکر است این مبلغ بخشی از پیش قراردادهای استقلال در فصل جدید را پوشش خواهد داد.


پرويز خان:كرار خيلي با تعصبه ؛ ازش حمايت ميكنم...

سرمربي تيم استقلال گفت: چرا كسي منصفانه درباره كرار سخن نمي گويد،خيلي ها پس از بازي با ملوان گفتند كرار بازيكني بي تعصب است!اما حالا من توضيحاتي به شما مي دهم كه بتوانيد راحت تر قضاوت كنيد.

وي افزود: وقتي در مقابل سايپا وپرسپوليس پنالتي روي وي را نمي گيرند ودر طي مسابقات سعي دارند وي را عصباني كنند او ديگر چه كار كند؟ 

مظلومي ادامه داد: كرار وقتي در بازي از ملوان بيرون آمد به من گفت: من مسلمانم وما با هم زبرادر هستيم ،جنگ تمام شده است ،چرا بامن چنين مي كنند!

سرمربي استقلال گفت: كرار بازيكني است كه براي بازي مقابل تراكتور قيد بازي در تيم ملي را زد وهيچگاه به تيم پشت نكرده است ؛ من از كرار حمايت مي كنم

علي:دمت گرم پرويز خان؛خيلي مردي...  


حرف و حديث هاي روز...

آندو رو تو بازي تيم ملي "آندوي ديويد بكهام" خطاب كرده بودند كه آندو ميگه منو به اسم خودم صدا بزنيد بهتره...

اين روز ها خبر هايي از معاوضه ي بازيكنا به گوش ميرسه .... ميگن شكوري يا كوشكي نيم فصل جاي اميرآبادي يا شيرزاد به استقلال ميان...

وقتي آندو از تعصبش ميگويد ..... آندو: هر چقدر هم خسته باشم، از جان مایه می‌گذارم....

برنامه 90 امشب هم ديدن داره...آخه مظلومي يه مصاحبه با دوربين 90 كرده و دايي رو كوبونده...گفته كه دكترشون بالاي 15 كيلومتر دويده و ...

خسرو حيدري: را آهن كلا بحريني بازي كرد ... اگه قبل بازي ميدونستيم با استراتژي بحرين باهاشون بازي ميكرديم

کیانوش رحمتی: با کاظمی درگیر نشدم...من اصلا اهل اين كارا نيستم

جواد شيرزاد: من آماده ام ؛ هر وقت مظلومي اراده كنه بازي ميكنم....

علي: خبرگزار ديگه ي وبلاگ يني آقا رضا ( Reza Barouni) قول داده از اين به بعد حضوري پرنگ تر داشته باشه و اينجا بيشتر به من كمك كنه .... واسه همين خواستم رضا رو به دوستاي جديدمون (بهرام7 ؛ محمد ؛سارا ؛ احسان ؛ باران ؛ ندا و ...) معرفي كنم  .... رضا بچه ها ؛ بچه ها رضا....

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۰ساعت 20:48  توسط ali 19 

دانلود کلیپ گل مجتبی جباری به راه آهن در هفته دهم

دانلود كليپ گل مجتبي (زيدان آسیا) در هفته ي دهم به راه آهن....

دانلود

علي: راستي مجتبي تو اين بازي سه كارته شد... بازي با zob ahan نيس....

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۰ساعت 17:6  توسط ali 19  | 

1 امتیاز از بازیه کثیف

علي: پنالتي كه كاملا مشخص بود (حتي كارت قرمز هم بايد میداد بهش) .....(همش بايد حقمونو بخورن...اه)

دكتر پرويز سيار :هم پنالتی هم اخراج !

دكتر پرويز سيار كارشناس داوري پيرامون حادثه رخ داده در نيمه اول بازي دو تيم استقلال و راه آهن گفت: هرگز متوجه نشدم چرا رفيعي خطاي روي مجيدي را پنالتي اعلام نكرد. در صحنه آهسته كاملا مشخص بود كه بازيكن حريف روي مجيدي خراب شد و تمام اندامش را روي بازيكن استقلال انداخت. اين دو نفر كنار هم نبودند كه بتوان گفت تنه زده شده ، بلكه خطا روي او پنالتي صد در صد بود و داور بايد به بازيكن راه آهن كارت قرمز مي داد. 

وي ادامه داد: در يك صحنه هم در محوطه جريمه راه آهن توپ به بازيكن استقلال رسيد كه داور خطاي چند ثانيه قبل را اعلام كرد. در اين صحنه يا رفيعي بايد همان اول كار خطا مي گرفت يا آوانتاژ‍ مي داد چرا كه استقلال شانس گلزني داشت.

غیاثی: روی مجیدی خطا فاحش پنالتی صورت گرفت

رضا غیاثی کارشناس داوری در برنامه امشب 90 در 90 شبکه جام جام به کارشناسی صحنه های داوری هفته دهم لیگ برتر پرداخت.                                

وی در مورد صحنه مشکوک بازی دو تیم استقلال و راه آهن در نیمه اول گفت: حرکت مدافع راه آهن بر روی مجیدی یک خطای پنالتی فاحش بود که به اشتباه ازسوی محمود رفیعی اعلام نگردید. در این برنامه به سایر صحنه های داوری پرداخته نشد.

جویباری:احساس میکنیم این داوری ها از قصد است!


علی نظری جویباری در مورد بازی دیروز استقلال و راه آهن اظهار داشت: حیف شد که نتوانستیم برنده شویم. شرایط به گونه ای بود که با وجود خستگی بازیکنان ملی پوش می توانستیم سه امتیاز را بگیریم اما هم نشد و هم نگذاشتند که ببریم.
 وی با اشاره به قضاوت محمود رفیعی داور این مسابقه تصریح کرد: رفیعی در این بازی بسیار عالی سوت زد! او هر طور دلش خواست سوت زد. هم جلوی سرعت بازی استقلال را گرفت و هم پنالتی صد در صد روی مجیدی را نگرفت. 10 هفته است درباره داوری ها سکوت کردیم اما احساس می کنیم که این داوری ها از قصد است. رفیعی دیروز تحت تاثیر دایی سوت زد.
 نظری جویباری ادامه داد: ما که در ورزشگاه بودیم احساس می کردیم با نظر دایی و اینکه چه زمانی او ناراحت است سوت می زد. ما فقط توقع داریم که داور قانون را رعایت کند.
 معاون باشگاه استقلال در مورد اینکه چرا سازمان لیگ با تعویق بازی استقلال موافقت نکرد، گفت: ما نامه به سازمان لیگ نوشتیم اما آنها خواستند طبق برنامه خودشان پیش بروند. رفاقت ما با سردار عزیز محمدی عمیق است و او هر چه می گوید می گوییم چشم اما واقعا بازیکنانی مثل تیموریان و جباری خیلی خسته بودند و از آنها ممنون هستیم که با وجود خستگی خوب بازی کردند. 
نظری جویباری در مورد وضعیت مالی باشگاه و صحبت های فرهاد مجیدی که انتقاد از هیئت مدیره استقلال بود، گفت: شما به این فکر کنید که بازیکن خسته بوده و همه رفتند سراغ او تا مصاحبه کند. این صحبت ها به دلیل فشار بیش از حد بازی است. او کاپیتان تیم است و این فشارها روی او بیشتر است. همه اعضای هیئت مدیره در حال تلاش هستند تا پول به باشگاه برسد و ظرف امروز و فردا هم این اتفاق رخ می دهد


برهانی:فکر نمیکردم مزد گلزنی ام,20دقیقه بازی باشد


بازی با راه آهن چطور بود؟ 
در این مسابقه بد بازی نکردیم و موقعیت‌های بسیار خوبی داشتیم و فکر می‌کنم راه آهن دلخوش به ضد حملات بود و بیشتر دفاع می‌کرد. موقعیت‌های خوبی نصیب‌مان شد ولی در کل استقلال همیشگی نبودیم. 
اما استقلال در انزلی هم خوب نتیجه نگرفت و دیروز هم در بازی خانگی متوقف شد؟ 
در انزلی شرایط به ضرر ما پیش رفت. اتفاقات داوری نیز به ضرر ما بود و بازی به شکلی شد که نتوانستیم آن را اداره کنیم و 3 امتیاز را از دست دادیم. در آن زمین گل آلود بازی کردن سختی‌های خاص خود را داشت ولی همانطور که گفتم در بازی دیروز استقلال همیشگی نبودیم. 
مظلومی معتقد است ملی پوشان تیمش خسته بودند ولی عده‌ای از کارشناسان همانند زرینچه معتقد هستند استقلال می‌توانست از داشته‌های روی نیمکت استفاده کند. نظرت در این خصوص چیست؟ 
استقلال تیم بزرگی است و بازیکنان این تیم از لحاظ فنی بسیار نزدیک به هم هستند اما من اعتقاد دارم در این بازی نتوانستیم از تمام داشته‌هایمان استفاده کنیم. اینکه استقلال بازیکنان بزرگ و تاثیرگذار زیادی دارد حرف من نیست و نظر کل جامعه فوتبال است و از هر کسی این سؤال را بپرسید جواب من را می‌دهد. 
 ظاهرا بعد از بازی گفته بودی که ناراحتی و نمی‌خواهی مصاحبه کنی. دلیل این مسئله چه بود؟ 
در آن لحظات خیلی ناراحت بودم و این ناراحتی دو دلیل داشت اول اینکه تیم‌مان نتوانست 3 امتیاز بازی را بگیرد و دوم اینکه در این دو هفته تمرینات بسیار خوبی انجام دادم و هیچ کم کاری نداشتم و به بهترین شکل آماده مسابقه با راه آهن بودم.
 در بازی با ملوان برای استقلال گل زدم و به گواه صحبت همه از لحاظ فنی هیچ چیزی کم نگذاشتم و با تمام وجود بازی کردم. هر چند معتقدم وظیفه من گلزنی است و باید با تمام وجود بازی کنم اما از اینکه روی نیمکت نشستم ناراحت شدم و تصور می‌کردم مزد زحمات و گلزنی در انزلی را به شکل دیگری می‌گرفتم نه اینکه تنها 15 دقیقه بازی کنم. شاید تصوراتم اشتباه بود. 
فرهاد مجیدی اعلام کرد که اگر هیئت مدیره استقلال را در خیابان ببینید آنها را نمی‌شناسد و استقلال با ادامه این روند پنجم هم نمی‌شود. در این خصوص صحبتی داری؟ 
او نظر شخصی‌ خودش را گفته و من در این باره نظری ندارم چون هر کس می‌تواند نظرات خود را بیان کند. 
حتما قبول داری که شنبه هفته آینده بازی سختی مقابل ذوب آهن داری؟
تا آن زمان فاصله هست و ما باید شرایط بهتری داشته باشیم تا تیم خوب و یکدست ذوب آهن را شکست دهیم. 
قبول داری در صورتی که مقابل ذوب آهن نتیجه نگیرید شرایط در بالای جدول سخت خواهد شد؟ 
بله؛ شرایط سخت می‌شود و ما باید تمرکز خود را حفظ کنیم تا بتوانیم با امتیاز به تهران برگردیم

علي:از اينجور مصاحبه ها كه به مدت بازيشون اعتراض ميكنن خوشم نمياد ولي وجدانا اين درست نبود كه آرش 20 دقيقه بازي كنه.... ميلاد اصلا تو بازي گم ميشه (همون ميلادي نيس كه ميشناختيمش) اما مظلومي از ترس رسانه ها و مصاحبه ي احتمالي ميلاد اونو با خستگي اي كه از تيم ملي داشت جاي آرش بازي داد


اعتراض فرهاد:هیات مدیره را در خیابان ببینم نمیشناسم / با این وضعیت پنجم هم نمی شویم


مجیدی پس از تساوی یک بر یک استقلال مقابل راه‌آهن گفت: بازی خوبی بود ولی امیدوارم دیگر در بازی‌های خانگی امتیازی از دست ندهیم. در نیمه دوم بهتر بودیم و امیدوارم این هماهنگی در بازی‌های بعدی بیشتر شود.

 وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان ملی‌پوش در این دیدار خسته بودند، اظهار داشت: نمی‌دانم از خودشان سؤال کنید.
 مجیدی در پاسخ به این سؤال که آیا خطای روی وی پنالتی بود، گفت: صددرصد خطایی که روی من انجام شد پنالتی بود.
مجیدی درباره هیئت مدیره استقلال عنوان کرد: اسامی آنها را فقط شنیدم و سر تمرین استقلال تاکنون نیامدند. این پنج اسم را عنوان می‌کنند اما ما تا کنون ندیده‌ایم. اگر آنها را در خیابان ببینم نمی‌شناسم. همه مشکلات مالی روی دوش فتح‌الله‌زاده است و وی یک نفره بار تیم را بر دوش می‌کشد. قول الکی نمی‌دهیم. استقلال با این وضعیت پنجم هم نمی‌شود


پرویز خان:ما که تا شنبه ی بعد بازی نداریم چی میشد بازی ما رو یه روز عقب مینداختین؟

پرویز مظلومی پس از تساوی یک بر یک استقلال برابر راه‌آهن در جمع خبرنگاران گفت: شاهد یک بازی یکطرفه بودیم. برای گلزنی به حریف همه کار کردیم و وقتی که تیم ما سرعت می‌گرفت بازیکنان راه‌آهن خودشان را به زمین می‌انداختند و عجیب بود که بعد از زمین خوردن سریع و مثل برق به زمین برمی‌گشتند. اگر مصدومیت‌شان شدید بود چگونه سریع برمی‌گشتند. نمی‌دانم چه می‌شود گفت. به هر حال این هم یک تاکتیک بود که برای از کار انداختن سرعت ما استفاده شد. 
وی افزود: همیشه به داور احترام گذاشته‌ام و اعتراض نکرده‌ام اما امروز داور پنالتی مسلم ما را نگرفت. اگر آن پنالتی روی فرهاد مجیدی در دقایق ابتدایی مسابقه گرفته می‌شد جریان مسابقه عوض می‌شد. در هر صورت هر وقت تیم ملی خوب بازی می‌کند ما هم خوشحال می‌شویم اما تبعات آن به استقلال برمی‌گردد. ۵۰ درصد تیم ملی استقلالی بود و بازیکنان ملی‌پوش ما شادابی لازم را نداشتند و خستگی در چهره‌هایشان نمایان بود. تیموریان نای دویدن نداشت و جباری آخر بازی ایستاده بود. 
مظلومی با انتقاد از برنامه‌ریزی مسابقات لیگ عنوان کرد: همواره تعامل خوبی با تیم ملی داشته‌ایم و ۶ ملی‌پوش هم به تیم ملی داده‌ایم اما چه اشکالی داشت که ما به جای امروز، یکشنبه بازی می‌کردیم. ما که تا شنبه بعد بازی نداشتیم. برنامه‌ریزی‌ها یکطرفه است. تماشاگران ما توقع و از ما انتظار دارند و نمی‌دانند چه اتفاقی افتاده است. بازیکنان ما امروز نهایت تلاش خود را کردند و حتی مدافع حریف توپ را از روی خط دروازه بیرون کشید. ما موقعیت‌های گل زیادی داشتیم. در نیمه دوم راه‌آهن به جز یک مورد حضور دیگری روی دروازه‌ ما نداشت. 
سرمربی استقلال تأکید کرد: آنها بیشتر به دفاع پرداخته بودند و ما هم تغییراتی که دادیم برای رسیدن به گل بود که یک مورد آن جواب داد و به گل رسیدیم. موقعیت‌های زیادی بر روی دروازه آنها ایجاد کردیم که در نهایت از دست رفت. 
مظلومی در مورد اعتراض فرهاد مجیدی به هیئت مدیره باشگاه استقلال و همچنین که این تیم پنجم هم نمی‌شود و نباید قول قهرمانی هم داد، گفت: من نمی‌دانم مجیدی کجا اعتراض کرده اما اگر حرف زده نظر خودش را گفته است. هیئت مدیره به دنبال مسائل اقتصادی است و می‌خواهد مشکلات را برطرف کند.

علي:بازي بدي نكرديم ولي نتيجه ي بدي گرفتيم... اه اه اه باز ما ميريم بحرينو مسخره ميكنيم...دايي احمق (تنها تكنيكي خوب تو مربي گري بلده همين ضد فوتبال بودنه).... يه پنالتي 100% هم نگرفتن برامون(تنها تيمي هستيم كه هنوز پنالتي نزديمااااااااا)

حنيف ديگه اون حنيفي نيس كه ميشناختيمش(خيلي افت كرده خداكنه واسه پول و مشكلش با فرزامي از قصد اينجوري نكرده باشه)...حمودي كه كه ديگه مطمئن شدم هيچ اميدي نميشه بهش داشت....ملي پوشانمون هم خوب بودن ولي خيلي خسته بودن (تو اون شرايط خستگي خيلي دويدن دمشون جيز) مجتبي و آندو و سيد مهدي بازم مثه هميشه عالي بودن .... براي اولين بار بود از كيا رحمتي خوشم اومد(دمش گرم تو اين بازي خيلي خوب بود) ... 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و سوم مهر ۱۳۹۰ساعت 17:3  توسط ali 19 

نشست خبري پرويز دوبله سوبله قبل از بازي با راه آهن

مظلومي: همه تيم هاي بزرگ حاشيه دارند

پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از بازی با راه‌‌آهن اظهار داشت: امروز تمرین داشتیم ولی به احترام شما آمدم. اگر می‌بینید که بازیکنی از تیم همراهم نیست بخاطر این است که تمرین داریم. امیدوارم این جلسات را طوری برنامه‌ریزی کنند که به تمرینات تیم‌ها لطمه نخورد. 
وی در مورد حاشیه‌های استقلال گفت: تعطیلی لیگ همیشه حاشیه دارد زیرا رسانه‌ها به حواشی توجه می‌کنند من نمی‌توانم حواشی را کتمان کنم. در هر تیمی حواشی هست اما نباید اجازه بدهیم که این حاشیه‌ها به تیم لطمه بزند. تیم بزرگی مثل استقلال نمی‌تواند بدون حاشیه زندگی کند و اگر هم حاشیه نداشته باشد برایش حاشیه می‌سازند. صحبت من با یک بازیکن که خیلی هم طبیعی است در رسانه‌ها انعکاس پیدا می‌کند و رسانه‌ها به این مسائل بها می‌دهند. 
وی ادامه داد: در تعطیلی لیگ نمی‌توانستیم اردو داشته باشیم زیرا فقط با 12 بازیکن تمرین داشتیم. البته روزی 2 جلسه تمرین کردیم و بازیکنان با انگیزه کار می‌کردند. یک سری مشکلات هم داشتیم که مسئولان باشگاه درصدد برطرف کردن آن هستند. درصدی از این مشکلات به باشگاه برمی‌گردد که مسائل مالی حرف اول را در این زمینه می‌زند. 
وی ادامه داد: از وقتی قانون تصویب شده که به باشگاه‌های دولتی مانند استقلال کمک مالی نشود، مشکلاتی پیش آمده است. اما تا زمانی که این قانون بخواهد جا بیفتد و راه‌هایی برای تامین بودجه به تیم‌هایی که خصوصی نیستند و زیر پوشش دولت قرار دارند، پیدا شود حواشی بوجود می‌آید. 
مظلومی تاکید کرد: برخی حواشی مانند اینکه بازیکن تکل زد یا مربی فریاد کشید، حاشیه نیست. مسائل مالی حواشی است که انگیزه‌ها را از بین می‌برد. بازیکنان ما باوجود مسائلی که هست خوب کار کردند و تیم ما یکی از مدعیان است. 
مظلومی در مورد اینکه گفته است ولید علی بازیکن کویتی را نمی‌خواهد گفت: طبق قانون، ما فقط باید 3 روز بازیکن را به تیم خارجی بدهیم اما این بازیکن 18 روز با تیم ملی کشورش و یک هفته بعد از بازی دوم در کره آمد و بهانه آورد که پاسپورتم تمام شده است. من به او گفتم وقتی در کویت بودی گذرنامه‌ات را تمدید می‌کردی نه اینکه حالا به ایران بیایی و چنین حرفی بزنی. این‌ها بهانه است ضمن اینکه من هرگز به این بازیکن نگفتم که او را نمی‌خواهم. این دروغ محض است که این بازیکن می‌گوید فقط به دلیل اینکه قبل بازی با پرسپولیس دیر آمد، در فهرست 18 نفره قرارش ندادم. بعد از آن بازی هم گفت من مشکل دارم و می‌خواهم از ایران بروم و بدون هماهنگی با من و باشگاه ایران را ترک کرد. او باید پاسخگو باشد و باشگاه نیز حق و حقوقی دارد که پیگیر این مسئله هم هستیم. 
مظلومی در مورد اینکه چرا باشگاه فرهنگی استقلال بازیکن بداخلاقی مثل جاسم کرار را جذب کرد، گفت: او مسئله‌ای ایجاد نکرده است اما حساسیت‌ها بر روی او زیاد است. حتی حسین عسکری نیز با شهامت این مسئله را تایید کرد و گفت که داوران روی او حساس هستند و او اگر اشتباهی بکند با او صحبت می‌کنم تا اشتباهش را اصلاح کند، اما کرار بد کار نکرده است. با آنهمه خطایی که رویش می‌شود و یا مویش را می‌کشند در 2 بازی با پرسپولیس و سایپا داوران خطا روی او را نگرفتند. داوران همگی عزیز هستند اما نسبت به این بازیکن دیدگاه منفی دارند. او تمام تلاشش را برای استقلال می‌کند. 
وی ادامه داد: در انزلی هم که عصبانی شد این عصبانیت به من ارتباطی پیدا نمی‌کرد. او به زبان عربی به علی حمودی می‌گفت، از این ناراحت است که چرا با او بد برخورد می‌کنند و انگار هنوز در دوران جنگ هستیم و او را دشمن خود می‌دانیم این درحالی است که ما با عراقی‌ها در صلح و صفا هستیم اما خوب نیست که یک عراقی در ایران اینگونه فکر کند و چنین برداشتی داشته باشد. به همین دلایل است که کرار به هم ریخته و آشفته است. 
مظلومی تاکید کرد: کرار حتی بخاطر بازی استقلال برابر تراکتورسازی به تیم ملی کشورش نرفت و این لطف را در حق استقلال کرد. او مشکلاتی را هم دارد معامله‌ای را در عراق انجام داده که چکش برگشت خورده با این حال کرار بازیکن بزرگی است که در استقلال مسائل انضباطی را رعایت کرده است. 
مظلومی در مورد انتشار خبر دریافت کمک 2 میلیاردی وزارت ورزش به باشگاه استقلال و اینکه اعضای هیئت مدیره این باشگاه معتقدند پولی هنوز به باشگاه نرسیده، گفت: مسائل مالی ربطی به من ندارد اما تبعاتش در تیم من ایجاد می‌شود. من با فتح‌الله زاده و امیری در ارتباط هستم تا بدانم کی این مشکل حل می‌شود و ما هم آرامش داشته باشیم. البته قول‌هایی داده شده، اما اینگونه نیست که پولی به باشگاه رسیده باشد و به بازیکن ندهیم. من هنوز نمی‌دانم که پولی را ریخته‌اند یا نه. من در مسائل مالی دخالت نمی‌کنم. 
مظلومی در مورد دیدار با راه‌آهن گفت: بازی سختی با این تیم داریم. 2 هفته 5 بازیکن خود را در اختیار نداشتیم و 5 بازیکن ما در تیم ملی بازی کردند. حتی فصلی برای ریکاوری نداشتم. من با کی‌روش هم حرف زدم که او حق را به من داد. 
وی ادامه داد: البته کی‌روش هم مسئولیت پذیرفته و توقع دارد که تیم را به جام جهانی ببرد اما از سازمان لیگ توقع داشتیم که بازی ما را دیرتر برگزار کند. بازیکنان ملی ما دیروز رسیده‌اند و خسته بودند و نای ریکاوری را هم نداشتند. میداودی و چند بازیکن، سه چهار دور دویدند و رفتند. امروز هم یک تمرین سبک 45 دقیقه‌ای داشتیم. 
مظلومی تصریح کرد: این درحالی است که راه‌آهن حریف ما در کیش اردو زده و همه بازیکنان را در اختیار داشته، انواع و اقسام تاکتیک‌ها را کار کرده اما ما باید دیمی به میدان برویم و فردا با تمرینات تئوری بازی کنیم درحالی که فوتبال عملی است و باید کار کرد. از راه‌آهن و کادر فنی‌اش شناخت دارم و مورد احترام ما هستند. بازی با راه‌آهن حساسیت خودش را دارد. 
مظلومی تصریح کرد: از راه‌آهن به عنوان گربه سیاه اسم برده می‌شود و ما می‌خواهیم 3 امتیاز را بگیریم تا صدر جدول را حفظ کنیم. 
  وی در مورد فریدون زندی گفت: او به شرایط بازی رسیده است. 
مظلومی در مورد اینکه با هیئت مدیره استقلال مشکل دارد یا نه، گفت: من با هیئت مدیره مشکلی ندارم و اگر آنها صحبتی می‌کنند از سر دلسوزی است. فرزامی هم از پیشکسوتان استقلال است و یک هافبک خوب مانند مجتبی جباری بوده است. این را برای آنهایی می‌گویم که شاید سابقه او را ندانند. فرزامی و زرینچه اعضای فوتبالی هیئت مدیره هستند و اگر هیئت مدیره سؤال فوتبالی دارد می‌تواند سرمربی را دعوت کند و از او در این زمینه بپرسد. اگر صحبتی هم آنها کرده‌اند از سر دلسوزی بوده است. 
مظلومی در مورد دیدار ایران و بحرین گفت: می‌خواستم برای دیدن این بازی به ورزشگاه بروم اما نشد. بحرین اگر 11 نفره هم بود باز هم برابر ایران شکست می‌خورد. البته 6 گل نمی‌زدیم اما این تیم را می‌بردیم. بازیکنان ملی انگیزه و فعل خواستن دارند و توانستیم پیروز شویم. این برد اتفاق بود که شاید دیگر تکرار نشود. بنابراین باید این بازی را فراموش کنیم و به بازی‌های سخت‌تر فکر کنیم. بحرین هم تیم همیشگی نبود. 
وی ادامه داد: شاید 10 نفره شدن آنها در دقیقه یک و حضور در ورزشگاه آزادی و قرار گرفتن مقابل تماشاگران پرشور باعث شد که آنها تیم همیشگی نباشند. به عقیده من آنها کُپ کرده بودند و ما اگر دروازه‌بان هم نداشتیم آنها نمی‌توانستند گل بزنند. دیدید که چند بار توپ به دست مهدی رحمتی رسید. 
سرمربی استقلال در مورد حضور زرینچه و فرزامی در کمیته اقتصادی باشگاه استقلال گفت: حتما فکری پشت این مسئله بوده و بی‌دلیل نبوده که از این 2 نفر در کمیته اقتصادی استفاده کردند. زرینچه اسم دارد و فرزامی هم در مسائل اقتصادی مدیریت داشته است. بودجه‌های دولت را هم که سایر اعضا می‌توانند جذب کند اما باید از سایر منابع پول جذب کرد؛ منابع خارج از کانال دولتی، ما اگر در مسیر درست حرکت کنیم هواداران استقلال می‌توانند به باشگاه کمک کنند. استقلال 20 میلیون هوادار دارد و 10 میلیون هوادار آن می‌توانند حداقل ماهی هزار تومان به باشگاه کمک کنند. اگر چارچوب درست باشد و در مسیر درست حرکت کنیم باشگاه استقلال می‌تواند پول جذب کند. 
وی ادامه داد:‌ حتی از خارج از کشور هم با من تماس می‌گیرند و هواداران استقلال می‌گویند که ما می‌خواهیم به این تیم کمک کنیم چگونه می‌توانیم این کار را بکنیم و من می‌گویم به من چه؟ اسمش را هم نیاور زیرا فردا می‌گویند مظلومی خورد و برد. بنابراین باید بتوانیم چارچوب درستی تعیین کنیم. استقلال نیازی ندارد از کسی پولی بگیرد میلیون‌ها هوادار این تیم عاشق پیراهن این تیم هستند و می‌توان برای این باشگاه درآمدزایی کرد. بسیاری از باشگاه‌های دنیا از این طریق درآمدزایی می‌کنند نه اینکه همش بگویم کی دولت پول می‌دهد و اینگونه به مشکلات بر بخوریم. 
وی با اشاره به شور و اشتیاق هواداران استقلال گفت: هواداران استقلال عاشق این تیم هستند. اگر من استقلالی نبودم 2 دقیقه در این تیم نمی‌ماندم. 9 ماه است که سرمربی پولی نگرفته کدام یک از آقایان حاضرند چنین کاری بکنند. کادر فنی من هم همینطور، عشق استقلال است که ما را کور کرده. از قبل از انقلاب هم همینگونه بوده است. راهش این نیست که بگوئیم دولت کی کمک می‌کند بلکه باید راهی برای درآمدزایی پیدا کنیم. 
مظلومی در مورد اینکه چرا ارتباطش با خبرنگاران تیره و تار شده است، گفت: من هم اکنون هم رابطه خوبی با خبرنگاران دارم اما می‌گویم کاش یک روز جای من قرار بگیرید. همه این مسائل را از چشم سرمربی می‌بینند و کاری ندارند که چه اتفاقی رخ داده است. همه فشارها روی دوش مربی است من با خبرنگاران تعامل دارم البته گلایه هم دارم. 
وی افزود: درب تمرینات ما بر روی همه باز است و حضور خبرنگاران را ممنوع نمی‌کنیم تا آنها هم اطلاع‌رسانی کنند زیرا ما با آنها عجین هستیم. اما وقتی خبرنگار و عکاسی که جایگاهش در ورزشگاه مشخص است و ما به او اعتماد می‌کنیم و کنار خط می‌آیند وقتی 2 کلام با بازیکنمان حرف می‌زنیم بلافاصله تیتر روزنامه‌ها می‌شود و نمی‌توانیم حرفی بزنیم زیرا حاشیه‌سازی می‌شود. 
وی در مورد اینکه در انزلی به خبرنگاری اعتماد نکردید اما باز هم اخبار رختکن تیم شما در رسانه‌ها منتشر شد، گفت: گاهی اوقات خبر از خودمان درز کرده اما من دنبال این مسائل نمی‌روم ببینم که چه کسی بوده و این افراد را پیدا کنم اما اگر یک روز متوجه بشوم که متوجه هم می‌شوم با او برخورد می‌کنم. گاهی نیز بازیکنان با دوستانشان صحبت می‌کنند و اینگونه اخبار منتشر می‌شود و یا خود من با خبرنگاری صحبت می‌کنم و از دهانم حرفی می‌پرد که همان هم تیتر می‌شود مانند اینکه من در مصاحبه‌ای به شوخی گفتم نیم فصل از استقلال جدا می‌شوم که همان تیتر آن مجله شد. این واقعیت ندارد.

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و یکم مهر ۱۳۹۰ساعت 17:36  توسط ali 19 

شرط شكوري / فرهاد براي مشكل مالي دست به كار شد...

 وزارت ورزش دستور پرداخت ۲ میلیارد تومان به استقلال را صادر کرد

باشگاه استقلال با پیگیری اعضای هیئت مدیره این باشگاه وزارت ورزش دستور پرداخت ۲ میلیارد تومان به حساب این باشگاه را صادر کرد.

طبق اعلام باشگاه استقلال کارهای اداری برای پرداخت این پول به جریان افتاده است و به زودی این مبلغ به حساب باشگاه استقلال واریز می‌شود.

سيداحمد رسولي نژاد :هنوز اين پول به باشگاه داده نشد...

رسولي نژاد ادامه داد: متاسفانه اين اخبار به هيچ عنوان صحت ندارد و انتشار آنها نيز صحيح نيست.

معاون پارلماني وزير ورزش و جوانان و رييس هيات مديره باشگاه استقلال تهران گفت: به طور حتم اگر مبلغي به باشگاه استقلال از سوي وزارت ورزش و جوانان داده شود، آن را در رسانه ها به طور رسمي اعلام خواهيم كرد.

علي: اين عباسي لنگي هم ديگه شورشو در آورده.... اين پولم داره به زور باشگاه و فرهاد و رسانه ها ميده ؛ حالا هم كه داره ميده ناز ميكنه؛ هي شل كن سفت كن ميكنه...اه


مظلومي: در 9 ماه گذشته حتي يك ريال از استقلال نگرفته ام

پرويز مظلومي روز چهارشنبه  افزود: مشكلات مالي باشگاه استقلال همچنان برطرف نشده و اعضاي كادر فني تيم 9 ماه است كه حتي يك ريال هم از باشگاه دريافت نكرده اند. 
وي ادامه داد: هر بار قول هايي داده مي شود اما تاكنون هيچيك از آنها عملي نشد است و اميدوارم اين بار اين وعده ها تحقق يابد.
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: وزارت ورزش بايد هر چه سريعتر مشكلات دو تيم مردمي استقلال پرسپوليس را برطرف كنند و با اين كار دل هواداران اين دو تيم را شاد كنند.
وي تصريح كرد: اميدوارم با ديد بازتري به ما توجه شود زيرا اين وضعيت در شان استقلال و پرسپوليس كه بازيكنان زيادي در تيم ملي دارند، نيست.
وي در خصوص وضعيت تيم فوتبال استقلال اظهار داشت: تيم ما تمرينات خوبي را پشت سر گذاشته و كاملا آماده بازي با راه آهن است.
مظلومي ادامه داد: راه آهني ها هم به طور حتم در مقابل ما انگيزه زيادي خواهند داشت و به نتايج هفته هاي گذشته آنها توجهي نداريم.
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران خاطرنشان كرد: براي اين ديدار پس از دو هفته تمام بازيكنان خود را در اختيار داريم و مي توانيم با قدرت كامل به مصاف راه آهن برويم.
مظلومي در خصوص وضعيت فريدون زندي گفت: زندي تمرينات خود را با تيم آغاز كرده است و مي تواند با نظر ما در تركيب تيم قرار گيرد.


فرهاد به تنهايي برا مشكل مالي بازيكنا دست به كار شد....


فرهاد مجیدی مهاجم تیم استقلال برای چندمین مرتبه به مشکلات مالی این تیم معترض شده است و از مربیان تیم درخواست کرد تا مشکلات بازیکنان را درک کرده و در صدد رفع آنها برآیند در این خصوص مجیدی با حضور در باشگاه استقلال با مسئولان دیدار کرد.
بازیکنان تیم پس از اعتراض به مسائل مالی تیم از مجیدی درخواست کردند تا به عنوان نماینده و بزرگتر تیم این مسئله را جدی تر پیگیری کرده و مشکلات را به صورت جزئی به اطلاع مسئولان برساند تا ‌آنها فکری به حال شرایط بازیکنان کنند


شكوري هم براي بازگشت شرط گذاشت...

همونطور كه ميدونيد استقلال واسه ترميم خط دفاعي خودش دوباره رفته سمته هادي...

هادي شكوري مدافع فصل قبل استقلال ؛ براي بازگشت در نيم فصل به تيم سابقش ؛ خواستار مبلغی از طلب خود شده است....(اونم تو اين شرايط مالي باشگاه)

علي: به نظر من هادي بد نيس اما بنگر هم قهر کرده و میگه از سپاهان نیم فصل میرم.رو اونم كار كنيم  بد ني.

راستي هنكه ديروز (4 شنبه) اومد اما كرار گفته كه امروز (پنج شنبه) مياد...

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم مهر ۱۳۹۰ساعت 21:8  توسط ali 19  | 

ايران 6...0 بحرين .... تيم ملي استقلالي همينه همينه...

 هرجا سخن از استقلال است نام کشور ایران میدرخشد...

ايران 6...0 بحرين
تیم ملی استقلالی همينه همينه...
همیشه پای یک آندو در میان است .....
علي: استقلالي ها امشب فوق الاده بودن( 2 تا گل 4 تا پاس گل از برو بچه هاي استقلالي)
آندو تيموريان كه فوق ستاره بود (5 پاس گل، تا پایان دور سوم آماری خیره کننده از آندو تا اينجا)....مجتبي و خسرو هم عالي بود
در كل شكست فوتبال كثيف عربي را به همه فوتبال دوستان ايراني ، به خصوص آبي دلان عزيز تبريك ميگم...

 پورحیدری: تیم ملی با حوصله بود/از این بازی لذت بردم

منصور پورحیدری درباره برتری 6 بر صفر ایران مقابل بحرین عنوان کرد: تیم ملی در حال تغییر است و این نشانه خوبی است. مسئله ای که خیلی اهمیت داشت تغییر روحیه بازیکنان بود. کی‌روش به خوبی روی مسائل روحی تیم کار کرده بود و در شرایطی که همیشه مقابل بحرین به مشکل می خوردیم دیروز بازیکنان انگیزه خوب و آرامش داشتند. این مسئله خیلی مهمی است. 
وی افزود: بحرین حتی اگر 10 نفره هم نمی شد با یکی دو گل کمتر بازی را می باخت. بازیکنان تیم ملی خوب بودند. من از بازی تیم ملی لذت بردم. طبیعی بود وقتی بحرین بازی بسته ای داشت برای استفاده از موقعیت ها بخواهیم از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم. 
سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: مسئله ای که در سال های گذشته نمی دیدیم این بار در تیم ملی دیدیم و آن هم بازی با حوصله بود. کی روش مربی بزرگی است. تنها مسئله این است که هماهنگی بین باشگاه ها هم صورت گیرد تا تیمی مثل استقلال برای بازی های لیگ دچار مشکل نشود. به عنوان مثال جلسه مظلومی با کی روش خیلی مثبت بود و امیدوارم ادامه داشته باشد. 
پورحیدری تصریح کرد: ملی پوشان ما از امروز باید در تمرینات شرکت کنند اما نمی توانیم به آنها تمرین بدهیم. طبیعتا برای بازی با راه آهن تمرین تاکتیکی نتوانسته ایم انجام دهیم و این مسئله مشکلاتی را برای ما به وجود می آورد. ما فقط دعا می کردیم بازیکنان مصدوم نشوند و سالم به تمرینات باز گردند.
علي:قرار بود ديروز پول برسه اما نيومد (فرزامي كه گفته امروز (4شنبه) حتما پول ميرسه) اما ببينيد منصور خان چي ميگه...
وی در مورد اینکه آیا تا قبل از بازی با راه آهن پول می رسد یا خیر گفت: وقتی آقای عباسی به پرسپولیس این پول را داده حتما برای استقلال هم این پول را تهیه می کند. اگر پول نرسد برای ما مشکلاتی به وجود می آید. اعضای هیئت مدیره هم دنبال پول هستند و به همین دلیل فعلا در تمرینات شرکت نمی کنند چون می خواهند در اولین برخورد بازیکنان به سمت آنها جذب شوند.

صحبت هاي ملي پوشان استقلال راجع به بازي با بحرين (بعد از بازي) 

آندرانیک تیموریان:ما 12 نفره بودیم و حریف 10 نفره، دست هواداران را مي بوسم

آندرانیک تیموریان ستاره تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال در مصاحبه ي اختصاصی با سایت رسمی باشگاه استقلال گفت: بازی با بحرین برای همه مردم ایران حائز اهمیت بود و خوشحالم که سهم بسیار کوچکی در پیروزی بزرگ و به یاد ماندنی تیم ملی فوتبال کشورم داشتم. از تک تک هواداران سپاسگزارم که در یک روز میان هفته به ورزشگاه آمدند و بستر شکست سنگین رقیب را فراهم کردند. از طرف خودم دست تک تک آنها را می بوسم که با حضور گرمشان زمینه ساز موفقیت تیم ملی فوتبال ایران شدند، دیروز با اخراج زود هنگام بازیکن حریف کار ما آسان شد چراکه ما 12 نفره بودیم و حریف 10 نفره عملا دست هایش به علامت تسلیم بالا بود. 
وی ادامه داد: گلزنی با پیراهن مقدس تیم ملی ایران همواره دل انگیز و مایه افتخار است. پست بازی من به گونه ای معمولا تعریف می شود که کمتر فرصت گلزنی پیدا می کنم اما اگر چنین فرصتی را مانند شب گذشته به دست بیاورم تمام تلاشم را به کار می بندم. فکر می کنم این نهمین گل ملی ام بود و در کنار گلی که سال گذشته به تیم ملی عمان در مسابقات غرب آسیا زدم جز به یاد ماندنی ترین گلهای زندگی ام باشد. با اینکه در لیگ برتر انگلستان هم سابقه گلزنی دارم اما باید اذعان کنم گل ملی ارزش و غرور متفاوتی را به همراه دارد. 
تیموریان افزود: دور رفت را با صدر نشینی و 7 امتیاز به پایان رساندیم اما این پایان کار نیست. با برتری قطر در جاکارتا عملا وضعیت این گروه سخت تر از قبل شده و بازی آتی ما در منامه اهمیت بیشتری پیدا کرده چرا که بحرین می خواهد 7 امتیازی شود و قطر هم اگر در خانه اش اندونزی را مجددا شکست دهد شانس صعودش افزایش می یابد. در دور برگشت شرایط متفاوت خواهد بود، بدون شک شناخت تیمها نسبت به هم بیشتر شده و ت4 تیم این گروه دیگر به راحتی به یکدیگر امتیاز نخواهند داد. امیدوارم مقتدرانه صعود کنیم و در دور بعدی در نهایت جواز صعود به جام جهانی 2014برزیل را کسب کنیم.
 هافبک ملی پوش استقلال در انتها پیرامون بازی جمعه با راه آهن خاطر نشان کرد: بدون شک خسته هستم و فرصت کافی برای استراحت کامل تا بازی جمعه را ندارم اما چاره ای نیست و فوتبال حرفه ای همین است. از تمامی بازیکنان استقلال تشکر می کنم که در این مدت به من کمک کردند تا در ترکیب استقلال جا بیافتم و بتوانم به تیم کمک کنم. بازی با راه آهن هم مانند سایر بازیها حساس است چرا که برای رسیدن به قهرمانی باید از سد همه رقبا عبور کنیم. راه آهن تیم خوب و پر مهره ای است و جایگاه امروز این تیم در جدول ارتباطی با کیفیت فنی آنها ندارد. در آزادی فقط به برد فکر می کنیم اما باید با تمرکز کامل ظاهر شویم چرا که راه آهن حریف دست و پا بسته ای نیست. امیدوارم با شکست راه آهن مجددا به صدر جدول برسیم و دل هواداران عزیز خود را شاد کنیم.

تیموریان: فکر می کردم 3 بر یک ببریم/این پیروزی کادویی بود برای تماشاگران

آندرانیک تیموریان در جمع خبرنگاران گفت: تصور می‌کردم ۳ بر یک پیروز شویم و هرگز برد ۶ بر صفر را پیش‌بینی نمی‌کردم. امروز خیلی خوب بازی کردیم. ما همه برای تیم ملی تلاش می‌کنیم تا این تیم موفق شود و قرمز و آبی نداریم. این تیم باید به جام جهانی برود. 
وی ادامه داد:‌ همه بازیکنان ما یکدل هستند و در دیدار با فلسطین هم تمرین تاکتیکی بسیار خوبی داشتیم و امروز توانستیم بحرین را شکست دهیم. این کادوی خوبی برای تماشاگران ایران بود که در وسط هفته ما را شرمنده کردند.
تیموریان تأکید کرد:‌ مدافعان بحرین اشتباه کردند و ما از اشتباه آنها نهایت استفاده را بردیم. اخراج بازیکن بحرین نیز درست بود، او تکل خشنی زد.
 
جباري: نبايد فريب اين 3 امتياز را بخوريم

مجتبی جباری پس از پیروزی ۶ بر صفر برابر بحرین در جمع خبرنگاران گفت:‌ از اشتباهات آنان نهایت استفاده را کردیم و پیروز شدیم. قبول دارم بحرین آن تیم همیشگی نبود ولی ما هم خیلی خوب بودیم و توانستیم پیروز شویم.
 وی ادامه داد: ۳ امتیاز شیرین کسب کردیم و این برد را به همه مردم ایران تبریک می‌گویم. با این حال نباید فریب این ۳ امتیاز را بخوریم. هر بازی حساسیت خاص خودش را دارد. با این نتایج خوب می‌توانیم به عنوان سرگروه مقتدر به دور بعدی صعود کنیم.

صحبت هاي ملي پوشان استقلال راجع به بازي با بحرين(قبل از بازي)

منتظرى: شاید مقابل بحرین جشنواره گل راه بیندازیم!  (راه انداختيم پژمان جون؛جات خالي)

تیموریان: بحرین را پل صعود خودمان مى کنیم

میداودی: برای شکست بحرین نیاز به حمایت هواداران داریم

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 23:47  توسط ali 19 

استقلال به دنبال شكوري

استقلال به دنبال مدافع سابق خودش
شکوری : اینکه دوباره استقلالی شوم غیر ممکن نیست


مدافع فصل گذشته استقلال درباره تأیید خبر استقلالی شدنش اظهارداشت: استقلالی شدنم جدی است و واسطه‌های باشگاه با من در این باره صحبت کرده‌اند. من استقلال را دوست دارم و تمایل دارم که این تیم برگردم تا محبت هواداران این تیم را جبران کنم.   

خبري خوشحال كننده...غلامحسین فرزامی :پول وزارت ورزش امروز به استقلال می‌رسد...

وی گفت: در نشست عصر دوشنبه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال همچنین قراردادهای بازیکنان و کادر فنی برای گرفتن بخشی از مطالبات مالی باشگاه بررسی شد و پرداخت بدهی‌های باشگاه اولویت بندی گردید. ضمن اینکه از قول شوقانی، معاونت مالی وزارت ورزش و جوانان مطرح شد که سه شنبه به حساب باشگاه پول پرداخت می شود تا کادر فنی و بازیکنان بتوانند بخشی از مطالبات مالی خود را دریافت کنند.

علی: به حرف اونا نمیشه اعتماد کرد ... تا پول به بازیکنا نرسه باور نمیکنم...


پورحیدرى: از شارژ مالى پرسپولیس خوشحالیم اما چرا به ما پول نمى دهند؟!

منصور پورحیدرى، سرپرست استقلال که این روزها از سوى بازیکنان به دلیل مسائل مالى تحت فشار است، اعتقاد دارد که از کمک مالى وزارت ورزش به پرسپولیس خوشحال است اما دلیل اینکه به استقلال پول نمى دهند را نمى داند.پورحیدرى در خصوص مشکلات مالى استقلال گفت: از حرکتى که انجام شد و پرسپولیس توسط وزارت ورزش شارژ مالى شد، خوشحالیم و امیدواریم که هر چه سریعتر به ما هم کمک مالى شود اما اینکه تا به حال به ما پولى نرسیده، جاى تعجب دارد.وى در خصوص اعتراض بازیکنان به خصوص برهانى و مجیدى تصریح کرد: این ۲ بازیکن یا بازیکنان دیگرى اعتراض به ما نکرده اند و از مصاحبه هایى که انجام دادند، بى خبرم. ما سعى مى کنیم هر چه سریعتر این مشکلات حل شود.سرپرست استقلال با اشاره به غیبت هنکه و جاسم کرار افزود: جاسم کرار به خاطر مشکلات خانوادگى که داشت و با توجه به اینکه این هفته نمى تواند به دلیل ۳ اخطاره بودن مقابل راه آهن به میدان برود، هنوز نیامده و تا آخر هفته قطعاً به تمرینات اضافه مى شود و هنکه نیز امشب به تهران باز مى گردد تا تمرینات را زیر نظر بگیرد.وى در خصوص غیبت ملى پوشان در تمرینات گفت: بعد از بازى امروز تیم ملى مقابل بحرین، ملى پوشان فردا به ما اضافه مى شوند و قطعاً به جز ریکاورى کردن نمى توانند با تیم تمرین کنند.پورحیدرى در پایان گفت: مظلومى باید وضعیت ملى پوشان را ببیند و تصمیم بگیرد که مقابل راه آهن از آنها استفاده خواهد کرد یا خیر. ما در این دیدار به دنبال پیروزى هستیم و قطعاً سرمربى تیم به دنبال بهترین ترکیب براى رویارویى با راه آهن خواهد بود.


وليد علي هم دم درآورد...

 وليد علي: فتح‌الله‌زاده فقط وعده مي‌داد

هافبك كويتي استقلال مسئولان اين باشگاه را به "عدم پايبندي" به مفاد قراردادش متهم كرد. 

وي گفت: از زماني كه با باشگاه استقلال قرارداد امضا كردم، تنها در دو مسابقه رسمي بازي كردم كه در بازي اول پاس گل‌ دادم و در بازي دوم هم موفق به گل زني شدم. تماشاگران استقلال از نمايش خوب من به وجد آمدند و يك صدا نام مرا فرياد مي‌زدند. همه چيز طبق روال پيش مي‌رفت. بعد از مدتي از مسئولان باشگاه خواستم كه مطالباتي كه در قرارداد ذكر شده بود، پرداخت كنند. آن‌ها طبق قرارداد مي‌بايست 20 درصد از رقم قراردادم را پرداخت مي‌كردند اما آن‌ها نه تنها اين مبلغ را پرداخت نكردند بلكه حقوق دو ماه هم را نيز ندادند. علي فتح‌الله‌زاده رييس باشگاه فقط وعده مي‌داد اما در ظاهر شاهد هيچگونه عملي از او نبودم. او همواره مي‌گفت انشاءالله امروز و فردا مشكل رفع مي‌شود، اما متاسفانه چيزي حل نشد. 
هافبك ملي پوش كويتي افزود: متاسفانه باشگاه به هيچ كدام از وعده‌هاي خود عمل نكرد. آن‌ها قرار بود كه يك اتومبيل خصوصي براي من تهيه كنند، اما اين وعده نيز عملي نشد. همچنين قرار بود كه با تاكسي هر روز مرا به سر تمرين ببرند و بعد به منزل بياورند اما اين هم صورت نگرفت. حتي درباره تهيه بليت بازگشت به كويت هم كه در قرارداد به آن اشاره شده بود، كوتاهي كردند و من با پول شخصي خود به كشورم بازگشتم. مي‌شود همه اين موارد را به نوعي تحمل كرد، اما اين كه دو ماه را در تهران پشت سر بگذاري بدون اين كه داراي مجوز اقامت رسمي باشي ديگر قابل تحمل نيست. اين مساله نگران كننده بود و من در نهايت مجبور شدم قراردادم را فسخ كنم و به كويت بازگردم. حتي قبل از اين كه ايران را ترك كنم و به كويت بازگردم، پليس فرودگاه سه ساعتي مرا در فرودگاه معطل كرد و اجازه پرواز به من نمي‌داد چرا كه از ديد آن‌ها اقامت من در ايران غير قانوني بوده است. نكته مهم تر اين بود كه وقتي با مسئولان باشگاه استقلال در اين باره تماس گرفتم، بعد از اين كه از موضوع با خبر شده بودند، حاضر نبودند به تلفن من پاسخ دهند. 
وي در ادامه سخنان خود، تصريح كرد: آنچه موضوع را بيش از پيش پيچيده‌تر و بحراني‌تر كرد درخواست مظلومي سرمربي تيم براي رفتن من از باشگاه بود. او بعد از ديدار تيم ملي كويت با تيم ملي كره جنوبي كه من در آن حضور داشتم گفت كه ديگر به من احتياج ندارد و بايد باشگاه را ترك كنم، بدون اين كه دليل قانع كننده‌اي ارائه دهد.

علي:خداییش واسه اولین بار یه بازیکن کویتی اومده بود تو مملکت ما...ببین چیکار باهاش کردن... البته نميشه گفت حاجي مقصره.... بيچاره حاجي كه تو اين بي پولي همه ازش پول ميخوان اونم مجبوره با وعده فعلا نگهشون داشته باشه.... وليد بازيكن بدي نيس حس ميكنم يه جورايي ناخواسته بهش ظلم شده...

باشگاه استقلال هم بيكار ننشست...

استقلال خواستار احقاق حق و مطالبه ضرر و زيان خود شده است.... دكتر فتح اله زاده مدير عامل باشگاه استقلال روز گذشته به طور رسمي به واحد بين الملل باشگاه ابلاغ كرد كه شكايت نامه اي از اين بازيكن كويتي (به علت  غيبت طولاني مدت و خارج از عرف وليد علي) تنظيم كنند و به فيفا ارسال كنند...


فتح الله زاده: من متخصص بمب های داخلی هستم نه خارجي...

مدیر استقلال درباره شرایط مالی تیمش گفت:« من نمی دانم چرا این قدر جوسازی می شود. اوضاع استقلال شبیه به همه تیم های دیگر لیگ برتری است و نباید این قدر به مسئله مالی تیم مان دامن زده شود.» 
او درباره اعتراض مجیدی به مسائل مالی گفت:« من بعید می دانم فرهاد این حرف را زده باشد. او بیشتر از همه شرایط تیم ما را درک می کند و می داند که چقدر تلاش می کنیم تا مشکلات خیلی زود حل شود.»
روزنامه استقلال جوان امروز از بازیکنان تیم خواسته بود تا « صبر ایوب داشته باشند» و این یعنی مشکل ! البته فتح الله زاده در این باره می گوید:« من این مطلب را نخواندم اما اصلا نیازی نیست که بچه ها برای گرفتن مطالبات شان صبر ایوب داشته باشند. تا چند وقت دیگر این بحران سپری می شود ودر روزنامه ام هم اگر مطلبی نوشته شده حتما برای این بوده که به بچه های تیم آرامش داده بشود. روی آن مطلب با بازیکنان بوده ، نه مردم!»
او سپس در توضیح اینکه چرا همه جا می گوید تیمش در صدر جدول است ، توضیح داد:« حاجی جان ما در صدر جدول هستیم اما فقط به خاطر یک گل زده کمتر در پله دوم ایستادیم! پس در صدر جدول هستیم. تازه با یک بازی که نباید درباره نتایج یک تیم اظهار نظر کرد. ما مدعی اصلی قهرمانی هستیم و این روند موفق مان را هم تا پایان فصل ادامه می دهیم.»
فتح الله زاده درباره وضعیت بازیکنان خارجی تیمش هم گفت:« راستش ما علی را می توانیم نگه داریم اما او اینجا دچار افسردگی شده. الان هم دست مان در آن پست پر است برای همین اگر بخواهد برگردد ، سعی می کنیم کمکش کنیم.»
فتح الله زاده خیلی در خرید بازیکن خارجی موفق نیست . او در این باره می گوید:« البته پارسال هم هوار را خریدیم که بازیکن بدی نبود یا امسال کرار را داریم که بازیکن خوبی است. جانواریو یکی از ستاره هایی بود که من خریدم اما البته قبول دارم که در بعضی از خرید هایی که داشتم موفق عمل نکردم و فکر کنم خیلی در بازیکن خارجی خریدن ، خوش شانس نیستم.»
و سپس می گوید:« حاجی جان من متخصص ترکاندن بمب های داخلی هستم. این یک تخصص است که فقط من دارم. اینجا بازیکن خوب را جلوی چشمم می بینم و بهترین های شان را برای استقلال شکار می کنم.»

علي:باز حاجي مصاحبه كرد... حداقل حداقلش اينه كه هر يه روز درميون يه مصاحبه جديدي از حاجي و حتي پرويز مياد بيرون........ حالا اينا به كنار يكي به داد استقلال برسه مشكل مالي داره هم حاشيه مياره هم كمر تيمو ميشكونه 

راستي كرار  و هنکه 4 شنبه به تهران برميگردن....


مظلومی :هر کس مى خواهد انتقاد کند، دیگر برایم مهم نیست

• این روزها حاشیه هایى در اطراف استقلال است. برنامه اى براى دور کردن این حاشیه ها از تیم دارید؟
- پس از بازى با ملوان حاشیه هایى اطراف تیم بود که سعى کردیم، آنها را از تیم دور کنیم.
• بازى با راه آهن را چطور پیش بینى مى کنید؟
- استقلال در این دیدار حق باخت ندارد و ما فقط به دنبال پیروزى هستیم. مشکل ما فقط غیبت ملى پوشان است و مطمئنم با این تیم ناقص نمى توانیم کار تاکتیکى انجام بدهیم.
• برخى انتقاد مى کنند که چرا اکثراً شما به اردوهاى تیم ملى اعتراض مى کنید؟

- مشخص است زیرا استقلال ۶ بازیکن در تیم ملى دارد و از سایر تیمها بیشتر ضربه مى خورد. هر کسى هم مى خواهد انتقاد کند، براى من مهم نیست. کارشناسان باید قضاوت کنند که این موضوع به ما ضربه مى زند یا خیر.
بازى مقابل تیم على دایى با سایر بازیها متفاوت است؟
- این دیدار هم مثل سایر دیدارهاست. البته راه آهن تیم بسیار خوبى است و از خط هافبک و کادر فنى خوبى برخوردار است.
ما با آنالیز بازى آنها به دنبال ۳ امتیاز هستیم و امیدواریم که در این بازى که در روز تعطیل برگزار مى شود، هوادارانمان مثل بازیهاى قبلى به ورزشگاه بیایند و از ما حمایت کنند.
بازیکنان ما کاملاً توجیه هستند که براى ۳ امتیاز باید به میدان بروند.


آرش برهانی: با «بی ام و» آمده‌ایم و با «دوچرخه» برمی‌گردیم 

آرش برهانی با انتقاد از وضعیت مالی تیمش گفت: "اوضاع مالی تیم بسیار بحرانی است. ای چه وضعیتی است که ما با «بی ام و» به استقلال بیاییم و با «دوچرخه» برگردیم." 
وی افزود: "مسلما این بی پولی به ما ضربه خواهد زد. البته آقای فتح الله زاده تلاش‌های زیادی انجام داده اما تا امروز این تلاش ها نتیجه‌ای در پی نداشته است." 
او درباره نبود ملی پوشان استقلال اظهار داشت: "نبود ملی پوشان چندان لطمه‌ای به تیم نمی‌زند چون قبلا با تیم هماهنگ شده‌اند. البته حضورشان در تمرینات بی تاثیر نیست." 
آقای گل سابق لیگ با اشاره به بازی در برابر ره آهن ادامه داد: "بازی بسیار سختی در پیش داریم. آن‌ها در مقابل ما انگیزه‌های فراوانی دارند که بتوانند پیروز شوند، اما ما باید حتما بازی را ببریم تا صدر جدول از دستمان خارج نشود."

علي: آرش خان ديگه چي ميخواي داداش؟ الان ديگه مشكل بنزين هم نداري ... حالا ديگه تمركز كن رو بازيت


برهانی: به راه آهن هم گل می زنم

آرش برهانی گفت: از انگیزه های زیادی برای این بازی برخوردارم تا بتوانم برای استقلال موثر باشم. قبل از بازی با ملوان گفته بودم که به این تیم گل می زنم حالا هم وعده گلزنی به راه آهن را می دهم. البته در وهله اول موفقیت تیم و رسیدن به 3 امتیاز مهم است تا دوباره به صدر جدول بازگردیم. وی در ادامه افزود: هر 2 تیم برای برد به زمین خواهند آمد. استقلال برای بازگشت به صدرنشینی و راه آهن برای جبران عدم نتیجه گیری در چند هفته گذشته باید از انگیزه های بیشتری نسبت به حریف برخوردار باشیم تا به هدف خود دست پیدا کنیم. هدف استقلال قهرمانی بوده و همه تمرکز تیم روی این موضوع است. برهانی در پایان گفت: راه آهن را ببریم شرایط دوباره ایده آل خواهد شد. تا اینجای بازیها عملکردمان قابل قبول بوده و همانطور که می دانید با اختلاف گل در جایگاه دوم هستیم باید این روند مثبت را ادامه دهیم تا در پایان بازیها قهرمانی را از آن خود کنیم

علي:آها به اين ميگن يه پسر خوووووب....


مجيدي تو تمرين امروز مصدوم شد (البته جزئي) ... و 20 پاياني تمرين را رها كرد...

دکتر رضایی،پزشك تيم استقلال در اين باره گفت: مشکل خاصی نیست و فقط دچار اسپاسم عضلانی شده است.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  یکشنبه هفدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 19:18  توسط ali 19  | 

فریدون زندی سلاح پنهان و اخبار اس اس....

علي: کاش اصلا هیئت مدیره نداشتیم ؛ ما كه هنوز جز حاشيه چيزي ازشون نديديم...  

----> زمان دقيقش مشخص نيس ولي تو اين هفته جلسه کمیته انضباطی عمران زاده ؛ به دلیل مصاحبه علیه فرزامی برگزار ميشه....خدا به خیر بگذرونه...

----> راستي اولين بازي جام حذفی هم افتادیم با شیرین فراز کرمانشاه محل بازيمونم هنوز مشخص نيس...

---->  ميگن هادي نوروزي ؛ مصدوم شده ... البته به ما چه؟؟؟ (اين خبرم از لنگ اضافه كنم كه لنگي ها رفتن دنبال هافبك اخراجي تراختور... به احتمال زياد مخ كياني رو زدن)

----> دكتر استقلال هم گفته همه سالمن ؛ حتي زندي (به كوري چشم حسودا و لنگي ها يه باره همه آمادن)

----> كيا رحمتي هم گفته بازي با را آهن جنگ هافبك هاست...(ماشالله خودشم جنگجو... هيشكي ندونه فك ميكنه كي باشه...)

----> دايي دوبار غيب گفت /  دايي: بازي سختي مقابل استقلال داريم


دوبله سوبله:منتظر بودند ما ببازيم تا شروع به انتقاد كنند / با جدايي صادقي مخالف بودم


پرویز مظلومی که پس از دریافت 4 گل در شهر انزلی با حجم عظیمی از انتقادات روبرو شده گفت: "واقعا باعث تاسف است که برخی روزنامه‌ها یا سایت‌های مختلف بی جهت برای تیم ما حاشیه درست می‌کنند. انتقاد حق خبرنگاران است اما حاشیه سازی نه. ما فقط یک بازی باختیم و هنوز در صدر جدول حضور داریم."

وی افزود: "در آن شرایط انزلي بازي اصلا نباید برگزار می‌شد. وضعیت جوی خیلی برای ما مشکل‌ساز بود. نمی‌دانم چرا بعضی‌ منتظرند شرایطی فراهم آید تا به یک تیم حمله کنند. حرف‌هایی که در مدت اخیر زده شده کارشناسانه نیست. "

او ادامه داد: "بعد از بازی با ملوان سعی کردم تیم را جمع و جور کنم. حاشیه‌ها را کنترل کردیم و سعی داشتیم تا آن دیدار با همه کم و کاستی‌هایش به فراموشی سپرده شود. خوشبختانه بازیکنان ما حرفه‌ای هستند و با درک شرایط بازی با ملوان را فراموش کرده‌اند."

سرمربی سابق مس درباره بازی با راه‌آهن اظهار داشت: "هر دو تیم بازی قبلی خود را باخته‌اند و با انگیزه‌های فراوانی پا به این میدان می‌گذارند. علی دایی سرمربی باهوش، با دانش و فوق العاده محبوبی است. تیم راه‌آهن هم تیم بسیار خوبی بوده و از بازیکنان مناسبی به خصوص در خط دفاع و میانی بهره می‌برد. ما حریف را کاملا آنالیز کرده‌ایم و آن‌ها هم نسبت به ما شناخت خیلی خوبی دارند. با توجه به برگزاری بازی در روز جمعه و ساعت مناسب، امیدوارم هواداران با حضور در ورزشگاه از ما حمایت کنند تا بار دیگر به صدر بازگردیم."

سرمربي استقلال مي گويد تنها با جدايي يك بازيكن مخالف بود.

پرويز مظلومي با بيان اين مطلب گفت:"از ميان آنهايي كه جدا شدند تنها با جدايي يك بازيكن مخالف بودم؛اميرحسين صادقي.دوست داشتم او بماند اما نشد." 
سرمربي استقلال افزود:"خود اميرحسين فكر مي كرد من مخالف او هستم و دوست ندارم بماند اما بعدا خودش متوجه شد." 
مظلومي جواب روشني به اين كه چه كسي مخالف حضور او بوده،نمي دهد اما به طور كلي مي گويد:" برخي در باشگاه بودند كه دوست نداشتند او بماند." 

اين در حاليست كه صادقي در زمان جدايي اش از استقلال نامه خداحافظي نوشت و در آن از مديرعامل باشگاه استقلال به عنوان پدرش ياد كرد.متن آن نامه به شكلي بود كه اينطور استنباط مي شد كه كادر فني استقلال او را قبول ندارند. 


فتح الله زاده:اين كه چيزي نيس... استقلال باز هم در لیگ شکست می‌خورد


مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: با شرایطی که در فوتبال ایران وجود داشت، به رییس فدراسیون فقط نمره قبولی می دهم و نمی توان نمره درخشانی داد.  

به علی فتح الله زاده درباره شکست استقلال مقابل ملوان اظهار داشت: هیچ قهرمانی بدون باخت نیست و شکست مقابل ملوان نیز آخرین باخت استقلال نخواهد بود. ما تیم را برای قهرمانی تدارک دیده ایم و فکر می کنم این شکست نیز تلنگر خوبی بود که در زمان مناسب نیز اتفاق افتاد. 

وی افزود: ما همچنان یکی از مدعیان قهرمانی هستیم و فقط به خاطر تفاضل گل در صدر حضور نداریم. پرسپولیس، سپاهان، تراکتورسازی و ذوب آهن هم‌رده ما هستند. 

مدیرعامل استقلال درباره تغییر در اعضای هیات مدیره این باشگاه گفت: بعید می دانم چنین اتفاقی بیفتد، ولی به هر حال در انتظار تصمیم شورای نگهبان هستیم. 

فتح الله زاده درباره عملکرد فدراسیون فوتبال در چهار سال گذشته عنوان کرد: انصافاً با شرایطی که وجود داشت، به کفاشیان نمره قبولی می دهم و نمی توان نمره درخشان داد. فدراسیون فوتبال در این چهار سال درگیر ساختارها و زیر ساخت ها بود و اگر یک دوره دیگر به کفاشیان فرصت بدهیم، او نمره درخشانی خواهد گرفت.

علي: بابا چکار داری به ریس فدراسیون این الان خودش میشه حاشیه میگی نه فردا روزنامه هارو بخون!!!! ... حاجي به نظر من بهترين مديره اما يه مشكله بزرگ داره اونم همين زياد مصاحبه كردناشه.... عقده ي مصاحبه داره انگار .... نميدونه اينا خودش باعث حاشيه ميشه..


در تمرين امروز برهاني نبود... كرار كه هنوز عراقه .... هنكه هم از آلمان نيومده...

70 تا 80 هوادار در محل تمرین حضور داشتند و به تشویق تیم پرداختند.کرار همچنان در عراق است و هنکه نیز در آلمان به سر می‌برد.بعد از صحبت‌های مظلومی بازیکنان شروع به دویدن کردند.پس از آن در دو تیم 7 نفره به بازی آقا وسط پرداختند.بخش‌های بعدی تمرین استقلال تمرینات تاکتیکی ترابیان با دروازبان‌ها و فوتبال نصف زمین بود.اواخر تمرین، استقلالی‌ها تمرین شوت زنی کردند.

اين تماشاگران که در تمرین استقلال حاضر بودند شعار مسی - فرهاد مجیدی را سر می دادند ...

علي:ولي وجدانا ارزش و اعتباري كه فرهاد واسه هواداراي استقلال داره , مسي واسه طرفداراي بارسلون نداره...

راستي چون وليد علي و كرار فعلا نيستن و زندي هم آمادست (ميگن تو تمرين ها رضايت پرويز رو جلب كرده) به احتمال زياد زندي بازي با راه آهن فيكسه.... 

خود زندي كه ميگه: از هر نظر آماده ام. انگیزه های زیادی دارم تا برای استقلال بازی کنم. در صورت صلاحدید کادر فنی مقابل راه آهن بازی خواهم کرد. می خواهم دوری چند هفته ای را جبران کنم.


علي: ...هرچي خبر بود گذاشتم  ... حسن روشن و مقداد نجف نژاد امروز يه سري مصاحبه كردن كه اصلا حال و حوصله ي اونا رو ندارم...

راستي عكس بچگي فريدون زندي رو گذاشتم تو ادامه مطلب خيلي قشنگه ... دوس داشتيد يه سر بزنيد


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 19:45  توسط ali 19  | 

خبر هاي امروزي استقلال

استقلال خواهان تعویق بازی با راه اهن شد

استقلال طبق برنامه جمعه آینده میزبان راه آهن خواهد بود .کادر فنی آبی پوشان مدعی اند با توجه به بازی سه شنبه تیم ملی مقابل بحرین طبیعی است که ملی پوشان این تیم تا روز پنج شنبه نمی توانند تمرین جدی بکنند و همه می دانند که روز قبل از بازی هم عملا نمی توان کار تاکتیکی صورت داد .

بر اين اساس آنها خواهان برگزاری این مسابقه در روز شنبه شده اند تا مجال کافی برای ریکاوری ملی پوشان و برگزاری حد اقل یک جلسه تمرین فنی با آنها را داشته باشد

علي: این اعتراضها بی فایدست اینا هر طوری بخوان مسابقات رو برگزار میکنن ....


مظلومي :گوش عمران زاده را مي گيرم/با قلعه نوعي كري ندارم


سرمربی تیم استقلال گفت :حنیف عمران زاده پسر مودبی است اما با توجه به اینکه به پیشگسوت استقلال انتقاد کرده گوشش را می گیرم 
پرویز مظلومی درباره مشکلات رخ داده میان خود و برخی رسانه ها اظهار داشت : من همواره به دوستان مطبوعاتی احترام می گذارم ورابطه خوبی میان ما وجود داشت .نمی دانم به چه دلیل این اتفاقات رخ داد و شاید ما مقصر بودیم اما فکر می کنم دوستان عزیز هم بی تقصیر نبودند 
وی درباره اینکه از سویش برخی خبرنگاران فالگوش خطاب شده اند گفت: فقط یک نفر بود که پشت رختکن ما ایستاده بود و داشت مکالمات میان من و بازیکن را می شنید آنجا حریم مربی است و من باید به راحتی حرف هایم را به بازیکنم بزنم به همین دلیل از ان خبرنگار خواستیم به جایبگاهش برود . 
مظلومی درباره مصاحبه های اخیر غلامحسین فرزامی و حنیف عمران زاده گفت : آقای فرزامی بزرگ من هستند و برایشان احترام زیادی قائل هستم اما فکر می کنم ایشان با توجه به اینکه کسوت دارند می بایست سعه صدر بیشتری از خود نشان می دادند در سوی مقابل حنیف هم بچه مودبی است اما فکر می کنم مشکلات اخیر روی او تاثیر منفی گذاشته و به همین دلیل تحریک به مصاحبه شده است با این وجود گوش او را می گیرم وی درباره این شایعه که میان او وفرهاد مجیدی در تمرین روز 3 شنبه اختلافاتی به وجود امده اظهار داشت قسم می خورم این خبر کذب محض است و مجیدی مثل همیشه با جدیت کارش را انجام می دهد . دوستان نوشته اند که او از دستور من برای کولی دادن به عمران زاده سرپیچی کرد این حرف ها کدام است .؟ 
عمران زاده و مجیدی برای اینکه تمرین جذابیت بیشتری داشته باشد آن را مسابقه ای کردند و قرار شد هرکه می بازد به دیگری کولی بدهد . عمران زاده هم باخت و این کار را انجام داد ضمن اینکه فرهاد برده بود کل تیم را به نوشابه انرژی زا مهمان کرد .این از همان مسایلی است که گفتند متاسفانه رسانه ای می شوند و واقعیت ندارند 
مظلومی درباره دیدار خود با قلعه نویی در نشست هم اندیشی مربیان با کی روش واینکه میان او وسرمربی تراکتور کری رد وبدل شد یا خیر گفت : ایشان کمی دیر به نشست رسید و ما تا پایان در کنار هم بودیم . ضمن اینکه من برای هیچ کس کری ندارم.


منصور پورحیدری : عمران‌زاده جوان است بزرگترها رعایت کنند   

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره اظهارات مدافع این تیم علیه فرزامی گفت: عمران زاده جوان است ولی از کسی که سن و سالی از او گذشته انتظار بیشتری می‌رود. 
منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد صحبت های حنیف عمران زاده علیه غلامحسین فرزامی و اینکه گفته می شود وی نباید اجازه می داد چنین اتفاقی رخ دهد، اظهار داشت: یک مسئله ای ناخواسته پیش آمده و باید تلاش کنیم که این مورد را جمع کنیم. باید کنترل بیشتری بر اوضاع داشته باشم که اگر بخواهم این کار را انجام دهم شاید برخی از همکاران شما ناراحت شوند، چون اجازه مصاحبه گرفتن از بازیکنان را باید بگیرم. 
وی افزود: بعضی از همکاران شما ایراد می گیرند که چرا من می خواهم جلوی حاشیه سازی هایشان را بگیرم. بعد از 50 سال زندگی در فوتبال دیگر می دانم چه خبر است و تنها راهی که می دانم از این حاشیه ها کم می کند کنترل مصاحبه ها است، چون اگر بخواهند این طوری این مصاحبه را ادامه دهند مشکل ساز می شود. 
سرپرست تیم استقلال تاکید کرد: این تصمیم من بی احترامی یا از بی دلیلی نیست. می دانم که مطبوعات می خواهند از باشگاه استقلال اطلاعات بدهند اما عده ای مسائل دیگری را دنبال می کنند. 
پورحیدری در خصوص اینکه فرزامی معتقد است صحبت های مطرح شده از سوی عمران زاده حرف های او نیست و به وی یاد داده اند که این طور بگوید، گفت: حرف زدن راحت است و می توان هر چیزی که بخواهیم بگوییم اما باید این حرف ها اثبات شود. این حرف کم لطفی است. من جایی که احساس کنم باید این مسائل را جمع کنم تنها راه حل را در این می بینم که بچه ها را ممنوع المصاحبه کنم. 
وی در مورد اینکه با عمران زاده بابت این مصاحبه صحبت کرده یا خیر اظهار داشت: با عمران زاده صحبت کردیم و قرار شد که با حضور فتح الله زاده با او حرف بزنیم. عمران زاده جوان است ولی از کسی که سن و سالی از او گذشته انتظار بیشتری می رود. اگر سرمربی یا سرپرست تیم ایرادی دارد باز کردن آن در جامعه مشکلاتی ایجاد می کند. 
پورحیدری در خصوص جاسم کرار گفت: برای او مشکلی در عراق پیش آمده بود که باید حتما می رفت ولی باید همین روزها بازگردد.


مدافع مقدونیه ای در راه استقلال و آغاز دوباره تمرینات از فردا


با توجه به نیاز استقلال برای تقویت خط دفاع قرار است به زودی یک مدافع اهل مقدونیه در تمرینات این تیم شرکت کند.
این بازیکن در هفته پیش‌رو وارد ایران می شود و سپس باید در تست فنی تیم شرکت کند.

+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 23:17  توسط ali 19 

ديدار تدارکاتي ويارئال با استقلال يا پرسپوليس

ديدار تدارکاتي ويارئال با استقلال يا پرسپوليس

سفیر اسپانیا در ایران یادآور شد: در تلاشیم بازی‌های تدارکاتی بین تیم‌های اسپانیایی و ایرانی برگزار کنیم. در آینده‌ای نزدیک قصد داریم با هماهنگی‌های صورت گرفته بازی تدارکاتی بین ویارئال و یکی از دو تیم استقلال و پرسپولیس در تهران برگزار کنیم. در حال حاضر مذاکرات را آغاز کرده‌ایم و به زودی زمان این بازی را مشخص می‌کنیم.

فرزامي :ديگر پاسخي به عمران زاده نمي دهم/هيات مديره كارش را بلد است

غلامحسين فرزامي گفت :روز گذشته مدير عامل باشگاه استقلال گفت كه حنيف عمران زاده با توجه به مصاحبه هايي كه انجام داده است جريمه خواهد شد و در اين شرايط من ديگر نيازي نمي بينم اظهار نظري بكنم. 
وي افزود:استقلال در شرايط فوق العاده حساسي قرار دارد و صلاح نيست وارد حاشيه شود.البته من حرفهايي دارم كه در جلسه آتي هيات مديره باشگاه كه روز دوشنبه برگزار خواهد شد مي زنم اما در زمينه امور باشگاه شخص فتح الله زاده اظهار نظر خواهد كرد. 
فرزامي اظهار داشت :هواداران استقلال آگاه هستند و از همه چيز خبر دارند.هيات مديره استقلال با تمام توانش در صدد رفع مشكلات مالي است و ما نيازي نمي بينيم به بازيكن توضيح بدهيم كه چه كارهايي انجام مي دهيم.هيات مديره استقلال كارش را بلد است و به طور حتم حمايت هاي خود را انجام خواهد داد.اميدوارم استقلال در ادامه فصل روند فعلي را ادامه بدهد و قهرماني ليگ برتر را جشن بگيرد.


یوسفی: منتقدان بدانند به کمتر از قهرمانی راضی نمی شویم

محسن یوسفی اظهار داشت: در چند سال گذشته بدشانس بودم. مصدومیتها و فدراسیون زمان رفتن به خدمت سربازی اجازه نداد آنطور که باید و شاید به اهدفی که در استقلال دارم دست پیدا کنم به همین دلیل برای لیگ یازدهم انگیزه های بالایی دارم تا بتوانم از حضور 5 ساله ام بهترین برداشت را داشته باشم. 
یوسفی در ادامه صحبتهای خود تصریح کرد: در اولین بازی مقابل سپاهان در ترکیب ثابت قرار گرفتم اما مصدومیت باعث شد چند هفته از ترکیب دور شوم. همیشه حتی اگر یک دقیقه هم در زمین بوده ام برای موفقیت تیم تلاش کرده ام مثل دربی که پس از ورود در گل جباری نقش داشتم. تمام هدفم این است با آمادگی که در تمرینات از خود نشان می دهم رضایت کادر فنی را جلب کنم تا از بازی با راه آهن دوباره به ترکیب ثابت برسم. 
او درباره عملکرد استقلال در 9 هفته ای که از لیگ یازدهم گذشته نیز افزود: تا اینجا نتایج قابل قبولی را بدست آورده ایم اما برخی ها که منتظر شکست استقلال هستند بعد از باخت به ملوان انتقادات نا به حق خود را شروع کردند آن هم در شرایطی که با تفاضل گل در جایگاه دوم جدول قرار داریم البته این انتقادات انگیزه های ما را بیشتر کرده تا در ادامه بازیها حضوری پرقدرت نسبت به گذشته داشته باشیم. آقایان منتقد مطمئن باشند مدعی اصلی قهرمانی هستیم و به کمتر از آن قانع نخواهیم شد.


شیرزاد: مقابل راه آهن محکوم به برد هستیم/ به دنبال جذب نظر کوئیروش هستم

جواد شیرزاد که بعد از نیمکت نشینی با توجه به آشنایی با زمین انزلی مقابل ملوان برای استقلال به میدان رفت درباره آخرین شرایط خود اظهار داشت: در حال حاضر هیچ مشکلی ندارم و از هر نظر آماده هستم تا در بازی مقابل راه آهن در صورت صلاحدید کادر فنی بازی کنم. با توجه به تعطیلی 12 روزه لیگ و عدم حضور ملی پوشان مظلومی تمرینات را به گونه ای برنامه ریزی کرده تا در ادامه بازیها دچار مشل نشویم. 
وی درباره بازی با راه آهن تصریح کرد: درست که راه آهن تا اینجا 9 هفته از لیگ گذشته آنچنان که باید و شاید در نتیجه گیری موفق نبوده اما نباید به این موضوع دل خوش باشیم زیرا برای بازی با استقلال آنها با انگیزه هستند. راه آهن از کادر فنی و بازیکنان کارآمدی سود می برد که حساب شده باید مقابل آنها حاضر شویم. 3 امتیاز این بازی برای ما مهم است و محکوم به برد هستیم. 
هافبک استقلال در ادامه صحبتهای خود افزود: تا به این لحظه یک ریال هم از سوی باشگاه نگرفته ایم و اگر هر فرد دیگری مدیرعامل استقلال بود وارد بحران می شدیم البته درباره برطرف شدن مشکلات مالی قولهایی به ما داده شده که امیدوارم هر چه سریعتر انجام شود تا در ادامه دچار مشکل نشویم. 
شیرزاد ابراز امیدواری می کند با عملکرد قابل قبولش در فصل جاری پیراهن تیم ملی را بر تن کند و در آخر مصاحبه اش گفت: در وهله اول موفقیت استقلال و قهرمانی لیگ یازدهم برایم مهم است اما جدا از این در تلاشم با انجام بازیهای قابل قبول نظر مثبت کوئیروش را جلب کنم و بتوانم به جمع ملی پوشان اضافه شوم.


طالبلو هم راجع به مسائل مالي استقلال و طلبش گفت: دعا می کنم مشکلات مالی استقلال برطرف شود

وي افزود: تا حالا صبر کرده ام تا برای باشگاه حاشیه ای به وجود نیاید استقلالی هستم واین تیم را دوست دارم البته نباید منکر این شد که شخصی فتح الله زاده خیلی تحت فشار است و اطمینان دارم به فکر من هم است. او به من قول داده اولین پولی که از جانب وزارت ورزش در اختیارش قرار گیرد طلب من را هم پرداخت کند. با اخلاقی که از ایشان سراغ دارم این اتفاق خواهد افتاد.  


اينم مصاحبه ي برخي بازيكناي ما ؛ راجع به تيم ملي...

آندرانیک تیموریان: اسیر جنگ روانی بحرینی‌ها نمی‌شویم

خسرو حیدری: کوئیروش برای بازی دفاعی بحرین برنامه دارد


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  جمعه پانزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 15:6  توسط ali 19  | 

اخبار جديد اس اس

 مامان بزرگه عادل فوت شد....


علي: خدا بيامرزدش... این هفته برنامه نود غمناكه

 راستي نظرتونو راجع به بنري كه واسه وبلاگ تازه گذاشتم هم بگيد...


مظلومي و بعضي مربيان ديگه (جز استيلي) يه جلسه با كادر فني تيم ملي داشتن و به گفته ي پرويز خان خيلي جلسه ي مفيدي بود...

برا خوندن مصاحبش راجع به همين موضوع كليك كنيد...

خسرو حيدري هم گفته كه كيروش به مدافع هاي اصلي ؛ در بازي با فلستين بازي نداده تا خسته نشن...مثلا ميخواست بگه كه من مدافع اصلي ام...

علي:اينجور مصاحبه ها كه مربوط به استقلال نيس رو حال نميكنم كامل بزارم... نميدونم چرا...


کاپیتان فرهاد:ماجرای ملوان تمام شد استقلال کماکان مدعی قهرمانیست.

کاپیتان استقلال پس از چند روز استراحت و مسافرت به امارات دوباره بازگشته و در تمرینات این تیم حضورى فعال دارد. نکته جالب اینجاست که او در همان اولین جلسه پس از بازگشت ثابت کرد به لحاظ بدنى کاملاً آماده بوده و مى تواند همچنان نقشى کلیدى را ایفاء کند به ویژه آنکه بازى بعدى استقلال با راه آهن بوده و زمین هموار آزادى این مجال را به آنها مى دهد تا از وجود مهره هاى کلیدى و تکنیکى خودشان به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.
فرهاد مجیدى در رابطه با شرایط استقلال و اوضاع حاکم بر تیم پس از بازى با ملوان مى گوید: استقلال هم مانند هر تیم دیگرى بعضى اوقات خوب نتیجه نمى گیرد. شما هیچ تیمى را در دنیا نمى توانید پیدا کنید که همواره در تمام مسابقاتش برنده بوده باشد و بدون لغزش به کارش ادامه دهد. در بازى با ملوان شرایط دست به دست هم داد تا مغلوب شویم. البته از عملکرد خوب تیم حریف هم نباید به سادگى عبورکرد چون واقعاً زحمت کشیدند اما هر چه بود تمام شد و رفت. همان طور که بعد از شکست مقابل تراکتورسازى به خودمان آمدیم و دربى را بردیم، حالا هم باید دوباره از نو شروع کرده و همان تیمى شویم که در هفته هاى آغازین لیگ تمام رقبا را مغلوب کرد.


برهانی: هیأت مدیره به فتح الله زاده کمک کند

آرش برهانی در این باره گفت: حالا که هیأت مدیره انتخاب شده انتظار داریم به مشکلات رسیدگی شود و در حد توان به فکر ما باشند. همانطور که می دانید تا اینجای کار فتح الله زاده از جیب خرج کرده و با تلاش زیاد توانست استقلال را سر و سامان دهد. اعضای هیأت مدیره باید حالا که حضورشان رسمی شده به او کمک کنند. 
وی در ادامه صحبتهای خود درباره شکست در انزلی و بازی هفته آینده مقابل راه آهن اظهارداشت: دلیل باخت به ملوان فنی نبود و صحبت در این باره دیگر تکراری شده است. تمام تمرکزمان مربوط به بازی هفته آینده مقابل راه آهن است. 3 امتیاز این بازی کمک خواهد کرد تا از زیر انتقادات غیرمنصفانه ای که در این چند روز از ما شد خارج شویم. تمام تلاشم در وهله اول موفقیت استقلال است اما اگر در این بازی هم فرصت مناسبی برای گل زدن بدست آورم مثل بازی با ملوان گل خواهم زد.

علي:عجب هیئت مدیره ی یبسی داریما! اون فرزامی که هنوز درگیر کل کل با حنیفه، به امیدوار رضایی هم که امیدی نیست! نجف نژاد که آفسایده کلا، دنبال یه شام مفت میگرده!....آخرشم خود حاجي بايد همه كارها رو جمع و جور كنه ....ماشالله به اقا ارش ...به امید گرفتن سه امتیاز شیرین در مقابل علی دایی.


کیانوش رحمتی: خیلی چیزها را ثابت خواهیم کرد

کیانوش رحمتی" در این باره گفت: در طول فصل هر تیمی با توجه به شرایط و اتفاقات فوتبالی دچار شکست می شود که استقلال هم از این قاعده مستثنی نیست. همانطور که بازی را دیدید به دلیل بارش شدید باران زمین ورزشگاه تختی از شرایط نامناسبی برخوردار بود و نمی توانستیم عملکرد فنی از خود نشان دهیم.

هافبک آبی پوشان در ادامه افزود: تا آخر فصل راه زیادی در پیش است و مطمئن باشید از بازی آینده شاهد قدرت واقعی استقلال خواهید بود و مقابل راه آهن خیلی چیزها را ثابت خواهیم کرد تا منتقدان به کار خود ادامه دهند.


کار استقلال و ولید علی به اتمام رسیده

ملی پوش کویتی آبی پوشان قطعا به کشورش بر می گردد تا پیراهن یک تیم داخلی را برتن کند اما نکته مهم اینجاست که طرفین هنوز بابت فسخ قرار داد به توافق نرسیده اند . 

به نظر می رسد مفاد مالی قرار داد به گونه ای است که هنوز موجب هیچ توافقی میان دوطرف نشده است .

ظاهرا استقلالی ها رقمی بسیار کمتر از آنچه که ولید علی در نظر دارد را برایش به عنوان قسط آخر در نظر گرفته و مدعی اند چون این بازیکن خودش می خواهد برود باید رقمی بسیار کمتر از حدی که در قرار داد ثبت شده بگیرد .


پژمان منتظری:تیم ملی را از دست نخواهم داد

پژمان منتظرى با شرایطى عجیب به تیم ملى فراخوانده شد. او در جدال با ملوان خطاى پنالتى داد و از زمین اخراج شد اما ساعتى بعد خبر آمد که به تیم ملى دعوت شده است. تا حداقل بخشى از ناراحتى اش جبران شده باشد. مدافع میانى استقلال از چهار سال قبل تا کنون همواره به تیم ملى دعوت مى شود اما حضورش استمرار نداشته و بارها شاهد آن بوده ایم که در آستانه یک تورنمنت مهم بر روى نامش قلم قرمز کشیده شده است.اتفاقى که براى آخرین بار قبل از جام ملتهاى آسیا رخ داد و پژمان ۱۰ روز مانده به مسابقات از جمع ملى پوشان کنار گذاشته شد.حالا با روى کار آمدن کارلوس کوئیروش شرایط کار براى منتظرى عوض شده و او مى داند با مربى کار مى کند که بدون هیچ اغماض و رودربایستى مردان مورد نظرش را گزینش مى کند بنابراین اگر واقعاً خوب باشد، قطعاً همواره در اردوها حضورى مستمر خواهد داشت.

منتظرى در مورد شرایط اردوى تیم ملى مى گوید: طبیعى است که هیچ فوتبالیستى در ایران نمى خواهد فرصت کار کردن با کوئیروش را از دست بدهد به ویژه در مقطع کنونى که مى خواهیم مهیاى حضور درجام جهانى شویم. درسال هاى قبل بارها به تیم ملى دعوت شدم و خط خوردم اما این بار حکایت فرق مى کند چون سرمربى بدون هیچ ذهنیت اولیه بازیکنان را دعوت مى کند و اگر کسى بتواند خودش را نشان بدهد و درمسابقات امسال جایگاهى مناسب پیدا کند؛ احتمال حفظ آن در آینده زیاد است به همین خاطر نمى خواهم چنین فرصتى را از کف داده و از حضور در تیم ملى محروم شوم.


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم مهر ۱۳۹۰ساعت 11:12  توسط ali 19 

ايران 7 - 0 فلستين ....

ايران 7 - 0 فلستين

پژمان منتظري ؛ بهترين بازيكن اين بازي انتخاب شد يه گل خيلي قشنگ (با پاس زيدان) هم زد يه سكه طلا هم جايزه گرفت...

دانلود كليپ گل پژمان... (لينك مستقيم)


البته ماهيني و آندو هم خيلي خوب بودن ...


جباری: می دانیم فلسطین بحرین نیست

مجتبی جباری گفت: حریف اصلی ما بحرین است و می‌دانیم بحرین فلسطین نیست اما این بازی برای ما خوب بود و به شرایط تیمی خوبی رسیدیم. هرچند در نیمه اول برابر فلسطین دچار مشکل شدیم اما با ادامه بازی گل‌های زیادی به این تیم زدیم. وی ادامه داد: بحرین نیز مانند فلسطین دفاع خواهد کرد البته این تیم در حملات بسیار خطرناک است ولی ما 3 امتیاز این مسابقه را می‌خواهیم.


حضور كاپيتان فرهاد در تمرينات امروز استقلال و كري حنيف و داش فرهاد...

فوتبال دستگرمی بخشی از تمرین دیروز استقلال بود. تیم بازنده باید به نفرات تیم برنده کولی می داد. در بخشی از مسابقه هنگامی که تیم حنیف عمران زاده عقب افتاده بود او با عصبانیت دروازه را به جای توپ شوت کرد و آنرا به گوشه ای انداخت. البته تیم حنیف در نهایت بازی را به تیمی که فرهاد مجیدی در آن بازی می کرد باخت و کاپیتان استقلال روی کول مدافع تیمش پرید و مسافتی حدود 30 متر را از او کولی گرفت.


علي: هه هه ... ديدين كري خوندن واسه مجيدي چه عاقبت باحالي داره ؟؟؟

براي ديدن عكس هاي بيشتر از اين داستان امروز تمرين استقلال ...كليك كنيد...


تلاش  مخفيانه ي لنگي ها براي جذب ايمان موسوي....

يكي از مربيان تيم نفت تهران كه نمي خواست نامش فاش شود در اين باره گفت :اطلاع موثق داريم كه پرسپوليس به دنبال جذب موسوي است و با او مذاكرات غير رسمي خود را آغاز كرده است.

علي: مهم نيس بره يا نه ؛ مهم اينه كه اگه بره ديگه بايد قيد فوتبال و پيشرفت رو بزنه.... من دلم واسه اين مهاجم (كه قبلا هم گفته بود استقلاليه) ميسوزه.... غلامرضا رضای ،نوروزی ،اولادی و بقیه مهاجماشون توی یه سال جمعا 10 تا گل نمی تونن بزنن.آدم عاقل میره تو یه همچین تیمی؟؟


جام حذفي قرعه كشي شد...

سه شنبه 3/8/90   .... پرسپولیس با برنده نفت مسجد سلیمان / نیروی زمینی

چهارشنبه 4/8/90   ....استقلال با برنده شیرین فراز / البدر بندر گنگ  


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه سیزدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 16:50  توسط ali 19  | 

فتح الله زاده استعفا ميدهد؟؟؟

خسرو حيدري:مظلومی خیلی خوب نتیجه گرفته است

خسروحیدری در پاسخ به این سوال که آیا نسبت به مشکلات مالی معترض نیستی؟ گفت: «من دوست ندارم در مورد مشکلات مالی حرف بزنم و همه چیز در این مورد مشخص است. می‌گویند پول به باشگاه استقلال رسیده و قرار است مشکلات مالی حل شود.»

حیدری ادامه داد: «من از این موضوع بی‌اطلاع هستم چون بعد از بازی با ملوان به اردوی تیم ملی آمدیم. به هر حال بازیکنان استقلال منتظر برطرف شدن مشکلات مالی هستند و امیدوارم همه چیز به خوبی پیش برود.»

باخت مقابل ملوان باعث شد تا بعضی از اعضای هیئت مدیره استقلال از پرویز مظلومی انتقاد کنند. خسرو اما در مقام دفاع از مظلومی برآمده و اظهار داشت: «به نظر من اگر حرفی هست باید درون باشگاه زده شود چون ما یک خانواده هستیم. در ضمن من معتقدم آقای مظلومی در استقلال خیلی خوب نتیجه گرفته است.»

حیدری تأکید کرد: «ما مقابل ملوان بد بازی نکردیم ولی شرایط زمین اصلا مناسب نبود. در ضمن اشکالاتی هم داشتیم که گل خوردیم. اگر سه امتیاز را می‌گرفتیم خیلی خوب بود ولی مطمئنا زمان کافی برای جبران داریم و هیچ اتفاقی نیفتاده است.»


 محسن یوسفی: به خاطر بی پولی ماشینم را فروخته ام و با آژانس رفت و آمد می‌کنم

محسن یوسفی که مثل اکثر بازیکنان این تیم بابت مشکلات مالی ناراحت است اظهار داشت: «مدت‌هاست که مشکل مالی داریم و حتی بعضی از بازیکنان بابت سال‌های گذشته از استقلال طلب دارد. حتی من هم بابت 4سال پیش از استقلال طلب دارم ولی مشکلات مالی هنوز برطرف نشده است. امسال هم فقط وعده و وعید می‌شنویم و وقتی یک باخت می‌آوریم صدایشان در می‌آید، انتقاد می‌کنند و پول هم نمی‌دهند.»
یوسفی در مورد انتقاد بعضی از اعضای کمیته فنی استقلال از پرویز مظلومی می‌گوید: «شکست ما هیچ توجیهی ندارد ولی اگر هیئت مدیره فوتبالی باشد این مشکلات به وجود نمی‌آید. ما قبل از انتخاب اعضای هیئت مدیره حاشیه نداشتیم و حتی بازیکنان بابت مشکلات مالی سکوت می‌کردند. حاشیه‌ها زمانی شروع شد که اعضای هیئت مدیره انتخاب شدند.»
یوسفی در قسمت جالبی از حرف‌هایش می‌گوید: «من ماشین زیر پایم را فروخته‌ام و با آژانس رفت و آمد می‌کنم. الان مشکل اصلی بازیکنان به مسائل مالی مربوط می‌شود و این خوب نیست که فقط وعده و وعید بشنویم. من فکر می‌کنم وضعیت استقلال خنده‌بازار شده است.»
از یوسفی در مورد وضعیت خودش سوال می‌کنیم که او اینگونه جواب می‌دهد: «من در این فصل مصدوم شدم و این به ضررم تمام شد ولی الان می‌خواهم آنقدر خوب کار کنم که به ترکیب اصلی استقلال برسم.»


شايعه ي استعفاي حاجي...

علي: داره يه خبرايي از استعفاي احتمالي حاجي به گوش ميرسه... انقدر مشكلات مالي استقلال و فشار بازيكنا و رسانه ها زياد شده كه اگه اين خبر ؛ واقعيت پيدا كنه نبايد تعجب كرد

البته اين خبر دروغه محضه ؛ حاجي تا آخرش هست مطمئن باشيد....


البته خوده حاجي ميگه..... در حال حاضر آنچه اهميت دارد موفقيت استقلال است و من صلاح نمي بينم بيش از اين حرفي بزنم.

وي در پاسخ به اين شايعه كه آيا دخالت برخي اعضا هيات مديره سبب ناراحتي او از وضع موجود شده گفت:هرگز چنين چيزي صحت ندارد و اعضا هيات مديره با تمام توان خود زحمت مي كشند و من از آنها هيچ ناراحتي ندارم. 
فتح الله زاده افزود:براي اين تيم كه امروز در رده دوم ليگ برتر قرار دارد زحمت زيادي كشيده شده است و اميدوارم استقلال با من يا بدون من موفق باشد. 
وي از اظهار نظر صريح درباره استعفايش خودداري كرد.


مظلومي: با كسي كاري ندارم ؛ آمده ام با تيمم قهرمان بشم...


سرمربی استقلال از این شاکی است که وقتی تیمش می‌بازد، همه از او انتقاد می‌کنند....

*چرا چند روز است مصاحبه نمی‌کنید؟
نمی‌خواهم مصاحبه کنم. الان باید چه چیزی را جواب بدهم در این شرایط؟ وقتی که روزنامه‌ها را می‌خوانی انگار نه انگار که تیم ما بالای جدول است. شما ببینید چه شرایطی داشته بازی با ملوان. من چه بگویم؟ قبل از بازی مشکلات زیادی داشتیم. در بازی هم آن شرایط آب و باران و زمین بود، آن هم شرایط داوری بود.
*از داوری مسابقه شاکی هستید؟
داوری در روند بازی نقش داشت. نمی‌خواهم شدید انتقاد کنم و نمی‌خواهم حرفی را بزنم که پرسپولیسی‌ها در مورد قهرمانی زدند. تازه قهرمانی هر وقت داور بازی ماست خیلی سخت‌گیرانه عمل می‌کند. مظفری‌زاده هم هر وقت داور استقلال می‌شود ما مشکل داریم. نمی‌خواهم وارد این بحث‌ها بشوم. فقط می‌خواهم بگویم اخراج بازیکن ما تصمیم درستی نبود. اگر منتظری اخراج نمی‌شد شرایط فرق می‌کرد. قطعا بازی را برمی‌گرداندیم. حتی روی صحنه گل دوم هم داور اشتباه کرد.
*شاید بهتر بود شما هم در آن شرایط جوی و آن زمین گل‌آلود، رو به بازی مستقیم می‌آوردید و این‌قدر اصرار به انجام بازی تاکتیکی نمی‌کردید؟
مشکل من همین بود؛ اینکه ابزار لازم را نداشتیم. بازیکن بلند قد نداشتیم و این موضوع خیلی ما را اذیت کرد. باید توپ‌ها را بلند می‌فرستادیم و با بازیکنان سرزن، شرایط را عوض می کردیم اما ابزارش را نداشتیم. این تاثیر گذاشت در روند بازی.
*به هر حال این انتقادها از شما وجود دارد.
می دانم رسانه‌ها انتقاد می‌کنند. ولی تیم من برای قهرمانی می‌جنگد. آمدم قهرمان بشوم با تیمم و کاری به این حرف‌ها ندارم.
*شما روی نیمکت نشسته بودی و کنار زمین نمی‌رفتید که بازیکنان را راهنمایی کنید. ظاهرا همین باعث شد استقلال خیلی ضعیف‌تر کار کند.
این‌که من از جایم بلند نشدم دلیلش این بود که حالم بد بود. با هواپیمای ملخی که به رشت رفتیم خیلی تکان خورد. حالت تهوع به من دست داد. کار من را ریخته بود به هم و نمی‌توانستم از جایم بلند شوم.
*تیم هم که همچنان مشکل مالی دارد.

بله ما مشکل مالی داریم. باید تا قبل از بازی با راه‌آهن تیم را شارژ مالی کنیم. به هر حال همه فوتبال بحث فنی نیست. اگر تیم شارژ مالی شود می‌توانیم موفق باشیم.

+ نوشته شده در  سه شنبه دوازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 14:1  توسط ali 19 

کرار به مرخصي رفت ....ميلاد در كنفرانس خبري بازي با بحرين

استقلال کرار را به مرخصی اجباری فرستاد! 

جاسم کرار به عراق برگشت تا خودش را اصلاح کند!

جاسم کرار که در رختکن استقلال و بین دو نیمه بازی با ملوان ، حسابی سر و صدا به پا کرده بود از سوی پرویز مظلومی به مرخصی اجباری فرستاده شد . سرمربی استقلال در این باره می گوید:« راستش مجبور شدم بفرستمش استراحت. اصلا اوضاع روحی اش خوب نبود. جاسم را از تیم ملی کشورش محروم کردند و نمی توانست تمرکز کند. باید می رفت و با مسئولان تیم حرف می زد. برای همین فرستادمش که برود. گفتم تا مشکلت را حل نکردی برنگرد اما وقتی آمدی می خواهم متمرکز باشی. البته او یک مشکل بزرگ دیگر هم دارد. اینکه اینجا همه کتکش می زنند و داوران هم انگار نمی بینند. این اتفاق روی اعصابش اثر گذاشته. مثلا در همین بازی با ملوان ، موهایش را کشیدند و کتکش زدند آن وقت او بود که کارت زرد گرفت. توی رختکن اینقدر عصبی بود که کتترل روی اعصابش نداشت . اگر وارد زمین می شد ، شک نکنید به دو دقیقه نمی کشید که اخراج می شد. این واقعا مسخره است که داوران این طور با کرار برخورد می کنند. بالاخره او هم انسان است و ظرفیتی دارد.»

علي:به نظر من كار خيلي خوبي كردن كه بهش مرخصي دادن... ما به كرار خيلي احتياج داريم.... بره بهتره اينطوري هم روحيشو بدست مياره ؛ هم پيگيره مشكلش تو تيم مليش ميشه و مهمتر از همه از دست خبرنگار هاي ايراني و حاشيه سازي هاشون دور ميمونه....


ميلاد واويلا در كنفرانس خبري قبل از بازي با بحرين...

میلاد میداودی: بحرین را در خانه‌اش شکست می‌دهیم


مهاجم ملی‌پوش تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد با عملکردی که در اردوی تیم ملی خواهد داشت به بازیکن اصلی در ترکیب این تیم تبدیل شود. 
 میلاد میداودی در نشست خبری که بعدازظهر امروز دوشنبه در سالن آکادمی فوتبال کمپ تیم های ملی برگزار شد با بیان این مطلب افزود: خوشحالم بعد از 10 ماه پشت سر گذاشتن مصدومیتی سخت مجددا به تیم ملی دعوت شدم. 
وی افزود: پس از رهایی از بند مصدومیت بازگشت خوبی به ترکیب استقلال داشتم و با آمادگی که از خود در بازیهای استقلال بویژه در دربی نشان دادم توانستم به تیم ملی بازگردم.
مهاجم ملی پوش تیم فوتبال استقلال با تاکید بر اینکه در بهترین شرایط به ترکیب این تیم بازگشته است افزود:اینکه در ترکیب تیم ملی بازیکن اصلی باشم بستگی به نظر کادر فنی دارد. پس از رهایی از بند مصدومیت تمام تلاش خود را کردم که ابتدا در استقلال خوب بازی کنم و با بازیهای خوبی که برای این تیم انجام می دهم به تیم ملی برسم. خوشبختانه به این هدف رسیدم و در اردوی تیم ملی تلاش می کنم که جزو مهره های اصلی باشم. 
وی در خاتمه تصریح کرد: بازی سختی مقابل بحرین پیش روداریم و تلاش می کنیم در این بازی خانگی سه امتیاز را کسب کرده و شانس صعود خود به مرحله بعد مسابقات انتخاب جام جهانی را افزایش دهیم. 

علي:خوشم مياد شماره 7 فرهاد رو ميلاد به تن كرده.... لااقل اينطوري ميشه جاي خالي فرهاد زياد احساس نكنيم(البته به قول همه ي فوتبالي ها ؛ فرهاد يه استثناست....)

راستي ميلاد تو تمرين امروز تيم ملي ؛ بازم گل زني كرد...

براي ياداوري بگم ....تيم ملي 13 مهر با فلستين (ديدار دوستانه) و 19 مهر با بحرين (مقدماتي 2014) بازي داره....هر دو این دیدارها ساعت 19 و 30 دقيقه در آزادي برگزار ميشه


مصاحبه ي جالب و زيباي حنيف عمران زاده و سيد مهدي رحمتي در ادامه مطلب.....

حنيف: من كي گفتم مقصر اصلي باخت من هستم؟؟؟؟

سيد مهدي رحمتي:به چند دلیل ساده باختیم....


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 23:44  توسط ali 19  | 

قابل توجه هواداران استقلال

هواداران استقلال ؛ توجه كنيد...

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال : هواداران محترم باشگاه استقلال به هوش باشند که مدتی است یکی از سایت های خبری با انتشار اخبار حاشیه ای و دامن زدن به شایعات بی اساس سعی در برهم زدن آرامش حاکم بر تیم و باشگاه استقلال دارد.

دست اندرکاران بخش ورزشی این سایت هر روز سعی می کنند به بهانه های مختلف و پیش کشیدن مسایل مالی مصاحبه ای از بازیکنان استقلال تهیه کنند و با شگردهای خاص در تنظیم آن، بازیکنان را در برابر باشگاه قرار دهند. سؤال اینجاست که چرا خبرنگار این خبرگزاری نیمه رسمی عزیز از بازیکنان  پرسپولیس  در مورد مشکلات مالی سوالی نمی پرسد؟

این در شرایطی است که بر اساس اطلاعات ما بازیکنان استقلال تا امروز دریافتی بیشتری نسبت به بازیکنان بسیاری از تیمها لیگ داشته اند. هر چند که مبلغ قابل توجهی به بازیکنان پرداخت نکرده ایم
امروز این موضوع را سربسته با مسوولان ارشد این سایت و هواداران استقلال درمیان می گذاریم،‌اما اگر قرار باشد این توطئه ها ادامه یابد به ناچار واضح تر در این باره سخن خواهیم گفت.

علي: راس ميگه ؛ واقعا بايد به اين مسئله خيلي توجه كرد.... خبر گزاري ها و خبرنگار ها خيلي بي رحمانه دارن واسه استقلال حاشيه سازي ميكنن.........تا همين چند روزه پيش بعد هر برد استقلال ؛به مصاحبه ي هر بازيكني ميرفتن ؛ باخت با تراكتور رو پيش ميكشيدن تا شيريني بردمون رو كمتر كنن........حالا هم باخت به ملوان و مسئله ي مالي و قهر برهاني و كرار و بازي دادن به ميداودي رو سوژه كردن... پس حواستون رو جمع كنين و هر خبري رو جدي نگيرين....


پورحیدری: شکست استقلال تقصیر زمین و داور نیست

منصور پور حيدري

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: شکست استقلال برابر ملوان را گردن داور و زمین نمی اندازم.
منصور پورحیدری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست 4 بر 2 مقابل ملوان و اینکه استقلالی ها از زمین انزلی گلایه کرده اند، اظهار داشت: چمن انزلی خوب است اما وقتی باران می بارد شرایط بدی پیدا می کند. من گلایه ای از زمین نکردم. یکی از دلایل باخت می تواند زمین باشد اما همه دلیل شکست استقلال فقط زمین نبود. در این مسابقه تمرکز لازم را نداشتیم. نظم تیمی هم نداشتیم و همه این مسائل تاثیر گذاشت.
سرپرست تیم استقلال در خصوص اینکه اخراج پژمان منتظری چه تاثیری در شکست تیم داشت، گفت: مسلما وقتی تیم 10 نفره شود تاثیر می گذارد. نمی دانم چرا داور منتظری را اخراج کرد. یک بازیکن دیگر از ما و ملوان کنار بازیکنی که خطا روی او شد، بود. به هر حال همه چیز دست به دست هم داد تا استقلال ببازد. من این شکست را گردن زمین و داور نمی اندازم. 
پورحیدری تاکید کرد: ملوان هم در این بازی خوب بود و زحمت کشید. آنها بلد بودند در آن زمین کار کنند اما ما بلد نبودیم. برای بازی آینده باید به فکر جمع کردن تیم باشیم و شرایط را مهیا کنیم. من برای کمتر شدن حاشیه از بازیکنان خواسته ام که مصاحبه نکنند و در مورد مسائل فنی هم خود مربیان باید تدابیری داشته باشند. 
وی افزود: متاسفانه برای هفته بعد 12 روز لیگ تعطیل است و ما ملی پوشان خود را نداریم. می خواهیم با فلسطین بازی کنیم 12 روز لیگ تعطیل می شود. این گرفتاری ها باعث می شود که امسال حواسمان بیشتر جمع باشد تا تیم وارد حاشیه نشود و تیم هم ضربه نخورد. 
سرپرست آبی پوشان در مورد مشکلات مالی بازیکنان گفت: این بحث هم مطرح است. به هر حال هیئت مدیره باید بررسی و راهکارهای قانونی را پیدا کند. برنامه کوتاه مدت برای حل شدن مشکلات مالی را در دستور کار خود قرار دهند. 
پورحیدری در ارتباط با جاسم کرار تصریح کرد: قطعا با او برخورد می شود. البته او بعد از تعویض واکنشی نشان نداد اما وقتی می خواستیم به تهران بازگردیم متوجه شدیم که او بدون اجازه برگشته و به همین دلیل من به باشگاه نامه داده ام تا کمیته انضباطی برای او تشکیل شود

علي: خداكنه بعد از برخورد ؛ كرار كوتاه بياد و واكنش نشون نده (به اين عربا نميشه اعتماد كرد)

راستي كرار به همراه مجيدي و مظلومي و هنكه امروز در تمرينات حاضر نبودن.... این تمرین که به وزنه زدن اختصاص داشت، با 10 نفر برگزار شد...

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم مهر ۱۳۹۰ساعت 13:23  توسط ali 19 

ويدئو و آهنگ جدید و بسیار زیبای علی دانیال به نام استقلال

+ نوشته شده در  یکشنبه دهم مهر ۱۳۹۰ساعت 22:34  توسط ali 19  | 

مطالب جدیدتر
مطالب قدیمی‌تر